Рульова колонка

Выберите авто
Сортировать

Важлива частина системи рульового управління

Система управління - вузол, який відповідає за рух, а саме маневреність і повороти. Пропорційна зміна коліс забезпечується системою елементів, в список яких входить рульова колонка. Цей пристрій відрізняється багатофункціональністю: передача крутного моменту від керма на механізм, кріплення деталей системи, захист від викрадення, забезпечення комфорту. Безліч функцій є причиною постійних удосконалень запчастини виробниками.

Основними елементами пристрою є вал з шарнірами, заховані в кожусі. До допоміжних відносяться корпуси кріплення, хрестовина, монтажна втулка, контактна група, кріпильні елементи, демпфер, механізми регулювання і блокування. Всі матеріали енергопрочние, тому при ударній дії конструкція складається, тим самим забезпечуючи безпеку в разі аварійних ситуацій.

Особливості конструкції рульової колонки

Оснащення даного пристрою розраховане на максимальний комфорт і безпеку. Кожен елемент виконує певні функції:

  • вал з демпфером є так званим амортизатором, пом'якшувальною удари, управління стає більш комфортним, незалежно від виду дорожнього покриття;
  • блокіратор служить захистом проти викрадень машини, складається з стопора і дискового замку з неможливістю демонтувати його, блокування керма виключає керування транспортним засобом;
  • кардан допомагає в управлінні, забезпечує безпеки, в разі аварійної ситуації, елемент сприяє складанню конструкції, зменшуючи ступінь ушкодження водія;
  • механізми регулювання довжини бувають механічними і електричними, останні забезпечують функцію пам'яті - коли кермо повертається у вихідне положення при виключенні авто і стає в зручне для водія місце при включенні запалення.

Демпфер - не обов'язковий елемент, його раніше встановлювали лише в великогабаритний транспорт. Сьогодні деталь має більший попит, що обумовлено такими перевагами, як поліпшення керованості, збереження настановних коліс тривалий час.

Якщо рульова колонка управління, вал або інший елемент несправний, це можна зрозуміти за такими ознаками: скрип, люфт в площині рульового колеса, осьової люфт. Для точного визначення неполадок краще звернутися на СТО, де майстри проведуть огляд і дадуть рекомендації щодо ремонту або заміни запчастин. Замінити систему можна самостійно, маючи необхідні інструменти - набір головок, ключів гайкових, викруток, подовжувач, знімач пістонів. В іншому випадку фахівці автосервісів завжди допоможуть в цьому. Заощадити на заміну можна, якщо купити рульову колонку в надійному місці по ідеальному співвідношенню «ціна-якість»

Маркетплейс «Мріяр» - великий вибір якісних запчастин за вигідною ціною

Інтернет-майданчик «Мріяр» зібрала безліч продавців автозапчастин з усієї України. Тут без проблем можна купити кермові колонки або інші деталі на вигідних умовах. Для цього можна скористатися швидким пошукачем, вибором торгової марки, моделі авто, року випуску. Ми пропонуємо оптову та роздрібну продаж нових і б / в товарів. Пропозиції відображаються з урахуванням всіх побажань клієнта по цінового діапазону, виду продукції, іншими критеріями, включаючи географічне розташування.

Цены на Рульова колонка
Товар Цена
Колонка рульова Citroen/Peugeot 4123Y2 1 861,21 UAH
Колонка рульова Renault 8200762572 7 188,30 UAH
Колонка рульова AKRON (Malo) 4929 45,86 UAH
Колонка рульова Fast FT20187 1 237,19 UAH
Колонка рульова Renault 480800001R 8 444,44 UAH
Рульова колонка - Часто задаваемые вопросы
🚘 Как выбрать Рульова колонка для своего авто?
🔝 Какие бренды самые популярные в группе Рульова колонка ?
🥇 Какие самые популярные товары в группе Рульова колонка в 2024 году?
💵 Какие цены в Mriyar на Рульова колонка ?

Рульова колонка на популярние марки автомобилей

Популярные производители Рульова колонка