Накінечник рульової тяги

Оберіть авто
Сортувати

Наконечники рульової тяги

Рульова тяга виконує важливу функцію при пересуванні транспортного засобу. Вона служить сполучною елементом між колесом і кермом управління. Функції даного вузла пов'язані з поворотами, забезпеченням належного пересування авто, комфорту при попаданні на нерівності, які зустрічаються дуже часто на українських дорогах. Важливим компонентом деталі є рульової наконечник, з його допомогою забезпечується функціональність всієї системи, забезпечується необхідний кут повороту, рухливість елементів.

Безперебійна робота вузла гарантована при справності всіх деталей. Наконечник складається з кульового пальця, корпуса, підшипника, пильовика. Відрізняється розмірами, матеріалами виготовлення.

Заміна наконечника

Кермові наконечники бувають універсальними і призначеними на певні колеса - ліве, праве. Число варіюється від модифікації транспортного засобу. Рульову систему оснащують двома типами:

  • черв'ячної;
  • рульової.

Перші варіанти незначно приглушують удари, мають невелику вартість, часто використовуються в великогабаритних авто, так як черв'ячне колесо не сильно чутливе до поштовхів. Керманичами моделями оснащені більшість сучасних машин, вони компактні, мають невелику кількість тяг, при цьому ціна досить прийнятна.

Поломка в більшості випадках залежить від експлуатації. З'являється чіткий стукіт в районі колеса при поворотах, характерний звук може видаватися при поїздках навіть по дрібних нерівностях. У плані управління втрачається чіткість, плавність, чуйність. Крайня стадія зносу може стати причиною непередбачуваності повороту, що дуже небезпечно.

Самостійно зробити огляд і при необхідності заміну можна в разі наявності навичок і інструментів. Потрібно очистити кран гайки, від'єднати рульову тягу з підрахунком кількості поворотів, в зворотному порядку встановити наконечник, відрегулювати кут установки коліс. У будь-якому випадку знадобитися новий расходник, купити який можна на надійної онлайн-майданчику «Мріяр».

«Мріяр» - маркетплейс для вигідних придбань рульових наконечників

Забезпечити максимально точне управління можна, якщо купити якісний наконечник рульової тяги за вигідною ціною. Зробити це цілком реально, відвідавши онлайн-майданчик «Мріяр». Тут можна знайти інноваційні елементи з вкладишем з вуглеволокна, гібридним сердечником, нової синтетичної мастилом або більш бюджетні варіанти. Клієнтам досить ввести назву запчастини, модель, рік випуску авто, вказати Vin-код автомобіля. Після заповнення фільтру відкриється список з відповідними пропозиціями, а вибір залишається за покупцем.

Майданчик зібрала безліч продавців автотоварів, тому підібрати варіант, згідно з виділеного бюджету і іншим побажанням, не складе труднощів. Замовлення приймаються в будь-який час доби. Списочное надання інформації дає можливість вибрати продавця, який пропонує найбільш вигідні умови по різних параметрах - ціною, доставці, якості. Транспортування проводиться різними способами. Купити товар можна недалеко від будинку, користуючись картою на сайті.

Ціни на Накінечник рульової тяги
Товар Ціна
Наконечник поперечної рульової тяги VAG 1K0423812K 1 597,48 UAH
Наконечник поперечної рульової тяги VAG 1J0422811B 730,56 UAH
Наконечник поперечної рульової тяги VAG 1K0423811K 1 805,86 UAH
Наконечник поперечної рульової тяги BMW 51117315960 321,94 UAH
Наконечник поперечної рульової тяги BMW 13627792261 234,02 UAH
Накінечник рульової тяги - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Накінечник рульової тяги для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Накінечник рульової тяги ?
💵 Які ціни в Mriyar на Накінечник рульової тяги ?

Накінечник рульової тяги на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Накінечник рульової тяги