Рульовий механізм

Оберіть авто
Сортувати

Рульовий механізм: призначення і види

В основу автомобіля закладена складна система рульового управління, що відповідає за безпеку руху. Призначення даного елемента - можливість змінювати напрямок, повертати, а також маневрувати і об'їжджати перешкоди.

Така система має безліч запчастин і механізмів, що передають стан керма на передні колеса. По суті, це редуктор або механічна передача.

Рульовий механізм: типи

Пристрій такого механізму буває декількох видів і залежить від способу розповсюдження крутного моменту. Редуктори бувають:

  • рейковими. Дуже поширений вид в легкових автомобілях з незалежною підвіскою. Така конструкція невеликих розмірів, має відносно низьку вартість, швидко встановлюється і дивує високим ККД. Найчастіше такий вид редуктора встановлюють на машини з переднім приводом. Він чутливий до різних вібрацій, трясці і навантажень;
  • черв'ячними. Даний тип використовувався в минулому столітті. Більшість радянських автомобілів оснащені саме цією конструкцією. Така система має меншу чутливість до ударів, може повертати колеса на більший кут, покращуючи маневреність авто. Редуктор черв'ячного виду має високу вартість і складну установку, а його механізм вимагає постійного регулювання;
  • гвинтовими. Робота цього редуктора має складну будову, він чимось схожий на черв'ячний тип і використовується в автобусах, вантажівках, і легкових авто представницького каса. Система оснащена поліпшеними характеристиками і більшим ККД.

Розрізняють активну, адаптивне і інтегроване рульове управління. Це залежить від вирішуваних завдань: врахування швидкості, кута повороту, можливості маневрів. Система може оснащуватися різними підсилювачами керма: гідравлічним, електричним або електрогідравлічним.

Де купити рульовий механізм в Україні

Серед безлічі продавців автомобільних запчастин можна виділити віртуальну платформу «Мріяр». На українському ринку вона з 2018 року і вже встигла завоювати довіру і любов споживачів з усіх куточків нашої країни. Це не просто сайт, а величезний маркетплейс, де зібрані мільйони товарів і сотні різних інтернет-магазинів. У окремих продавців можуть бути особливі умови покупки або продажу, акційні пропозиції, бонусні системи, програма лояльності, що дозволяє покупцеві знайти для себе максимально вигідний варіант угоди.

Головний принцип роботи «Мріяр» - це чесність. Тут можна знайти тільки якісний товар від відомих виробників. Доставка деталей здійснюється будь-якими транспортними перевізниками по всіх регіонах України. Щоб знайти необхідну продукцію, можна скористатися фільтром і вибрати із запропонованих варіантів більш вигідний. Також, за допомогою платформи клієнту необов'язково платити за доставку, він може відшукати запчастини в своєму місті за доступною ціною, використавши геолокацію.

Ціни на Рульовий механізм
Товар Ціна
Рейка рульова Jp Group 1144200300 1 992,29 UAH
Рейка рульова Meyle 116 080 9567 2 500,00 UAH
Рейка рульова Jp Group 1144200800 2 511,00 UAH
Рейка рульова Jp Group 1144200400 2 085,84 UAH
Рейка рульова Jp Group 1544200200 2 691,29 UAH
Рульовий механізм - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Рульовий механізм для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Рульовий механізм ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Рульовий механізм у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Рульовий механізм ?

Рульовий механізм на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Рульовий механізм