Пильник рульової тяги

Выберите авто
Сортировать

Пильник рульового управління

Багато важливі вузли транспортного засобу оснащені захисними чохлами - пильовиками. Завдання останніх полягає в захисті деталей від попадання пилу, бруду, вологи, тим самим елементи продовжують термін служби важливих автозапчастин. Від комплектуючих рульового управління залежить також безпеку і керованість на дорозі при пересуванні.

В системі управління є кілька видів пиляків - рульової рейки, наконечника, тяги. Перший знаходиться на штоку, в місці з'єднання з тягою. Елемент наконечника має круглу форму, служить заглушкою з наявним отвором. Модель рульової тяги має гофровану будова, повністю закриває запчастину. Його пошкодження сприяє потраплянню різного виду забруднень, руйнування шарнірів згодом, що негативно впливає на комфорт і безпеку.

Як вибрати пильовик на рульову тягу?

Система рульового управління включає колонки, тяги, інші запчастини, що виконують функцію повороту коліс, що забезпечують маневреність, комфорт і безпеку. Вихід будь-якого елементу порушує роботу всього вузла, тому в даному випадку необхідно своєчасно міняти всі компоненти, включаючи захисні пристрої. Рульова тяга має шарнірне будова, яке дуже чутливо до потрапляння бруду, вологи. Захист від останніх забезпечують пильовики. Кожухи можуть бути виконані з різних матеріалів:

  • гума;
  • пластик;
  • силікон.

Гумові вважаються найбільш прийнятним класичним варіантом, який використовується багато років. Гофрований матеріал добре стискається, піддається навантаженням, але вплив зовнішніх факторів і агресивних речовин роблять термін служби невеликим, приблизно 12 місяців. На сучасному ринку з'явилися більш довговічні варіанти, виконані з силікону і неопрену. Останній досить еластичний, пластичний, стійкий до агресивних речовин, чим і обумовлена ​​більш висока ціна. Вибираючи пильовик, слід враховувати область експлуатації, маневреність. Ускладнені умови користування зменшують довговічність.

Розрив захисного кожуха дуже негативно впливає на тягу, рейку і рульову систему в цілому. На великій швидкості дані поломки вкрай небезпечні. Саме тому слід постійно проходити технічні огляди, прислухатися до свого авто і при перших «дзвіночки» - погане управління машиною, нерівномірний знос шин, поява характерний звуків, міняти комплектуючі.

«Мріяр» - вигідні придбання пиляків рульової системи

У кожному місті України існує безліч авторинків, автомагазинів, де можна купити пильовик рульової тяги, рейки, колонки та інші запчастини автомобіля. Онлайн-майданчик «Мріяр» об'єднує продавців зі всієї країни, тому, не виходячи з дому, автовласники можуть набувати деталі для транспортних засобів на вигідних умовах.

Як це працює? На сайті mriyar.ua клієнт вбиває найменування товару, рік випуску авто, модель, також можливий пошук по Vin-коду. Згідно із запитом, підбирається список пропозицій, що дозволяє вибрати найбільш підходящу запчастина на вигідних умовах продажу - вартість, спосіб доставки, віддаленість від місця проживання замовника, інше. Угода можлива між продавцем і покупцем, продавцем і продавцем, що ще більше розширює межі ринку автозапчастин.

Цены на Пильник рульової тяги
Товар Цена
Пильник рульової рейки Febi 05067 148,43 UAH
Пильник рульової рейки Lemforder 30111 01 177,18 UAH
Пильник рульової рейки Febi 21698 191,00 UAH
Пильник рульової рейки Febi 01138 210,00 UAH
Пильник рульової рейки Febi 02537 140,00 UAH
Пильник рульової тяги - Часто задаваемые вопросы
🚘 Как выбрать Пильник рульової тяги для своего авто?
🔝 Какие бренды самые популярные в группе Пильник рульової тяги ?
🥇 Какие самые популярные товары в группе Пильник рульової тяги в 2024 году?
💵 Какие цены в Mriyar на Пильник рульової тяги ?

Пильник рульової тяги на популярние марки автомобилей

Популярные производители Пильник рульової тяги