Вугільна щітка генератора

Оберіть авто
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Купити недорого вугільна щітка генератора з доставкою додому

У конструкцію генератора автомобіля входить кілька основних частин: корпус, шків, ротор, статор, дві кришки. Але функціонує цей механізм за рахунок такої маленької та незначної деталі, як щітки.

Які функції виконують щітки генератора?

Головне завдання щіток генератора – це підведення та відведення струму. Якщо деталь ламається, напруга з мережі зникає, а авто перестає запускатися. У генераторах сучасних ТЗ застосовуються переважно вугільні щітки, які виробляються з чистого графіту, сажі та ретортного вугілля, що змішуються у різних пропорціях. Даний вибір обумовлений тим, що вугілля є природним матеріалом, що самозмазується, не пошкоджує поверхню, з якою контактує. При цьому вугілля відрізняється мінімальним ступенем зношування навіть при інтенсивній експлуатації.

Ознаки несправності

Термін служби щіток генератора може бути різним. В основному їх рекомендують перевіряти та замінювати через кожні 40-60  тисяч кілометрів пробігу. В цілому, основними ознаками несправності та надмірного зношування даної деталі є:

  • Автомобіль почав спонтанно глухнути;
  • Спостерігаються проблеми в роботі оптики та освітлення салону;
  • Акумулятор не тримає заряд;
  • З мережі зникає напруга.

Необхідність заміни щіток генератора можна визначити візуально – для цього достатньо оцінити висоту деталей, якщо вона менше 5 мм, запчастина коштує терміново. замінити.

Де купити вугільні щітки генератора в Україні?

У нашому каталозі представлені пропозиції більшості інтернет-магазинів Києва та України. Ви можете швидко порівняти ціни на Вугільна щітка генератора та вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою.

Доставка запчастин здійснюється кур'єром або транспортною компанією по всій Україні.

Ціни на Вугільна щітка генератора
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Вугільна щітка генератора - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Вугільна щітка генератора для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Вугільна щітка генератора ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Вугільна щітка генератора у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Вугільна щітка генератора ?

Вугільна щітка генератора на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Вугільна щітка генератора