Циліндр замка дверей

Оберіть авто
Сортувати

Купити циліндр замку дверей у Києві 

Центральний замок (ЦЗ) гарантує безпеку автомобіля та збереження особистих речей автовласника. З його допомогою здійснюється одночасне блокування всіх дверей. Замикання центрального замка може здійснюватися дистанційно з брелока або вручну шляхом простого повороту ключа в личинці.

Система замків автомобіля виконує такі функції:

  • Контроль доступу, протиугінна сигналізація, захист водіїв та пасажирів від протиправних дій третіх осіб;
  • Приведення в дію ручок відчинення та зачинення дверей;
  • Іммобілізація дверей у процесі руху ТС (вирішення проблем скрипу).  

Пристрій центрального замку

Сам собою центральний замок є складною системою, до складу якої входять:

  1. Вхідні датчики. Можуть бути представлені у вигляді:
  • Кінцеві дверні перемикачі, які передають інформацію про поточне розташування автомобільних дверей на блок управління;
  • Мікроперемикачі – фіксують положення конструктивних елементів замку (закрито/відкрито).

Всі сигнали з вхідних датчиків передаються до блоку управління, який у свою чергу спрямовує команди на актуатори, що закривають двері, лючок паливного бака, кришку багажника.

  1. Блок управління – по суті, є мозком всіх системи центрального замку. У нього надходить інформація з вхідних датчиків, яка потім надсилається виконавчим пристроєм. Блок управління також взаємодіє із сигналізацією авто, дозволяє блокувати та розблокувати двері за допомогою пульта управління.
  2. Актуатор – виконавчий пристрій, що є електродвигуном постійного струму, що відповідає за зворотно-поступальний рух циліндра замка.

Що таке личинка замку?

Личинка замку – це складний механізм, у якому установка ключа повинна призвести до точного збігу елементів механізму, що призводить до розблокування осі обертання пристрою. Будь-які механічні вкраплення здатні негативно вплинути на працездатність замку та заклинити запірний механізм. У разі пошкодження личинки вся система замків може вийти з ладу. Ремонту вона підлягає – тільки заміні.

Маркетплейс Mriyar.ua пропонує купити циліндри замка для автомобілів різних марок, моделей та років випуску. В електронному каталозі нашого сайту представлений великий вибір деталей та комплектуючих для центрального замку від провідних світових виробників за вигідними цінами.

У нас представлені пропозиції більшості інтернет-магазинів Києва та України. На даний момент у категорії Циліндр замка дверей доступно 4158 шт. Ви можете швидко зрівняти ціни на Циліндр замку двері і вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою. Ціна від 2,45 грн. до 522219,77 грн.

Доставка запчастин здійснюється кур'єром або автотранспортною компанією по всій Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інші міста, в зручне вам відділення або адресою. Безкоштовно забрати товар можна самовивозом у продавця. На сайті нашого маркетплейсу діють різні способи оплати, гарантія та можливість повернення.

Для отримання професійної консультації щодо вибору та купівлі циліндрів замка дверей зверніться до менеджерів маркетплейсу Mriyar.ua за телефоном, Вайбером або Телеграм.

Ціни на Циліндр замка дверей
Товар Ціна
Циліндр замка комплект Febi 15676 30,00 UAH
Циліндр замка комплект Febi 24976 293,86 UAH
Циліндр замка комплект Febi 17727 204,63 UAH
Циліндр замка комплект Jp Group 1190400300 330,00 UAH
Циліндр замка комплект Febi 37682 1 779,00 UAH
Циліндр замка дверей - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Циліндр замка дверей для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Циліндр замка дверей ?
💵 Які ціни в Mriyar на Циліндр замка дверей ?

Циліндр замка дверей на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Циліндр замка дверей