Заднє скло

Оберіть авто
Сортувати

Заднє скло для вашої машини

Заднє скло автомобіля, купити яке в Україні можна за цілком доступною ціною, є частиною скління салону, необхідної не тільки для забезпечення комфорту водія і пасажирів, а й для безпеки. У легкових авто через нього здійснюється додатковий огляд, що дозволяє контролювати ситуацію на дорозі. Власники вантажівок через заднє скло можуть контролювати стан вантажу, що перевозиться.

Коли варто замовити заднє скло?

З необхідністю заміни як заднього, так і лобового скла, ціна якого залежить переважно від марки автомобіля, автовласник стикається здебільшого після механічного пошкодження скління. Подібна ситуація може виникнути в наступних випадках:

  • порушення форми кузова, що стало причиною деформації;
  • різкі температурні перепади, які привели до розтріскування скління;
  • механічне пошкодження в результаті попадання твердих предметів.

Незалежно від причин, якими було викликано пошкодження заднього скла авто, доведеться купити нове і здійснити його монтаж. Після заміни скління протягом двох діб рекомендується уникати проведення кузовних робіт, паркування на бордюрах, перевищення рекомендованої швидкості руху транспортного засобу, підйому на домкраті або за допомогою крана, а також миття під тиском. Подібні дії можуть привести до порушення кріплення або ж деформації. Також не варто протягом цих 48 годин знімати захисну плівку.

Вартість заднього автомобільного скла

Зіткнувшись з необхідністю заміни скління автомобільного салону, більшість автовласників задаються рядом важливих питань. Найбільш популярними з них є: де купити заднє скло на машину в Україні і скільки воно може коштувати? Ціни автозапчастин для різних марок транспортних засобів можуть варіюватися в досить великому діапазоні. На їх формування впливає безліч факторів, найбільш значущими з яких є технічні характеристики і бренд.

У нашому спеціалізованому автомобільному маркетплейсе Мріяр ви знайдете великий вибір автозапчастин від різних компаній, що спеціалізуються на їх реалізації в Україні. Свою продукцію на майданчику пропонують магазини, автосервіси і офіційні дистриб'ютори з усіх куточків країни, так що будь-який покупець зможе вибрати потрібний товар за прийнятною ціною в найближчій до нього точці. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними продавцями. У каталозі представлений великий вибір деталей та елементів скління, замовити які можна за цілком доступною ціною. Для узгодження умов співпраці та оформлення покупки досить зв'язатися з продавцем за наданими контактам.

Ціни на Заднє скло
Товар Ціна
Скло заднє Ssangyong 7935009200 2 143,38 UAH
Скло заднє Mercedes-Benz A1697351410 458,65 UAH
Скло заднє Citroen/Peugeot 96 771 648 80 6 285,56 UAH
Скло заднє Mercedes-Benz A1667400257 21 038,00 UAH
Скло заднє Mercedes-Benz A1677401800 41 651,34 UAH
Заднє скло - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Заднє скло для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Заднє скло ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Заднє скло у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Заднє скло ?

Заднє скло на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Заднє скло