Вимикач аварійної сигналізації

Выберите авто
Сортировать

Купити вимикач аварійної сигналізації за вигідною вартістю в Україні

Відповідно до чинних стандартів, кожен автомобіль повинен бути обладнаний світловою аварійною сигналізацією, управління якою здійснюється за допомогою спеціального вимикача.

Призначення та роль вимикача аварійної сигналізації

Вимикач аварійної сигналізації – це спеціальний орган керування світловою сигналізацією ТС. За допомогою вимикача здійснюється ручне увімкнення або вимкнення світлової аварійної сигналізації (аварійки), візуальний контроль правильності та ефективності роботи цієї системи.

Завданням світлової аварійної сигналізації є сповіщення інших учасників дорожнього руху про настання різних потенційно небезпечних та аварійних ситуацій на дорозі: потреба водія або пасажирів в отриманні термінової медичної допомоги, зупинки в недозволеному місці, буксирування авто у темний час доби, посадки та висадки пасажирів на дорозі тощо.

Особливості конструкції вимикача аварійної сигналізації

При включенні системи світлової аварійної сигналізації покажчики поворотів та їх повторювачі (якщо вони передбачені) переводиться у переривчастий режим за допомогою спеціального вимикача, що знаходиться на панелі приладів. У разі некоректної роботи або виходу вимикача аварійної сигналізації з ладу серйозно знижується безпека транспортного засобу. Тому несправний вимикач слід якомога швидше замінити на новий.

Як підібрати вимикач аварійної сигналізації?

При підборі нового вимикача аварійної сигналізації необхідно враховувати конструктивні особливості, характеристики та тип старого вимикача. Якщо йдеться про нове ТЗ, у цьому випадку необхідно підбирати вимикач за каталожним номером, інакше можна втратити гарантію на авто. Для машин у післягарантійний період допускається застосування неоригінальних вимикачів – головне, щоб вони підходили за настановними розмірами та електричними характеристиками.

Як купити вимикач аварійної сигналізації в Україні?

У нашому електронному каталозі представлені найвигідніші пропозиції щодо купівлі вимикачів світлової аварійної сигналізації для автомобілів різних марок та років випуску. Зараз в категорії Вимикач аварійної сигналізації доступно 513 шт. Ви можете швидко порівняти ціни на Вимикач аварійної сигналізації та вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою. Ціна від 58,07 грн. до 14258,24 грн.

Доставка запчастин здійснюється кур'єром або транспортною компанією по всій Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інші міста, в комфортне для вас відділення або адресу. Безкоштовно забрати товар можна самовивозом у продавця.

Цены на Вимикач аварійної сигналізації
Товар Цена
Вимикач аварійної сигналізації Fast FT82222 267,91 UAH
Вимикач аварійної сигналізації Renault 252904889R 694,00 UAH
Вимикач аварійної сигналізації Fast FT81091 193,00 UAH
Вимикач аварійної сигналізації Asam 74896 287,85 UAH
Вимикач аварійної сигналізації Febi 22292 484,00 UAH
Вимикач аварійної сигналізації - Часто задаваемые вопросы
🚘 Как выбрать Вимикач аварійної сигналізації для своего авто?
🔝 Какие бренды самые популярные в группе Вимикач аварійної сигналізації ?
💵 Какие цены в Mriyar на Вимикач аварійної сигналізації ?

Вимикач аварійної сигналізації на популярние марки автомобилей

Популярные производители Вимикач аварійної сигналізації