Вимикач аварійної сигналізації

Оберіть авто
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Купити вимикач аварійної сигналізації за вигідною вартістю в Україні

Відповідно до чинних стандартів, кожен автомобіль повинен бути обладнаний світловою аварійною сигналізацією, управління якою здійснюється за допомогою спеціального вимикача.

Призначення та роль вимикача аварійної сигналізації

Вимикач аварійної сигналізації – це спеціальний орган керування світловою сигналізацією ТС. За допомогою вимикача здійснюється ручне увімкнення або вимкнення світлової аварійної сигналізації (аварійки), візуальний контроль правильності та ефективності роботи цієї системи.

Завданням світлової аварійної сигналізації є сповіщення інших учасників дорожнього руху про настання різних потенційно небезпечних та аварійних ситуацій на дорозі: потреба водія або пасажирів в отриманні термінової медичної допомоги, зупинки в недозволеному місці, буксирування авто у темний час доби, посадки та висадки пасажирів на дорозі тощо.

Особливості конструкції вимикача аварійної сигналізації

При включенні системи світлової аварійної сигналізації покажчики поворотів та їх повторювачі (якщо вони передбачені) переводиться у переривчастий режим за допомогою спеціального вимикача, що знаходиться на панелі приладів. У разі некоректної роботи або виходу вимикача аварійної сигналізації з ладу серйозно знижується безпека транспортного засобу. Тому несправний вимикач слід якомога швидше замінити на новий.

Як підібрати вимикач аварійної сигналізації?

При підборі нового вимикача аварійної сигналізації необхідно враховувати конструктивні особливості, характеристики та тип старого вимикача. Якщо йдеться про нове ТЗ, у цьому випадку необхідно підбирати вимикач за каталожним номером, інакше можна втратити гарантію на авто. Для машин у післягарантійний період допускається застосування неоригінальних вимикачів – головне, щоб вони підходили за настановними розмірами та електричними характеристиками.

Як купити вимикач аварійної сигналізації в Україні?

У нашому електронному каталозі представлені найвигідніші пропозиції щодо купівлі вимикачів світлової аварійної сигналізації для автомобілів різних марок та років випуску. Ви можете швидко порівняти ціни на Вимикач аварійної сигналізації та вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою.

Доставка запчастин здійснюється кур'єром або транспортною компанією по всій Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інші міста, в комфортне для вас відділення або адресу. Безкоштовно забрати товар можна самовивозом у продавця.

Ціни на Вимикач аварійної сигналізації
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Вимикач аварійної сигналізації - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Вимикач аварійної сигналізації для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Вимикач аварійної сигналізації ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Вимикач аварійної сигналізації у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Вимикач аварійної сигналізації ?

Вимикач аварійної сигналізації на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Вимикач аварійної сигналізації