Вимикач запалювання

Оберіть авто
Сортувати

Купити вимикач запалення в Україні за низькими цінами

Вимикач запалювання автомобіля призначений для підключення та керування системою запалення, пуском двигуна, покажчиками поворотів та склоочисників. Крім того, на деяких марках автомобілів у замок запалювання може бути вбудований протиугінний пристрій, який блокує поворот рульового колеса при вимкненій силовій установці.

Конструкція вимикача запалювання

Кожен вимикач запалювання, незалежно від того, на ТЗ якої марки чи моделі він встановлений, складається власне із замку запалення та контактної групи. У свою чергу контактна група включає рухливу або нерухому пластини. При повороті ключа відбувається поворот рухомої пластини, за рахунок чого здійснюється замикання контактів особливої ​​послідовності.

Як купити вимикач запалювання

Купити вимикач запалення за вигідними цінами ви можете вже сьогодні на сайті нашого маркетплейсу. Своїм покупцям ми готові запропонувати оригінальні запасні частини та їх аналоги від наступних виробників:

  • Meyle
  • Borsehung
  • Topran
  • VAG
  • Febi
  • Hyundai/Kia
  • Renault
  • Mitsubishi

Підбір вимикачів запалювання може здійснюватися за каталожним номером деталі, VIN-кодом автомобіля, маркою та моделлю транспортного засобу. Якщо у вас виникли питання або складності з вибором та покупкою запасних частин для вашого ТЗ, зверніться за допомогою до менеджерів Мріяр.

Де купити вимикач запалювання в Україні

У нашому електронному каталозі представлені пропозиції більшості інтернет-магазинів Києва та України. Зараз в категорії Вимикач запалення доступний 1164 шт. Ви можете швидко порівняти ціни на Вимикач запалення та вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою. Ціна від 19,07 грн. до 109617,42 грн.

Доставка запчастин здійснюється кур'єром або транспортною компанією по всій Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інші міста, в комфортне для вас відділення або адресу. Безкоштовно забрати товар можна самовивозом у продавця.

Ціни на Вимикач запалювання
Товар Ціна
Контактна група Borsehung B17986 255,04 UAH
Контактна група Meyle 100 905 0013 180,00 UAH
Контактна група Borsehung B17994 327,78 UAH
Замок запалювання Borsehung B17961 284,43 UAH
Контактна група Meyle 100 905 0014 151,55 UAH
Вимикач запалювання - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Вимикач запалювання для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Вимикач запалювання ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Вимикач запалювання у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Вимикач запалювання ?

Вимикач запалювання на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Вимикач запалювання