Захист двигуна

Оберіть авто
Сортувати

Навіщо потрібен захист двигуна?

Кузов автомобіля, незважаючи на свою міцність, досить вразливий. І під впливом негативних факторів – як природних, так і механічного характеру – може отримати пошкодження, а отже, під загрозою виявляться вузли та агрегати, які він оберігає. Днище автомобіля примітно тим, що ця несуча частина транспортного засобу знаходиться найближче до дороги, за винятком коліс, і там розташована нижня частина двигуна - картер. По суті це піддон, в який стікає моторне масло. Також найчастіше це найнижча частина авто, по якій і заміряють кліренс (дорожній просвіт) – відстань від поверхні дороги до нижньої точки машини.

Таке розташування потребує підвищеної уваги до захисту картера автомобіля. Тут уже мова не тільки про те, щоб убезпечити двигун від каменів, що вилітають з-під коліс, і дрібного сміття. Наїзд на перешкоду або потрапляння в яму, особливо на швидкості, може призвести до прямого зіткнення картера із землею та подальшим його пробиттям. Олія почне витікати, тиск впаде, і двигун виявиться беззахисним. Ось чому так важливо забезпечити необхідний захист днища під двигуном. Інтернет-ресурс маркетплейсу Мріяр дає можливість купити з доставкою в Києві або будь-якому іншому місті країни захист картера двигуна для днища автомобіля за найкращою ціною в Україні в одному з магазинів, представлених на торговому майданчику.

Необхідність захисту та її особливості

Захист двигуна авто не входить до базової комплектації і часто її доводиться встановлювати самостійно. У такій країні, як Україна, питання про те, чи потрібний захист піддону картера, взагалі не повинно виникати. Навіть у великому місті можна влетіти в яму на центральній вулиці, а про районні центри та путівці і говорити нічого. Ті, хто спочатку думають інакше, дуже швидко змінюють свою думку, свідченням чого є велика кількість оголошень «куплю захист картера» на спеціалізованих сайтах.

Конструкція цієї деталі дуже проста - широкий щит зі сталі, алюмінію або пластику, що кріпиться болтами. В принципі, монтаж не викликає проблем. Після того, як вперше захист було встановлено на СТО, надалі міняти його можна самостійно. При цьому вона дійсно ефективна, оберігає днище не тільки від деформації чи пробиття, а й від іржі та корозії. Крім цього, у автомобіля дещо покращуються аеродинамічні властивості, що призводить до економії палива. Якщо говорити про матеріал виготовлення, то сталеві моделі – найміцніші, а пластикові – легкі, не підлягають ремонту у разі пошкодження, зате коштують істотно дешевше.

Мріяр – онлайн-ресурс, де можна купити захист двигуна на автомобіль

Пошук запасних частин і деталей - це головний біль, якого не вдається уникнути жодному власнику автомобіля. Проте поява інтернет-торгівлі значно спростила цей процес. Мріяр - це не звичний інтернет-магазин, яких у Всесвітньому павутинні вже сотні тисяч. Швидше за нас можна віднести до нішевих маркетплейсів. Ми спеціалізуємося на автозапчастинах, і на одному майданчику нам вдалося зібрати десятки продавців, які мають офіційний статус, що гарантує оригінальність товару та відсутність підробок, яких на цьому ринку є чимало.

Оскільки з нами співпрацюють продавці з усіх куточків України, відвідувач сайту може вибирати варіант не лише за технічними характеристиками чи ціною, а й за розташуванням продавця та покупця. Якщо це Київ, то система ранжує результати пошуку у такий спосіб, щоб київські продавці були у топі списку.

Ціни на Захист двигуна
Товар Ціна
Захист двигуна Febi 38690 33,00 UAH
Захист двигуна Renault 638312139R 694,00 UAH
Захист двигуна Renault 638302752R 789,00 UAH
Захист двигуна BMW 51757213672 2 786,32 UAH
Захист двигуна BMW 51757213671 3 065,95 UAH
Захист двигуна - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Захист двигуна для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Захист двигуна ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Захист двигуна у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Захист двигуна ?

Захист двигуна на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Захист двигуна