Трос буксирувальний

Оберіть авто
Дані відсутні
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Автомобільний буксирувальний трос - обов'язкова приналежність

Вирушаючи в дорогу, водій має бути впевненим у тому, що впорається з усіма труднощами, які можуть виникнути у дорозі. Таку впевненість можуть надати лише технічно справний транспортний засіб та повний комплект необхідних автомобільних аксесуарів. Одним із таких аксесуарів є буксирувальний трос (канат, стропа) для вантажівки або легкового авто. З його допомогою можна буксирувати транспортний засіб на певну відстань у разі потреби, запустити двигун при розрядженій акумуляторній батареї або несправному стартері, витягнути авто, що застрягло в бруді або снігу, і т.д.

Незважаючи на те, що сьогодні буксирувальний стрічковий трос, вузол вантажопідйомністю 20т або канатний трос можна купити в будь-якому супермаркеті України і його ціна (вартість) цілком доступна, підходити до його вибору необхідно виважено, тому що від цього аксесуара може залежати безпека не тільки транспортного засобу , а й водія, а також інших учасників руху.

Автомобільна буксирувальна петля, стрічки чи канати – що краще для машин?

При виборі даного аксесуара обов'язково необхідно звертати увагу на його характеристики, які є важливими при подальшій експлуатації. Купуючи приналежність для свого автомобіля, перш за все дивимося на матеріал, з якого вона виготовлена. Від цього залежить те, як безпечно можна її використовувати і як довго вона прослужить.

Сьогодні випускаються аксесуари, які умовно можна розділити на дві великі категорії – металеві та текстильні. Якщо металеві відрізняються між собою лише перетином, то асортимент текстильних значно ширший. До останніх слід зарахувати:

  • тканинну буксирувальну стрічку;
  • корабельний канат;
  • поліпропіленовий трос;
  • автомобільні капронові стропи.

Безпосередньо від матеріалу троса залежить його вантажопідйомність. Це також один із основних показників, який вказує на те, буксирування автомобіля якої маси він може витримати. Для вантажних автомобілів та повнорозмірних позашляховиків найкраще підійдуть надміцні сталеві вироби. Власник легковика такий навряд чи купить.

Для легкових автомобілів та кросоверів буксирувальні троси слід вибирати, виходячи з конкретних умов їх використання. Канатний підійде для рівної асфальтованої поверхні. Якщо авто потрібно витягувати ривками з бруду та снігових заметів, необхідно вибирати поліпропіленові моделі, які трохи тягнуться.

Наступним параметром, який слід звертати увагу під час виборів, є довжина буксирувального троса. Відповідно до чинних Правил дорожнього руху, вона не повинна бути менше 4 метрів і більше 6. Занадто короткий може стати причиною наїзду автомобіля, що буксирується, на буксируючий при недостатній кваліфікації водія. Занадто довгий — плутатиметься у колесах чи заважатиме іншим учасникам дорожнього руху.

При буксируванні сучасних автомобілів при непрацюючому двигуні слід мати на увазі, що більшість систем не працює, отже, керувати таким авто набагато складніше. Яким би міцним не був трос, надійність зчіпки також залежить від кріплення, яке може бути виготовлене у вигляді петлі, гачка або карабіна. Більшість автомобілістів віддають перевагу гачкам, які швидко кріпляться. Для позашляховиків та вантажних автомобілів найкращим варіантом буде петля, міцність якої можна порівняти з самою приналежністю. Який саме буксирувальний трос (автотрос) краще купити в свою машину, кожен водій визначає самостійно, виходячи з тих завдань та функцій, які мають виконувати приладдя.

Особливості буксирування на гнучкій зчіпці

Незалежно від матеріалу, з якого виготовлений трос, його довжини та способу кріплення, при буксируванні транспортних засобів в обов'язковому порядку необхідно дотримуватися Правил дорожнього руху та заходів безпеки. Згідно з чинними Правилами, швидкість руху не повинна перевищувати 50 км/год. Слід також мати на увазі, що буксирування під час ожеледиці, а також більше одного транспортного засобу категорично заборонено. Під час руху на буксируючому транспортному засобі має бути включене ближнє світло фар, а на буксированому - аварійна сигналізація. Рухатися слід плавно, без ривків та різких рухів. Перш ніж розпочати рух, слід узгодити з другим водієм маршрут та умовні сигнали.

Де в Україні купити авто трос (канат, стрічка) для буксирування машини, а також запчастини на автомобіль за вигідною ціною?

Купити металевий буксирувальний (буксирний) трос (стропу, ремінь, канат, петлю) вантажопідйомністю від 5 до 20 тонн для вантажівок та легкових автомобілів за вигідною ціною з доставкою в Київ та інші міста пропонує маркетплейс автомобільних запчастин Мріяр (Україна), де також здійснюється продаж деталей на авто всіх марок. В електронному каталозі сайту представлено продукцію як вітчизняних, так і зарубіжних виробників тросів.

Клієнту надається можливість вибору продавця, а також ціни, що підходять для нього. Який буксирувальний трос найкраще купити (зі строп чи каната), підкажуть менеджери інтернет-магазину. Після відвідування платформи Мріяр у клієнта виникає єдине бажання обов'язково куплю!

Ціни на Трос буксирувальний
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Трос буксирувальний - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Трос буксирувальний для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Трос буксирувальний ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Трос буксирувальний у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Трос буксирувальний ?

Популярні виробники Трос буксирувальний