Ущільнювач дверей

Оберіть авто
Сортувати

Гумовий ущільнювач двері автомобіля

Комфорт в салоні забезпечується тисячею дрібниць, які лише на перший погляд здаються незначними і несуттєвими, але без них важко досягти певного зручності для водія і пасажирів. Одним з таких елементів, купити який можна недорого, є гумовий ущільнювач дверей автомобіля, який забезпечує ущільнення при закриванні двері авто, а також працює як утеплювач для машини, перешкоджаючи потраплянню в салон холодного повітря.

Використання спеціальної прокладки для дверей дозволяє забезпечити:

  • підвищення рівня шумоізоляції;
  • захист від проникнення в салон вологи, снігу, пилу;
  • теплоізоляцію;
  • захист від примерзання дверей авто в зимовий період;
  • захист елементів кузова від зносу, так як двері закриваються м'яко;
  • захист від протягів і погіршення мікроклімату всередині салону.

Виготовляються ущільнювачі автомобільних дверей з гуми, яка має хорошу еластичність, стійка до зносу. Дверні гумові автомобільні ущільнювальні елементи прекрасно витримують вплив ультрафіолетових променів, вологи, підвищеної температури, вплив деяких хімічно активних речовин. Термін служби виробів залежить від якості виготовлення, виробника, а також від правильного догляду.

Відновлення гумового ущільнювача в авто або покупка нового

Згодом автомобільний гумовий дверний ущільнювач може втрачати свою еластичність, приминається і не виконувати належні функції досить добре, в такому випадку деякі автолюбителі відновлюють гумку, використовуючи силіконову змазку і встановлюючи всередину ущільнювальної конструкції спеціальні еластичні вставки зі спіненого поліетилену, інші ж вважають за краще купити новий ущільнювальний елемент під двері свого авто.

Щоб ущільнювальна гумка (прокладка) служила якомога довше, необхідно приділяти увагу її станом, забезпечувати очищення від забруднень, уникати підвищеної вологості. Бруд на поверхні гуми негативно позначається на її стані, вона справляє абразивну дію, посилює тертя, матеріал пересушується, стає шорстким, тріскається і рветься. Потрапила всередину ущільнювача волога взимку може замерзнути і викликати утворення розривів, поява тріщин. Тому в літній час рекомендується обробляти гумки засобами з тальком, що запобігають висиханню і розтріскування, а в зимовий - засобами на основі силікону, котрий витісняє вологу, при цьому не слід забувати періодично просушувати їх сухою ганчіркою, особливо - при експлуатації авто в дощову погоду або після мийки .

Про несправності ущільнювача можуть свідчити помітні ушкодження на його поверхні, провисання, нещільне закривання дверей, поява стуку при закриванні або при русі авто. Сьогодні виробники пропонують великий вибір гумових ущільнювачів, як оригінальних, розрахованих на певну марку і модель транспортного засобу, так і універсальних, мають різний профіль і товщину. Встановити гумовий виріб можна самостійно, попередньо видаливши зношених прокладку.

Де купити ущільнювач дверей автомобіля за хорошою ціною з доставкою в Києві і по Україні?

Якщо гума в двері авто зносилася і потрібно її заміна, то купити нову ущільнювальну гумку на автомобіль певної марки і моделі не складе труднощів, хоча ціна оригінальної автомобільної дверний прокладки може бути досить високою; багато хто воліє купувати універсальні ущільнювачі, які підходять до більшості машин, а маркетплейс Мріяр (Україна, Київ) дозволяє підібрати найкращий варіант, виходячи з місця розташування продавця, якості товару, його виробника і ціни.

Пошук по сайту можна здійснювати по марці, моделі, модифікації і року випуску автомобіля, а з декількох пропозицій покупець зможе вибрати найбільш привабливе не тільки за ціною, але і за іншими факторами - рейтингу продавця, його місцезнаходженням. На торговому майданчику Мріяр автозапчастини продають офіційні продавці, що дозволяє уникнути підробок і отримати гарантію якості на товар.

Ціни на Ущільнювач дверей
Товар Ціна
Ущільнювач кузовний Bosch 1461015303 99,00 UAH
Ущільнювач кузовний Bosch 1461015302 108,00 UAH
Ущільнювач кузовний Bosch 1 411 015 108 66,70 UAH
Ущільнювач кузовний Bosch 1411015109 135,00 UAH
Ущільнювач кузовний Bosch 1 411 015 104 60,00 UAH
Ущільнювач дверей - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Ущільнювач дверей для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Ущільнювач дверей ?
💵 Які ціни в Mriyar на Ущільнювач дверей ?

Ущільнювач дверей на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Ущільнювач дверей