Накінечник рульової тяги

Оберіть авто
Сортувати

Наконечники рульової тяги

Рульова тяга виконує важливу функцію при пересуванні транспортного засобу. Вона служить сполучною елементом між колесом і кермом управління. Функції даного вузла пов'язані з поворотами, забезпеченням належного пересування авто, комфорту при попаданні на нерівності, які зустрічаються дуже часто на українських дорогах. Важливим компонентом деталі є рульової наконечник, з його допомогою забезпечується функціональність всієї системи, забезпечується необхідний кут повороту, рухливість елементів.

Безперебійна робота вузла гарантована при справності всіх деталей. Наконечник складається з кульового пальця, корпуса, підшипника, пильовика. Відрізняється розмірами, матеріалами виготовлення.

Заміна наконечника

Кермові наконечники бувають універсальними і призначеними на певні колеса - ліве, праве. Число варіюється від модифікації транспортного засобу. Рульову систему оснащують двома типами:

  • черв'ячної;
  • рульової.

Перші варіанти незначно приглушують удари, мають невелику вартість, часто використовуються в великогабаритних авто, так як черв'ячне колесо не сильно чутливе до поштовхів. Керманичами моделями оснащені більшість сучасних машин, вони компактні, мають невелику кількість тяг, при цьому ціна досить прийнятна.

Поломка в більшості випадках залежить від експлуатації. З'являється чіткий стукіт в районі колеса при поворотах, характерний звук може видаватися при поїздках навіть по дрібних нерівностях. У плані управління втрачається чіткість, плавність, чуйність. Крайня стадія зносу може стати причиною непередбачуваності повороту, що дуже небезпечно.

Самостійно зробити огляд і при необхідності заміну можна в разі наявності навичок і інструментів. Потрібно очистити кран гайки, від'єднати рульову тягу з підрахунком кількості поворотів, в зворотному порядку встановити наконечник, відрегулювати кут установки коліс. У будь-якому випадку знадобитися новий расходник, купити який можна на надійної онлайн-майданчику «Мріяр».

«Мріяр» - маркетплейс для вигідних придбань рульових наконечників

Забезпечити максимально точне управління можна, якщо купити якісний наконечник рульової тяги за вигідною ціною. Зробити це цілком реально, відвідавши онлайн-майданчик «Мріяр». Тут можна знайти інноваційні елементи з вкладишем з вуглеволокна, гібридним сердечником, нової синтетичної мастилом або більш бюджетні варіанти. Клієнтам досить ввести назву запчастини, модель, рік випуску авто, вказати Vin-код автомобіля. Після заповнення фільтру відкриється список з відповідними пропозиціями, а вибір залишається за покупцем.

Майданчик зібрала безліч продавців автотоварів, тому підібрати варіант, згідно з виділеного бюджету і іншим побажанням, не складе труднощів. Замовлення приймаються в будь-який час доби. Списочное надання інформації дає можливість вибрати продавця, який пропонує найбільш вигідні умови по різних параметрах - ціною, доставці, якості. Транспортування проводиться різними способами. Купити товар можна недалеко від будинку, користуючись картою на сайті.

Ціни на Накінечник рульової тяги
Товар Ціна
Наконечник поперечної рульової тяги Febi 19605 399,40 UAH
Наконечник поперечної рульової тяги TRW JTE229 339,00 UAH
Наконечник поперечної рульової тяги Lemforder 19251 03 446,16 UAH
Наконечник поперечної рульової тяги Lemforder 10703 03 321,91 UAH
Пильовик рульового наконечника BC-Guma BC0206 20,00 UAH
Накінечник рульової тяги - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Накінечник рульової тяги для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Накінечник рульової тяги ?
💵 Які ціни в Mriyar на Накінечник рульової тяги ?

Накінечник рульової тяги на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Накінечник рульової тяги