Поперечна рульова тяга

Оберіть авто
Сортувати

Поперечна рульова тяга

Важлива комплектуюча авто, яка безпосередньо з'єднує рульове колесо і колеса транспорту. На кінцях є шарніри - наконечники, які служать засобами кріплення до даних комплектуючих. Деталь відповідає за «слухняність» коліс: імпульс від руху керма передається на поворотні клаки, автомобіль повертає або йде прямо - в потрібному водієві напрямку. Деталь, як і інші автозапчастини, схильна до зносу - з часом виходять з ладу сама тяга або її шарнірні з'єднання. Варто вчасно замінити автозапчастин, щоб повернути автомобілю колишнє надійне управління.

Рульова тяга і наконечник: бренди продукції

На автомобільному ринку існують поперечні кермові тяги двох типів: оригінальні (від заводу-виробника авто) і їх ліцензійні аналоги. Кожен власник транспорту сам вільний вибирати пріоритети. Оригінальна деталь - це гарантія якості, але і ціна такого виробу буде відповідна. Є продукти багатьох марок:

  • Boge. Відомий німецький бренд з виробництва автозапчастин (частина концерну ZF Friedrichshafen AG), готовий запропонувати ринку понад 6000 найменувань товарів. Кермові тяги також є частиною їх пропозиції;
  • Solido. Профільний виробник рульових тяг - продукція таких марок відрізняється підвищеним рівнем надійності. Офіційно бренд належить британському холдингу Timmen Group - солідному виробник автозапчастин різного профілю.

Подібну продукцію пропонують SEM, Rider, RBI, Profit, Porsche і багато інших виробників.

Машини: рульова тяга для різних марок авто

У каталозі можна знайти комплектуючі для різних марок автомобілів: кожна модель характеризується своїми рекомендаціями щодо деталі. Користувач може доглянути оригінальну запчастину або її ліцензійний аналог - обидва варіанти придатні. Є деталі для багатьох марок:

  • Honda. Японські автомобілі цієї марки характеризується максимальною стійкістю на дорогах і чітким управлінням. Поперечна рульова тяга повинна бути в повному порядку, щоб габаритні авто ідеально слухалися команд водія;
  • Renault. Марка відома масивними вантажівками, габаритними позашляховиками і легковими авто - синонімом машини кожного типу є спокійний і тихий хід. Несправності з обертовим моментом варто виправляти, щоб повернути початкові якості управління.

Також присутні тяги для ВАЗ, Mercedes, BMW, VW і багатьох інших марок автомобілів.

Mriyar.ua: розумна ціна рульової тяги

Купити поперечну рульову тягу з наконечником можна за допомогою нашого маркетплейса авто-запчастин - ми готові надати вам пропозиції різних продавців зі всієї України. Завдяки нашому сервісу ви зможете побачити чимало автозапчастин від самих різних продавців країни (про існування безлічі з яких ви напевно і не підозрювали). Завдяки такій особливості покупець отримує більше пропозиції - мільйони товарів пропонуються в картках товару. Серед них комплектуючі самих різних систем: гальм, охлажденія.управленія та інших. Гарантію кожен продавець надає окремо.

Ціни на Поперечна рульова тяга
Товар Ціна
Рульова тяга Toyota 455030K130 3 010,50 UAH
Рульова тяга VAG 1K0423810A 1 316,65 UAH
Рульова тяга VAG 4M0 423 810 C 2 299,14 UAH
Рульова тяга Applus 27689AP 295,89 UAH
Рульова тяга Lemforder 27596 01 477,00 UAH
Поперечна рульова тяга - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Поперечна рульова тяга для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Поперечна рульова тяга ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Поперечна рульова тяга у 2022 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Поперечна рульова тяга ?

Поперечна рульова тяга на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Поперечна рульова тяга