Стійка стабілізатора

Оберіть авто
Сортувати

Стійка стабілізатора

Стійка - найважливіша деталь кріплення, яка утримує стабілізатор на кузові авто. Стабілізатор виконує важливу роль в автомобілі - він утримує кузов в рівному горизонтальному положенні при рівній їзді, поворотах або розворотах. Кріпиться він до кузова за допомогою спеціальних опор з втулками або шарнірними з'єднаннями - стійок. Вихід з ладу будь-якої з них неодмінно потягне за собою крен авто в ту чи іншу сторону. Опору рекомендується своєчасно міняти, щоб найближчим часом не вийшли з ладу і інші такі ж деталі.

Які види важелів стабілізаторів існують?

Рівне положення кузова - обов'язковий елемент їзди кожного автомобіля. Вийти з ладу можуть різні стійки стабілізатора: передні, задні. Але завжди можна провести їх заміну. Вартість комплектуючих невелика, і робота майстра також не вимагає високої оплати. Підібрати деталі можна до самих різних авто. Існують наступні види стійок:

  • «Кістки». Z-образні деталі кріплення, що поширені в більшості сучасних автомобілів - де підвіска знаходиться позаду многоричажной комбінації. Два шарніра на кінцях запчастини забезпечують живе кріплення;
  • «Яйця». Являють собою круглі поліуретанові втулки, призначені для кріплення передньої і задньої частини стабілізатора до кузова авто. Прикладом використання саме такого виду з'єднання є автомобіль ВАЗ.

Купити передній стабілізатор (тягу) поперечної стійкості можна і для інших авто: Volvo, Mercedes, BMW, VW, Daewoo і багатьох інших.

Бренди опор стабілізатора для машин

В каталозі є чимало брендів стійок - можна вибрати різних виробників. Найбільш надійний варіант - оригінальні деталі, але не так багато компаній спеціалізується на їх виробництві, і ціна таких виробів чимала. Ліцензійні аналоги - також корисний варіант, і ціна їх значно нижче. Є чимало брендів:

  • CTR. Південнокорейський виробник деталей підвіски і рульового управління, «кісточки» і шарніри входять в асортимент його пропозиції на ринку. Користувачеві пропонуються бюджетні стійки для різних видів авто;
  • Fenox. Велике кількістю моделей «кісточок» пропонується солідної широкопрофільною компанією, що має 12 заводів в РФ, РБ і ФРН. Виробник спеціалізується на випуску понад 500 найменувань автозапчастин для підвіски, електроніки, гальм і т.д .;
  • Japanparts. Оригінальні і неоригінальні запчастини різних цінових категорій пропонує цей виробник. Компанія має широкий профіль: виробляються різні автозапчастини, починаючи від витратних матеріалів і закінчуючи складними вузлами і системами.

Вартість стійки стабілізатора поперечної стійкості автомобіля залежить і від бренду: ціни на стабілізатори відрізняються. Присутній і безліч інших марок: AMD, BRT, HAN і інші.

Магазин Mriyar.ua (Україна): продаж тяги стабілізаторів

"Куплю для машини передню стійку (тягу) на автостабілізатор, важіль і інші корисні речі". Автори таких оголошень запрошуються в наш інтернет-магазин. Тут можна знайти все, що необхідно вашій машині. Купити передні стійки стабілізатора для авто в Києві і Україні за вигідною ціною можна у наших продавців. Пропонуються передня тяга, важелі і опори поперечного stabilizatora. Наше завдання - запропонувати автомобілістам продукцію якомога більшої кількості продавців за допомогою Інтернету, щоб покупець міг знайти для себе найвигіднішу пропозицію.

Ціни на Стійка стабілізатора
Товар Ціна
Тяга стабілізатора підвіски VAG 1K0505465AA 1 167,28 UAH
Тяга стабілізатора підвіски Lemforder 25463 02 660,00 UAH
Тяга стабілізатора підвіски VAG 1K0498315A 1 732,77 UAH
Тяга стабілізатора підвіски VAG 1J0711803C 598,70 UAH
Тяга стабілізатора підвіски VAG 5Q0411315A 729,75 UAH
Стійка стабілізатора - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Стійка стабілізатора для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Стійка стабілізатора ?
💵 Які ціни в Mriyar на Стійка стабілізатора ?

Стійка стабілізатора на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Стійка стабілізатора