Ручний інструмент

Оберіть авто
Сортувати

Критерії вибору ручних інструментів — матеріали виготовлення та виробники

Перше, на що слід звертати увагу при виборі будь-якого інструменту – це матеріал та якість виготовлення. Одним із найкращих матеріалів для робочої поверхні інструменту є сталь з додаванням домішок хрому та ванадію. Такий метал відрізняється високою міцністю, не стирається, не ламається, не «зализується» в ході експлуатації. Найчастіше виготовлений із хромованадієвої сталі інструмент має на поверхні позначення Cr-V.

Крім робочої поверхні, якісною має бути і рукоятка. Ергономічна форма і м'які гумові накладки поверх пластику допоможуть надійно тримати молоток, викрутку або ключ-тріскачку в руках, виключаючи їх випадкове вислизання.

Пристосування для столярних, слюсарних робіт, а також ремонту автомобілів можна купити як окремо, так і в наборі. У першому випадку користувачеві самостійно надається можливість зібрати набір таких інструментів, які найбільше знадобляться для використання. При покупці наборів це доводиться довірити виробнику. Ціна набору залежить від кількості предметів та торгової марки. На вітчизняному ринку популярністю користуються такі бренди:

  • Intertool;
  • Stanley;
  • Toptul;
  • Force;
  • Yato та ін.

При покупці слід пам'ятати, що якісний набір не може коштувати дешево. У гонитві за низькою ціною можна потрапити на підробку, яка при найменшому навантаженні зламається.

Де купити в Україні ручний інструмент?

Купити якісний ручний інструмент за вигідною ціною пропонує маркетплейс Мріяр (Україна), де зібрані розташовані по всій країні інтернет-магазини. Для покупки слід вибрати магазин, в якому є товар, що цікавить. Якщо ціни та умови доставки в даному магазині повністю влаштовують, можна сміливо робити замовлення.

Ціни на Ручний інструмент
Товар Ціна
Насадка торцового ключа Yato YT-1421 37,00 UAH
Викрутка Yato YT-28630 92,32 UAH
Насадка торцового ключа Yato YT-0843 123,10 UAH
Насадка торцового ключа Yato YT-05222 48,43 UAH
Насадка торцового ключа Yato YT04304 36,00 UAH
Ручний інструмент - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Ручний інструмент для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Ручний інструмент ?
💵 Які ціни в Mriyar на Ручний інструмент ?

Ручний інструмент на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Ручний інструмент