Замок багажника

Оберіть авто
Сортувати

Замок багажника

Багажник автомобіля - це його вантажний відсік, в переважній більшості випадків розташований в задній частині авто. У ньому обов'язково зберігається запасне колесо, домкрат, пара корисних інструментів, незамерзайка, а інший вільний простір періодично використовується під перевезення багажу, особистих речей, товарів та невеликих вантажів. Але для того, щоб вони були в безпеці як під час поїздки, так і на стоянці, ручку кришки багажника необхідно тримати закритою. Крім того, через багажник зловмисник може проникнути в пасажирський салон і залишити власника не тільки без тижневого запасу продуктів, але і без автомобіля. Сигналізація - це добре, але набагато краще, коли вона підкріплена надійним замком.

Маркетплейс Мріяр - зручне місце для того, щоб купити онлайн замок кришки (двері) багажника в своєму місті за вигідною ціною.

Вибираємо замок багажника

Бувають ситуації, коли замок виходить з ладу і ручка відкривання багажника виявляється заблокована, що не дозволяє відкрити багажне відділення. В такому випадку можна спробувати відремонтувати її самостійно, але це не гарантує, що подібна ситуація надалі не повториться знову. Оптимальним рішенням буде купити і встановити новий запірний механізм. Він буває двох типів: механічним або електромеханічним.

Механічний протягом багатьох років був єдиним і працював на тих же принципах, що і замки з ключем для автомобільних дверей. Основними компонентами таких механізмів є традиційний циліндр і фіксатор: циліндр утримує тумблери і інші механізми, необхідні для розблокування багажника, в той час як фіксатор включає засувку, яка фактично утримує двері багажного відсіку закритою при замиканні. У більшості автомобілів циліндр і фіксатор розташовані на кришці багажника, але існують і інші конструкції запірних механізмів, серед них і такі, де циліндр і клямка розміщені на різних частинах багажника.

Електромеханічні замки з'явилися відносно недавно, але ними вже оснащено більшість нових автомобілів. Електропривод дозволяє відкрити вантажне відділення за допомогою брелока, якщо водій знаходиться зовні автомобіля, або натиснувши відповідну кнопку (потягнувши важіль) всередині салону. Різні марки і моделі автомобілів мають індивідуальну конструкцію і розташування приводу багажника, унікальне в залежності від класу і характеристик транспортного засобу.

Ручки і замки будь-яких типів на сайті Мріяр

Особливість нашого бізнесу полягає в тому, що ми - не звичайний інтернет-магазин, а маркетплейс. Ми змогли об'єднати на одному майданчику продавців, які займаються продажем автозапчастин, але не завжди мають бажання або можливість підтримувати власний онлайн-магазин. На маркетплейсе Мріяр нам вдалося зібрати безліч підприємців, надавши їм простий і ефективний механізм, що дозволяє знайти покупців. Покупцям це також зручно, оскільки вони можуть знайти товар по влаштовує їх вартості в своєму місті. Наявність відразу декількох продавців однієї автодеталі дозволяє вибрати товар, який максимально задовольняє покупця за такими критеріями, як ціна і якість.

Ціни на Замок багажника
Товар Ціна
Замок багажника Asam 80104 363,86 UAH
Замок багажника Asam 32946 301,94 UAH
Замок багажника Asam 30825 411,00 UAH
Замок багажника Asam 32128 448,00 UAH
Замок багажника Fast FT95382 604,50 UAH
Замок багажника - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Замок багажника для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Замок багажника ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Замок багажника у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Замок багажника ?

Замок багажника на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Замок багажника