Важіль склоочисника

Оберіть авто
Сортувати

Важіль склоочисника (двірника): пристрій та функції

Для забезпечення безпечного руху на дорозі водії транспортних засобів повинні мати добрий огляд. Для цього кожен автомобіль має систему склоочисника. Механізм очищає лобове та заднє скло від пилу, бруду, скидається сліди дощу та снігу. Якщо двірники перестали працювати, оглядовість погіршується і потрібна термінова заміна поламаних або зношених запчастин.

Система складається з багатьох елементів, одним з яких є важіль або повідець, утримувач щіток. Щітки разом із лезом встановлюють на повідець, завдяки якому вони рухаються по заданому напрямку. Пристрій механізму на лобовому склі та задньому практично однаковий, за винятком робочих режимів. Задні двірники працюють лише на очищення, не маючи складного пристрою.

Система переднього склоочисника пов'язана з блоком керування. Натискання на підрульовий перемикач подає сигнал до включення двірників та подачі води на скло в БУ. Шланги та форсунки є каналами для рідини, що омиває. Після сигналу увімкнення важіль за допомогою електродвигуна починає обертатися з певною швидкістю. Після того, як вода перестає подаватися, двірники ще роблять кілька помахів.

Основні несправності двірників, заміна важелів

Автоексперти рекомендують міняти двірники не рідше ніж раз на два роки. На зношування системи впливають такі фактори, як якість і вік деталі, хімічні реагенти, які застосовуються на автомийці, перепад температур при зміні погоди, сезонів. Поломка може бути спровокована декількома причинами, наприклад, опір перестав виконувати своє завдання або зламаний механізм перемикача, заїдає редуктор, електродвигун. Можливе попадання пилу на якорі щіток, їх зависання.

Інші поломки:

  • перегорів запобіжник;
  • важелі були неправильно встановлені;
  • через коротке замикання постраждала обмотка якоря;
  • щіткам заважають функціонувати деталі автомобіля;
  • доступний лише один режим роботи;
  • щітки прилипли до вітрового скла або не повертаються у вихідне положення;
  • перелом утримувача;
  • обрив приводу, знос дротів живлення.

Якщо виникла проблема роботи склоочисників, потрібно з'ясувати причину. Проблема може бути у проводці, запобіжниках або елементах редуктора, електромоторчика, насоса. Не кожен водій знає роботу системи, тому краще в такому разі відігнати автомобіль на СТО та придбати потрібні деталі.

Великий вибір важелів до склоочисників представлений у маркетплейсі Мріяр. Тут ви знайдете запчастини від брендів VAG, AND, Borsehung, Bosch, а також оригінальні деталі від автовиробника.

Купити важіль склоочисника в Мріяр — вигідно та економно

Наша компанія поставила перед собою завдання об'єднати на одному ресурсі якнайбільше продавців. Суть проекту в тому, щоб кожен автомобіліст міг знайти потрібні запчастини в найближчому до місця свого проживання магазині, що заощадить час на доставку та гроші на її оплату. На сайті покупець може легко знайти автомагазин у своєму місті. Наше завдання - зібрати максимальну кількість продавців, переконатися в їхній надійності, а інформацію про асортимент надати нашим відвідувачам.

Мріяр каталогізує асортименти, розміщуючи запчастини з тематичних розділів. Наша система навігації за допомогою фільтрів відсіює невідповідні варіанти, а картки товарів містять повну інформацію про деталі, включаючи перелік аналогів. Окрім підбору запчастин, кожен автомобіліст може розраховувати на професійну консультацію.

Ціни на Важіль склоочисника
Товар Ціна
Важіль склоочисника Asam 30364 187,66 UAH
Важіль склоочисника Asam 32014 354,00 UAH
Важіль склоочисника Bosch 3 340 522 025 124,00 UAH
Важіль склоочисника Asam 32132 242,88 UAH
Важіль склоочисника Jp Group 1198301200 430,00 UAH
Важіль склоочисника - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Важіль склоочисника для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Важіль склоочисника ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Важіль склоочисника у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Важіль склоочисника ?

Важіль склоочисника на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Важіль склоочисника