Рульове управління

Выберите авто
Данные отсутствуют

Рульове управління - безпека і маневреність на дорозі

Важко уявити транспортний засіб, що переміщається виключно по прямій. У процесі руху часто доводиться повертати. Напрямок руху і синхронізація кута положення передніх коліс виконується рульовим керуванням, при цьому напрямок змінюється за бажанням водія. У великогабаритних ТЗ і багатьох легкових авто для полегшення даного завдання додатково встановлюється підсилювач керма, понижуючий зусилля напрямки.

Чи по кишені сукупності елементів при здійсненні руху, припинення або зупинення транспортного засобу передається зусилля. Поїздки можна маневрувати за рахунок керованих коліс і осей. Першими найчастіше оснащуються важкі ТС. Поворот керованих осей - найбільш затребуваний вузол для легкових і інших машин, при цьому колеса повинні бути повернені в різний кутове положення.

Система рульового управління автомобіля

Це комплекс елементів, що забезпечують безпеку, напрямок руху і маневреність на дорозі. Кожна деталь управління має своє призначення:

  • кермо - з його допомогою здійснюється управління водія, напрямок транспортного засобу, дане пристрою оснащується подушкою безпеки, сучасні машини мають додаткові кнопки для зручного забезпечення функціями комфорту;
  • колонка - передає зусилля від рульового колеса до механізму, оснащується системами складання і блокування для максимального захисту від шахрайських дій;
  • механізм - перетворює зусилля з подальшою передачею його до приводу коліс;
  • привід - здійснює поворот коліс спільно з попереднім елементом.

До додаткових складових належать пристрій для гасіння коливань, підсилювач керма, електронні системи. Рульова модель вузла відрізняється також підсилювачем.

Кермові механізми управління відрізняються конструкцією, тому в Україні можна купити такі деталі: рейкові, черв'ячні, гвинтові. Перші більш затребувані, враховуючи хороші експлуатаційні характеристики і доступну вартість, але не рекомендовані до використання по бездоріжжю або дорогах поганої якості. Черв'ячні типи найменше схильні до короткочасної динамічної навантаженні. Гвинтовий варіант має всі переваги попередньої моделі, відрізняється більш високим коефіцієнтом корисної дії.

Деталі рульового управління для авто на нішевий маркетплейсе в Україні

У всіх власників ТЗ з'явилася можливість купувати нові і б \ у запчастини, відвідавши маркетплейс «Мріяр», де є великий вибір рульових рейок управління, інших деталей по ідеальному співвідношенню «ціна-якість». Mriyar - нова онлайн-майданчик, що об'єднує багатьох продавців автозапчастин. Зручна навігація, наявність фільтрів і електронного каталогу дозволяє без проблем знаходити необхідний товар з 40 000 000 варіантів і 100 000 000 пропозицій, ввівши:

  • каталожний номер деталі;
  • найменування елемента;
  • папку диска авто;
  • Він-код транспортного засобу.

Тут відбуваються угоди між продавцями, а також між продавцем і покупцем. Враховується геолокація, по який підбирається найбільш вигідний список пропозицій. Кожен продавець виставляє свої умови. Не залежно від величезного розмаїття послуг, що надаються, угоди проводяться прозоро, з дотриманням законодавчих норм.