Ручний інструмент

Choose a car
Sort

Критерії вибору ручних інструментів — матеріали виготовлення та виробники

Перше, на що слід звертати увагу при виборі будь-якого інструменту – це матеріал та якість виготовлення. Одним із найкращих матеріалів для робочої поверхні інструменту є сталь з додаванням домішок хрому та ванадію. Такий метал відрізняється високою міцністю, не стирається, не ламається, не «зализується» в ході експлуатації. Найчастіше виготовлений із хромованадієвої сталі інструмент має на поверхні позначення Cr-V.

Крім робочої поверхні, якісною має бути і рукоятка. Ергономічна форма і м'які гумові накладки поверх пластику допоможуть надійно тримати молоток, викрутку або ключ-тріскачку в руках, виключаючи їх випадкове вислизання.

Пристосування для столярних, слюсарних робіт, а також ремонту автомобілів можна купити як окремо, так і в наборі. У першому випадку користувачеві самостійно надається можливість зібрати набір таких інструментів, які найбільше знадобляться для використання. При покупці наборів це доводиться довірити виробнику. Ціна набору залежить від кількості предметів та торгової марки. На вітчизняному ринку популярністю користуються такі бренди:

  • Intertool;
  • Stanley;
  • Toptul;
  • Force;
  • Yato та ін.

При покупці слід пам'ятати, що якісний набір не може коштувати дешево. У гонитві за низькою ціною можна потрапити на підробку, яка при найменшому навантаженні зламається.

Де купити в Україні ручний інструмент?

Купити якісний ручний інструмент за вигідною ціною пропонує маркетплейс Мріяр (Україна), де зібрані розташовані по всій країні інтернет-магазини. Для покупки слід вибрати магазин, в якому є товар, що цікавить. Якщо ціни та умови доставки в даному магазині повністю влаштовують, можна сміливо робити замовлення.

Prices for Ручний інструмент
Product Price
Насадка торцового ключа JBM 10149 13,00 UAH
Насадка торцового ключа Toptul KACN160B 464,25 UAH
Автозапчастина JBM 10129 29,00 UAH
Насадка торцового ключа Toptul BCFA0825 142,33 UAH
Насадка торцового ключа Toptul BCHA1610 173,60 UAH
Ручний інструмент - Questions and answers
🚘 How to choose Ручний інструмент for your car?
🔝 Which brands are the most popular in the Ручний інструмент group?
💵 What are the prices in Mriyar for Ручний інструмент ?

Ручний інструмент on top car brands

Popular Manufacturers Ручний інструмент