Замок капота

Оберіть авто
Сортувати

Замок капота - це не даремний тюнінг

Надійно уберегти транспортний засіб від злому, створення аварійних ситуацій на дорозі і інших неприємностей допоможуть замки капота. Стандартний тип пристрою, який встановлений в авто заводом-виробником, не може гарантувати надійний захист. Він не блокує доступ до простору під капотом, а просто механічно фіксує кришку в закритому стані.

Простота конструкції стандартної моделі дозволяє швидко відкрити доступ до підкапотному простору в разі екстремальної ситуації. Багато водіїв вирішують підвищити захист свого транспортного засобу. Це дозволяє виключити ймовірність раптового відкриття кришки капота під час їзди.

Проводять заміну стандартного елемента на спортивні або традиційні протиугінні моделі також для підвищення захисту від зловмисників. Подібний тюнінг дозволяє в кілька разів збільшити тривалість часу, який знадобиться викрадачам для розтину і крадіжки автомобіля.

Різновиди автомобільних замків

Капотний замок виготовляється в різних варіаціях. Перед його покупкою потрібно визначити який функціонал майбутній власник розраховує отримати від цього пристосування. Основними вважаються такі види замків:

  • механічний стандартний - встановлюється на місце заводського і відкривається за допомогою плоского ключа;
  • спортивний тип (засувка на капот) - має на увазі монтаж з прорізом в кузові місця для фіксації;
  • механічний з блокуванням - система закривається круглим ключем;
  • модельний механічний - розробляється індивідуально під кожну модель транспортного засобу;
  • електромеханічний підкапотний замок - відкривається з салону і обладнаний блокуванням, який спрацьовує після вимкнення двигуна.

Механічні капотниє елементи відкриваються поворотом ключа, а закриваються натисненням на личинку. Електромеханічні спрацьовують автоматично під керуванням іммобілайзера або сигналізації.

Замки спорт змінюють зовнішній вигляд транспортного засобу. Вони надають невеликий відтінок агресії. Спортивні моделі часто виглядають як замки з тросами або засувки. Троси призначені для страховки фіксаторів. Якщо власнику ТЗ не подобається опукла форма, він може встановити модель з глухою кришкою. Вона практично зливається з кузовом, підходить до будь-якого типу кузова і відрізняється відмінними аеродинамічними властивостями.

Кращі замки для капота на маркетплейсе «Мріяр»

Онлайн-маркет «Мріяр» пропонує власникам автомобілів познайомитися з широким асортиментом замків капота. На віртуальній торговому майданчику свої товари пропонують інтернет-магазини автозапчастин з усієї України: в каталозі легко знайти різноманітну продукцію від надійних і перевірених виробників за вигідними цінами. Купити спортивний замок на капот в Україні за ціною роздробу або опту можна, оформивши замовлення по телефону або зв'язавшись з конкретним продавцем.

Відвідавши маркетплейс «Мріяр» (Україна) і скориставшись фільтром пошуку, можна відшукати замок на капот спорт та інших видів в місті Харків, Одеса, Київ і багатьох інших: варто тільки позначити геолокацію. Відповідні деталі, вузли і запасні частини, можна знайти в своєму або найближчому населеному пункті. Це дозволить значно заощадити на доставці і прискорить процес покупки. Ціна на один і той же товар у різних продавців може відрізнятися або бути знижена завдяки акції. Асортимент товарів щодня розширюється, тому відшукати для себе оптимальний продукт зможе кожен покупець.

Ціни на Замок капота
Товар Ціна
Замок капота Asam 30793 12,00 UAH
Замок капота Asam 80106 395,28 UAH
Замок капота Vika 98230097201 317,34 UAH
Замок капота General Motors 96617867 627,46 UAH
Замок капота Asam 32697 97,00 UAH
Замок капота - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Замок капота для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Замок капота ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Замок капота у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Замок капота ?

Замок капота на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Замок капота