Тримач батареї

Оберіть авто
Дані відсутні
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Купити кронштейн кріплення АКБ в Україні

У сучасних авто кріплення акумуляторної батареї в підкапотному просторі здійснюється за допомогою:

  1. Планки та кілька шпильок;
  2. Спеціальних кронштейнів, що кріпляться до нижньої частини корпусу АКБ.

Останній варіант вважається найбільш надійним, тому що тримачі дозволяють добре зафіксувати батарею, за рахунок створення жорсткого кута. Крім того, використання цього способу кріплення звільняє місце у верхній частині акумулятора, за рахунок чого можна без зайвих проблем підключити акустику або будь-які інші додаткові прилади.

На що звернути увагу при виборі кріплення для батареї

При підборі кріплення для автомобільного акумулятора рекомендується враховувати такі правила:

  1. Батареї для японських авто можуть встановлюватися також на ТЗ азіатського виробництва з верхнім кріпленням батареї.
  2. Акумулятори, призначені для машин корейських марок, можуть встановлюватися також на азіатські ТС, при цьому спосіб кріплення значення не має.
  3. АКБ для європейських авто зазвичай мають «нижнє кріплення», тому їх установка на авто японського чи корейського виробництва буде дуже проблематичною.

Деякі автовласники вважають, що батарею можна не закріплювати, оскільки з важкої АКБ у міцному корпусі навряд чи щось станеться. Однак, насправді це не так – на незакріплену конструкцію впливають серйозні вібрації та навантаження, що призводить до суттєвого зменшення терміну служби акумулятора. Також існує висока частка ймовірності перекидання батареї, наприклад, при аварії, через що кислота з неї може потрапити до підкапотного простору.

Де купити тримач для батареї авто в Україні?

У нашому онлайн каталозі представлені пропозиції більшості інтернет-магазинів Києва та України. Ви можете швидко порівняти ціни на тримачі та кронштейни для АКБ і вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою.

При підборі запасних частин звертайте увагу на каталожний номер та характеристики запчастини. Вибираючи Тримач батареї, необхідно враховувати рік випуску машини, модифікацію двигуна та інші технічні характеристики.

Доставка запчастин здійснюється кур'єром або транспортною компанією по всій Україні.

Ціни на Тримач батареї
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Тримач батареї - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Тримач батареї для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Тримач батареї ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Тримач батареї у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Тримач батареї ?

Популярні виробники Тримач батареї