Важіль незалежної підвіски колеса

Choose a car
Sort

Важіль підвіски - важливий функціонал

Цей компонент незалежної підвіски автомобіля, що з'єднує її з кузовом, утримує колесо, обмежуючи його рух у вертикальній площині.

Оскільки моделей важелів підвіски незліченна безліч - тільки на сайті інтернет-маркетплейса Мріяр їх налічується близько півтисячі - то пошук, з метою купити потрібну деталь, повинен бути гранично точним. Тим більше, що вони можуть бути, в залежності від місця розміщення, поперечними, поздовжніми, верхніми і нижніми, і виконувати, відповідно, частково різняться функції.

Верхня частина рульового кулака, наприклад, утримується верхнім же важелем передньої підвіски з метою запобігти завалювання вбік їде колеса. Функціонал нижнього важеля, крім цього ж дії, доповнений ще і контролем нижньої зони макферсоновськая стійки, щоб вона не стала розгойдуватися.

Особливістю поздовжніх важелів, які зазвичай притаманні задній підвісці з декількома важелями, є їх функція утримування задніх стійок в незмінному положенні, коли машина розганяється і прискорюється, і стійки піддаються силовому впливу, спрямованого по осі руху.

Важіль підвіски - купити і дбайливо експлуатувати

Хоча сталь і легкі сплави, з яких виготовляються важелі підвіски, є зносостійкими матеріалами, експлуатація цих невибагливих деталей не вічна.

Правда, сталеве виріб, за умови заміни під час ремонту підвіски, кульової опори і сайлентблоков, може продовжити служіння ще протягом 1-2 термінів, що є неможливим для легкосплавних деталі, яку потрібно міняти на нову цілком. В останньому випадку ремонт обійдеться дорожче, але його зате буде простіше зробити.

У важеля підвіски є два умовних «ворога» - деформуючий його сильна механічна дія і корозія. Виробництво легкосплавних деталей якраз виникло і було організовано для того, щоб позбавити їх від корозійної дії (іншою причиною було зменшення маси автомобіля). Зате сталева деталь менше постраждає від надмірного навантаження через ДТП або сильного вибоїни (дорожньої ями) і може бути відновлена.

Загальним же, щадним для цього ключового компонента суб'єктивним умовою експлуатації є обережна їзда і профілактика, що оберігає ці деталі від попадання вологи, пилу і бруду. І тоді покупка цієї деталі окупиться неодноразово, особливо, якщо купити її дешевше, скориставшись послугами маркетплейса Мріяр.

Придбати недорого і комфортно якісний важіль підвіски

Наш маркетплейс всього за три роки акумулював на своїй інтернет-платформі повний, в масштабах всієї України, комплекс пропозицій з купівлі-продажу автозапчастин - як роздрібної, так і оптової. Потенційний покупець при цьому може вибрати будь-який шлях пошуку необхідної деталі - по марці автомобіля (важелі підвіски знайдуться для шести десятків різних марок), за вартістю, простежуючи діапазон від самих недорогих варіантів до дорогих або навпаки.

Найпростішим і швидким є пошук по унікальному VIN-коду конкретної автомашини - Мріяр швидко запропонує потенційному покупцеві важеля незалежної підвіски наявні в нашій країні варіанти, виходячи, в тому числі, з географічного розташування - його власного і потенційних продавців.

Але якщо підбір важеля підвіски, як і будь-який інший запчастини, здійснюється за її назвою, каталожним номеру, каталогу самої автомашини, то багатофакторна рекомендаційна система, запроваджена в діяльність маркетплейса, все одно швидко видасть оптимальні пропозиції від вітчизняних реалізаторів запчастин.

Після цього клієнту залишиться лише зупинитися на одному з них і оформити замовлення.

Prices for Важіль незалежної підвіски колеса
Product Price
Важіль підвіски колеса TRW JTC347 1 240,30 UAH
Важіль підвіски колеса Jp Group 1140206300 5,02 UAH
Важіль підвіски колеса Jp Group 1150301500 165,00 UAH
Важіль підвіски колеса Lemforder 35463 01 998,20 UAH
Важіль підвіски колеса CTR CQKH31 25,04 UAH
Важіль незалежної підвіски колеса - Questions and answers
🚘 How to choose Важіль незалежної підвіски колеса for your car?
🔝 Which brands are the most popular in the Важіль незалежної підвіски колеса group?
💵 What are the prices in Mriyar for Важіль незалежної підвіски колеса ?

Важіль незалежної підвіски колеса on top car brands

Popular Manufacturers Важіль незалежної підвіски колеса