Замок

Оберіть авто
Сортувати

Які бувають замки для автомобільних дверей

Дверний замок в транспортному засобі служить для замикання і відмикання дверей, а також він закриває доступ для сторонніх осіб в салон автомобіля. Сучасне виробництво може надати різні рішення в створенні пасивної безпеки легкового автомобіля.

Замок двері тісно пов'язаний з усією системою закриття кришки капота, багажника, а також бака для пального. Його конструкція складається з механіки і електроніки. Перша частина відповідає за момент відкриття і закриття, а друга - представлена ​​у вигляді центрального замка і віддаленого управління.

Структура механічного дверного замка

Структура входу в машину може відрізнятися по моделі, фірмі-виробнику, типу відкриття. Розрізняють декілька механізмів, кожен з яких відповідають за свою роботу:

  • запірний. Його мета - це замикання дверей транспортного засобу. Коли повертається ключ, засувка потрапляє за спеціальну скобу і закривається. Собачка має основне і додаткове поглиблення. У першому варіанті засувка розташована при повному закритті, друге було розроблено для додаткової безпеки. Кожен водій транспортного засобу стикався з проблемою, нещільного закриття дверей. Через це доводиться знову її відкривати і з великим зусиллям закривати. Це може відбитися на системі сигналізації, і вона автоматично запускається, що не дуже зручно, адже потрібно заново відключити її і включити. Для вирішення таких проблем була придумана доведення. Доводчик встановлюється на замку двері авто преміум класу, забезпечуючи ідеальну щільність закриття;
  • важільний. Відповідає за відкриття всіх дверних ручок зовні і всередині;
  • блокуючий. Така система здійснює функцію замикання і відмикання. За допомогою його роботи відбувається блокування зовнішнього механізму, і відчинити двері за допомогою ручки буде неможливо. Працює він завдяки двом приводам: механічному і електромеханічного.

Практично на всіх автомобілях, випущених за останнє десятиліття, замок на двері сконструйований на ручці, яку потрібно потягнути на себе. Вони можуть бути ручні, автоматичні, з дистанційним або центральним управлінням. Багато виробників впроваджують в задні пасажирські двері захист від відкривання дітьми, щоб запобігти різні ситуації під час руху авто.

Де купити автомобільний замок в Україні

На українському ринку представлений широкий вибір різних виробників запчастин для транспортних засобів. Іноді людина не може знайти необхідну деталь в своєму місті і вдається до допомоги інтернет-магазинів. Однією з найбільш затребуваних віртуальних майданчиків є «Мріяр». Створена платформа в 2018 році з метою об'єднати безліч продавців автомобільної продукції з усіх міст України. Послугами цього маркетплейса користуються мільйони жителів нашої країни.

На віртуальних просторах «Мріяр» можна знайти сотні магазинів з оптовою та роздрібною торгівлею, різними акціями, умовами відправки і доставки. Є продавці, які надають кредити і розстрочку на придбання запчастин для автомобіля. Для пошуку товару, досить ввести назву в пошуковий рядок, а фільтр допоможе визначитися з ціною і місцем розташування реалізатора. Серед мільйонів товарів тут можна знайти автомобільні дверні замки, карбюратори, акумулятори, ремені ГРМ, молдинги і багато іншого. Завдяки роботі даної платформи, клієнти отримують можливість придбати якісну продукцію за вигідною вартості.

Ціни на Замок
Товар Ціна
Замок дверей Febi 17016 185,00 UAH
Замок дверей Febi 17018 208,00 UAH
Замок дверей Topran 103 542 23,00 UAH
Замок дверей Autotechteile 505 0073 473,53 UAH
Замок дверей Citroen/Peugeot 6541E6 52,00 UAH
Замок - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Замок для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Замок ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Замок у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Замок ?

Замок на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Замок