Задня панель кузова

Оберіть авто
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Купити задню панель кузова ТС за низькими цінами

Кузов легкових автомобілів, що несе, відрізняється складною конструкцією, що складається з великої кількості деталей і суцільно листових панелей, які з'єднані між собою зварним способом. Вони виготовляються із високоміцного листового заліза. Для надання цим панелям жорсткості застосовуються спеціальні підсилювачі та ребра. Застосування інноваційних технологій, у поєднанні з високоякісними матеріалами, дозволяє отримувати в результаті досить просту і відносно легку конструкцію кузова, яка умовно включає три основні елементи: передню, центральну і задню частини.

Задня панель кузова авто: що це і з чого складається

До складу задньої панелі кузова легкових автомобілів входять такі елементи:

Задні лонжерони – їхнє головне завдання полягає у забезпеченні міцності та стійкості панелі. Їх виготовляють із нержавіючої сталі, стійкої до корозії, механічних пошкоджень, статичним та динамічним навантаженням.

Підлога багажника – являє собою штампований елемент, що складається з декількох ребер жорсткості та металевої пластини. У сучасних авто підлога багажника має спеціальну форму, яка дозволяє розмістити у ньому запасне колесо. До підлоги кріпляться задні лонжерони та бризковики.

Задні бризковики - відрізняються наявністю чашок з посиленою конструкцією, за допомогою яких різні компоненти задньої підвіски залишаються у нерухомому стані.

Задні крила також відносяться до важливих елементів кузова ТЗ. Завдяки їм надається міцність та жорсткість усієї задньої панелі.

Де купити задню панель кузова авто в Україні?

У нашому електронному каталозі представлені пропозиції про продаж задньої панелі кузова сучасних авто від більшості інтернет-магазинів Києва та України. Ви можете швидко порівняти ціни на цю деталь і вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою.

  • При підборі запасних частин для свого автомобіля звертайте увагу на:
  • Каталожний номер деталі;
  • VIN – код ТЗ;
  • Марку та модель машини.

Доставка запчастин здійснюється кур'єром або транспортною компанією по всій Україні.

Ціни на Задня панель кузова
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Задня панель кузова - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Задня панель кузова для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Задня панель кузова ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Задня панель кузова у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Задня панель кузова ?

Задня панель кузова на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Задня панель кузова