Поперечна рульова тяга

Оберіть авто
Сортувати

Поперечна рульова тяга

Важлива комплектуюча авто, яка безпосередньо з'єднує рульове колесо і колеса транспорту. На кінцях є шарніри - наконечники, які служать засобами кріплення до даних комплектуючих. Деталь відповідає за «слухняність» коліс: імпульс від руху керма передається на поворотні клаки, автомобіль повертає або йде прямо - в потрібному водієві напрямку. Деталь, як і інші автозапчастини, схильна до зносу - з часом виходять з ладу сама тяга або її шарнірні з'єднання. Варто вчасно замінити автозапчастин, щоб повернути автомобілю колишнє надійне управління.

Рульова тяга і наконечник: бренди продукції

На автомобільному ринку існують поперечні кермові тяги двох типів: оригінальні (від заводу-виробника авто) і їх ліцензійні аналоги. Кожен власник транспорту сам вільний вибирати пріоритети. Оригінальна деталь - це гарантія якості, але і ціна такого виробу буде відповідна. Є продукти багатьох марок:

  • Boge. Відомий німецький бренд з виробництва автозапчастин (частина концерну ZF Friedrichshafen AG), готовий запропонувати ринку понад 6000 найменувань товарів. Кермові тяги також є частиною їх пропозиції;
  • Solido. Профільний виробник рульових тяг - продукція таких марок відрізняється підвищеним рівнем надійності. Офіційно бренд належить британському холдингу Timmen Group - солідному виробник автозапчастин різного профілю.

Подібну продукцію пропонують SEM, Rider, RBI, Profit, Porsche і багато інших виробників.

Машини: рульова тяга для різних марок авто

У каталозі можна знайти комплектуючі для різних марок автомобілів: кожна модель характеризується своїми рекомендаціями щодо деталі. Користувач може доглянути оригінальну запчастину або її ліцензійний аналог - обидва варіанти придатні. Є деталі для багатьох марок:

  • Honda. Японські автомобілі цієї марки характеризується максимальною стійкістю на дорогах і чітким управлінням. Поперечна рульова тяга повинна бути в повному порядку, щоб габаритні авто ідеально слухалися команд водія;
  • Renault. Марка відома масивними вантажівками, габаритними позашляховиками і легковими авто - синонімом машини кожного типу є спокійний і тихий хід. Несправності з обертовим моментом варто виправляти, щоб повернути початкові якості управління.

Також присутні тяги для ВАЗ, Mercedes, BMW, VW і багатьох інших марок автомобілів.

Mriyar.ua: розумна ціна рульової тяги

Купити поперечну рульову тягу з наконечником можна за допомогою нашого маркетплейса авто-запчастин - ми готові надати вам пропозиції різних продавців зі всієї України. Завдяки нашому сервісу ви зможете побачити чимало автозапчастин від самих різних продавців країни (про існування безлічі з яких ви напевно і не підозрювали). Завдяки такій особливості покупець отримує більше пропозиції - мільйони товарів пропонуються в картках товару. Серед них комплектуючі самих різних систем: гальм, охлажденія.управленія та інших. Гарантію кожен продавець надає окремо.

Ціни на Поперечна рульова тяга
Товар Ціна
Рульова тяга TRW JAR936 466,70 UAH
Рульова тяга Lemforder 22250 02 630,04 UAH
Рульова тяга Lemforder 33483 01 425,31 UAH
Рульова тяга Lemforder 27663 01 957,59 UAH
Рульова тяга Lemforder 27596 01 702,28 UAH
Поперечна рульова тяга - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Поперечна рульова тяга для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Поперечна рульова тяга ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Поперечна рульова тяга у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Поперечна рульова тяга ?

Поперечна рульова тяга на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Поперечна рульова тяга