Вугільна щітка стартера

Оберіть авто
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Вугільна щітка стартера: призначення і особливості

Трапляється, що завести автомобіль з першого разу не виходить. При цьому його стартер видає неприємні характерні звуки. У більшості випадків винні в цій проблемі несправні щітки стартера. Ця деталь вважається найбільш чутливою його складової. Вона вимагає постійної уваги з боку автолюбителя і своєчасного технічного обслуговування.

Електрощітки (вугільні або графітові) призначені для подачі напруги на колекторні пластини якоря. Під впливом цього зусилля він активується і починає здійснювати рух. Завдяки цьому запускається привід, передаючи силу обертання за допомогою маховика на колінвал і силовий агрегат. Перераховані дії займають всього декілька секунд і при ефективній роботі перерахованих елементів забезпечують швидкий запуск двигуна і подальшу роботу генератора.

Розташовані графітні щітки в спеціальних власниках. Така конструкція дозволяє їй передавати напругу від нерухомих частин ТЗ до рухомих. Вони додатково надійно зафіксовані пружинами. Гнучкий провідник виготовляється з клемою або без. Залежно від моделі, він буває з обмоткою або без. Якщо раптово на транспортний засіб підвищилася навантаження, графітова щітка може вийти з ладу через високу чутливості.

Характеристики та конструкція щіток

Перш ніж замовляти щітку в генератор, потрібно розуміти, які різновиди цих деталей бувають у продажу. Як струмопровідний матеріал для щіток використовують два види матеріалів:

  • графіт штучного походження, який отримують за допомогою випалу і пресування коксу;
  • вугілля з додаванням вкраплень міді.

Класичний стартер, в залежності від моделі, включає в себе від чотирьох до восьми подібних деталей. Половина підключається до обмоток стартера, а що залишилися - «на масу». Найчастіше вважають за краще електрощітку (графітовий тип) купити з включеннями міді. Вони забезпечують не таке сильне опір і відрізняються більш тривалим періодом експлуатації. Важливо враховувати, що міднографітові деталь більш абразивна, тому поступово виводить з ладу колектор якоря стартера.

У різних моделях використовуються деталі з різним числом провідників великого перерізу. Кожен з них виготовляють з кількох тонких мідних проводів. Стартерів малої потужності достатньо одного провідника, а сильнішим - два.

Купити і замовити щітку графітного типу за доступною ціною на маркеплейсе «Мріяр»

Вигідно купити щітку в генератор або в стартер в Україні за ціною роздробу або опту можна на сайті торгового майданчика Мріяр. Якщо виникла необхідність, замовляти щітку (графітний вид) в Україні, можна зробити це, вибравши потрібну модель з широкого асортименту: на маркетплейсе свої авто-товари пропонують інтернет-магазини з усіх куточків країни.

Зручний фільтр дозволяє купити графітову щітку за вигідною ціною в вашому місті і значно заощадити на доставці: будь то Київ, Дніпро, Харків або будь-який інший місто - тут торгує вся Україна. Пошук дає можливість швидко знайти потрібну модель: за назвою, ВІН-коду, марці авто і т.д ..

Вартість графітової щітки варіюється в широкому діапазоні в залежності від цінової політики продавця, наявності акцій, крім етого.цена залежить від виробника і моделі. Умови оплати та доставки обговорюються з конкретним обраним для співпраці продавцем.

Ціни на Вугільна щітка стартера
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Вугільна щітка стартера - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Вугільна щітка стартера для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Вугільна щітка стартера ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Вугільна щітка стартера у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Вугільна щітка стартера ?

Вугільна щітка стартера на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Вугільна щітка стартера