Насос гідропідсилювача керма

Выберите авто
Сортировать

Функції насоса гідропідсилювача керма, особливості конструкції

Механізм ГУР стали встановлювати повсюдно на авто дуже давно. І хоча сьогодні великим попитом і популярністю користуються більш сучасні електропідсилювач, гідропідсилювач поки не здає своїх позицій. Найважливішим компонентом системи є насос, який підтримує необхідний тиск і відповідає за циркуляцію масла в вузлі. Тиск необхідно для коректної роботи гідравліки, елементи якої тиснуть на поршень, що змушує колеса повертатися в потрібну сторону. Насос може бути двох типів: лопатевої і шестерний. Перший варіант вважається більш зносостійким і продуктивним, другий - простіше по конструкції і обслуговування.

Продуктивність гідронасоса залежить від кількості оборотів силового агрегату. При цьому система гідравліки працює при стабільній продуктивності, показники тиску не повинні перевищувати максимуму. У зарубіжних автомобілях це значення знаходиться в межах 70-125 бар. Тому навіть на холостих обертах насос здатний видати максимально можливий тиск, а для запобігання перевищення норми присутній клапан, який зберігає баланс в системі.

Насос гідропідсилювача керма - можливі несправності, вартість заміни

Механізм в середньому витримує кілька сотень тисяч км, але враховуючи многокомпонентность конструкції, можливий більш ранній знос або поломка. Ознаки несправності:

  • тугий поворот рульового колеса;
  • важко утримати машину за прямим курсом руху;
  • утруднено маневрування на малій швидкості;
  • з боку рульового управління чути гул.

Причинами поломки можуть бути агресивний стиль їзди, неякісне масло, некоректне натяг ременя приводу. Зноситися або поламатися можуть деталі, які нескладно замінити окремо: підшипник, сальник, ремінь. Якщо проблема тільки в них, то можна придбати окремі деталі для заміни. Але коли поломка масштабна, торкнуться корпус насоса, частковий ремонт - не вихід. Несправний гідравлічний вузол призводить до виходу з ладу інших компонентів рульового управління. Так що купити насос ГУР необхідно - це ціна вашої безпеки.

Де купити насос гідропідсилювача керма в Україні, яка ціна?

Серед українських автовласників популярністю вже кілька років користуються інтернет-ресурси з продажу запчастин. Це зручно і швидко: Ми не потребуємо бігати, шукати - все зібрано в одному місці, досить мати вихід в інтернет на ПК або смартфоні. Продажі онлайн дозволяють економити, оскільки продавці не витрачають і не закладають у вартість оренду приміщення, комунальні послуги. Компанія Мріяр вирішила зробити сервіс ще зручніше, зібравши на одному майданчику максимальне число продавців з усіх регіонів країни. Таким чином, покупці можуть знайти потрібний товар близько до свого місця проживання і не чекати доставки замовлення занадто довго.

На сайті кожен автомобіліст знайде відповідні за ціною і технічними характеристиками запчастини або ремкомплекти, повну інформацію про товар і виробника. Ми допоможемо вам переконатися в коректності підбору, звіривши деталь по ВІН-коду авто. Наші покупці можуть бути впевнені у відсутності підробок на нашому ресурсі. Зручна система пошуку з фільтрами, асортимент в широкому ціновому діапазоні, стислі терміни доставки або самовивезення, зручна форма оплати - все це пропонує вам маркетплейс Мріяр.

Цены на Насос гідропідсилювача керма
Товар Цена
Насос гідропідсилювача керма Bosch K S00 000 590 8 605,47 UAH
Насос гідропідсилювача керма Renault 491A05303R 337,00 UAH
Насос гідропідсилювача керма Jp Group 1145100600 3 495,24 UAH
Насос гідропідсилювача керма Jp Group 1145101900 3 505,61 UAH
Насос гідропідсилювача керма Jp Group 1145100500 3 565,28 UAH
Насос гідропідсилювача керма - Часто задаваемые вопросы
🚘 Как выбрать Насос гідропідсилювача керма для своего авто?
🔝 Какие бренды самые популярные в группе Насос гідропідсилювача керма ?
💵 Какие цены в Mriyar на Насос гідропідсилювача керма ?

Насос гідропідсилювача керма на популярние марки автомобилей

Популярные производители Насос гідропідсилювача керма