Стійка стабілізатора

Оберіть авто
Сортувати

Стійка стабілізатора

Стійка - найважливіша деталь кріплення, яка утримує стабілізатор на кузові авто. Стабілізатор виконує важливу роль в автомобілі - він утримує кузов в рівному горизонтальному положенні при рівній їзді, поворотах або розворотах. Кріпиться він до кузова за допомогою спеціальних опор з втулками або шарнірними з'єднаннями - стійок. Вихід з ладу будь-якої з них неодмінно потягне за собою крен авто в ту чи іншу сторону. Опору рекомендується своєчасно міняти, щоб найближчим часом не вийшли з ладу і інші такі ж деталі.

Які види важелів стабілізаторів існують?

Рівне положення кузова - обов'язковий елемент їзди кожного автомобіля. Вийти з ладу можуть різні стійки стабілізатора: передні, задні. Але завжди можна провести їх заміну. Вартість комплектуючих невелика, і робота майстра також не вимагає високої оплати. Підібрати деталі можна до самих різних авто. Існують наступні види стійок:

  • «Кістки». Z-образні деталі кріплення, що поширені в більшості сучасних автомобілів - де підвіска знаходиться позаду многоричажной комбінації. Два шарніра на кінцях запчастини забезпечують живе кріплення;
  • «Яйця». Являють собою круглі поліуретанові втулки, призначені для кріплення передньої і задньої частини стабілізатора до кузова авто. Прикладом використання саме такого виду з'єднання є автомобіль ВАЗ.

Купити передній стабілізатор (тягу) поперечної стійкості можна і для інших авто: Volvo, Mercedes, BMW, VW, Daewoo і багатьох інших.

Бренди опор стабілізатора для машин

В каталозі є чимало брендів стійок - можна вибрати різних виробників. Найбільш надійний варіант - оригінальні деталі, але не так багато компаній спеціалізується на їх виробництві, і ціна таких виробів чимала. Ліцензійні аналоги - також корисний варіант, і ціна їх значно нижче. Є чимало брендів:

  • CTR. Південнокорейський виробник деталей підвіски і рульового управління, «кісточки» і шарніри входять в асортимент його пропозиції на ринку. Користувачеві пропонуються бюджетні стійки для різних видів авто;
  • Fenox. Велике кількістю моделей «кісточок» пропонується солідної широкопрофільною компанією, що має 12 заводів в РФ, РБ і ФРН. Виробник спеціалізується на випуску понад 500 найменувань автозапчастин для підвіски, електроніки, гальм і т.д .;
  • Japanparts. Оригінальні і неоригінальні запчастини різних цінових категорій пропонує цей виробник. Компанія має широкий профіль: виробляються різні автозапчастини, починаючи від витратних матеріалів і закінчуючи складними вузлами і системами.

Вартість стійки стабілізатора поперечної стійкості автомобіля залежить і від бренду: ціни на стабілізатори відрізняються. Присутній і безліч інших марок: AMD, BRT, HAN і інші.

Магазин Mriyar.ua (Україна): продаж тяги стабілізаторів

"Куплю для машини передню стійку (тягу) на автостабілізатор, важіль і інші корисні речі". Автори таких оголошень запрошуються в наш інтернет-магазин. Тут можна знайти все, що необхідно вашій машині. Купити передні стійки стабілізатора для авто в Києві і Україні за вигідною ціною можна у наших продавців. Пропонуються передня тяга, важелі і опори поперечного stabilizatora. Наше завдання - запропонувати автомобілістам продукцію якомога більшої кількості продавців за допомогою Інтернету, щоб покупець міг знайти для себе найвигіднішу пропозицію.

Ціни на Стійка стабілізатора
Товар Ціна
Тяга стабілізатора підвіски Febi 12164 153,00 UAH
Тяга стабілізатора підвіски Febi 27447 205,42 UAH
Тяга стабілізатора підвіски Febi 31556 255,65 UAH
Тяга стабілізатора підвіски Febi 02317 133,40 UAH
Тяга стабілізатора підвіски Febi 18264 323,22 UAH
Стійка стабілізатора - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Стійка стабілізатора для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Стійка стабілізатора ?
💵 Які ціни в Mriyar на Стійка стабілізатора ?

Стійка стабілізатора на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Стійка стабілізатора