Обладнання для СТО

Оберіть авто
Дані відсутні

Купити автосервісне обладнання - вибір специфіки СТО

Якщо йдеться про оновлення чи модернізацію вже існуючого СТО чи автомайстерні, то проблема вибору потрібного для автосервісу обладнання чи конкретного автоінструменту, які необхідно купити, зводиться лише до його ціни та експлуатаційних характеристик.

Якщо ж розгорнути автосервіс тільки намічається, то інструмент (весь комплект), який слід купити, визначається обсягом та специфікою передбачуваного виробництва — це буде повномасштабне СТО з повним набором відповідного обладнання, велика або невелика автомайстерня, частина єдиного в парі з АЗС технічного комплексу , або скромна шиномонтажна фірма.

Тільки тоді, коли все це враховано і з усіх автосервісів вибрано оптимальний для даної території, клімату, транспортної насиченості, власних та кредитних фінансових ресурсів варіант, можна приступати до підбору та придбання необхідного обладнання. Остаточне «куплю» буде вимовлено після того, як на сайті компанії Мріяр, що є універсальним маркетплейсом з реалізації в Україні автозапчастин, для замовника буде підібрано весь необхідний йому інструмент в оптимальному поєднанні «вартість-комплектність-якість».

Інструменти для СТО – що необхідно?

Виходячи з того, що існує стандартний набір автосервісних послуг, які надає своїм клієнтам станція техобслуговування, вона обов'язково має бути оснащена:

  • стендами - балансувальним та регулювальним (для розвалу сходження);
  • підйомником (з двома чи чотирма опорами, плунжерним чи ножичним), якщо тільки господарі СТО не вирішать обійтися оглядовою ямою;
  • діагностичним обладнанням, яке може бути універсальним або підібраним під певні марки автомашин - останнє мати краще, оскільки універсалізм першого не означає всеосяжності;
  • інструментами, якими працюватимуть автослюсарі - купівля окремих ключів, торцевих головок, тріскачок та інших подібних виробів здійснюється, як правило, тільки тоді, коли не вистачає чогось конкретного, зазвичай автоінструментарій купується комплектно.

Якщо СТО (автомайстерня) об'єднані в єдине підприємство з АЗС, мірні ємності, олія ДВС, антифриз є природними частинами загального сервісного набору.

В інших випадках до нього має бути додано все необхідне для здійснення шиномонтажу, автозапчастини та розхідники (фільтри, гальмівні деталі, масла та ін.), матеріали автокосметики і всілякі пристосування для догляду за автомобілем, що найчастіше замінюються.

Важливо заздалегідь прорахувати, яка клієнтура по марках авто найчастіше користуватиметься послугами даного автосервісу, щоб перелічені вище матеріали завжди були в достатку.

Мріяр — оптимальність обладнання, що купується для СТО

Не за вартістю, вірніше, не лише за нею, підбирається товар, необхідний для наших клієнтів. У багатофакторний рейтинг продукції, що фігурує в нашому маркетплейсі в десятках мільйонів одиниць, наданих тисячами українських реалізаторів автозапчастин, закладено, крім ціни, географічне розташування продавців, їх пропозиції щодо оригінальності чи аналоговості пропонованих виробів, гарантійні умови експлуатації, знижки та інші моменти.

Купівля обладнання СТО через нашу інтернет-платформу буде швидкою, нескладною, недорогою і повністю задовольняє потреби замовників - як продавців, так і покупців.