Стабілізатор

Оберіть авто
Сортувати

Стабілізатори для автомобілів

Підвіска сучасних машин є складною системою, що складається з безлічі різних деталей і вузлів. Щоб автомобіль був комфортним, чуйним в управлінні і стійким на дорозі, в першу чергу необхідно приділяти увагу стабілізатора підвіски. Ця деталь є однією з найважливіших у всій ходової системі і відноситься до елементів, розрахованим на тривалу експлуатацію.

Стабілізатор являє собою металеву балку, що сполучає лівий і правий колесо. Стабілізаційна балка має трохи вигнуту форму і фіксується між колесами за допомогою спеціальних кріплень. Форма балки розробляється таким чином, щоб даний елемент не впирався в інші вузли автомобіля. Для виробництва стабілізаторів підвіски застосовується особлива міцна сталь з пружинистими властивостями. Це дозволяє деталі витримувати високі навантаження протягом тривалого часу. Стабілізатор необхідний для запобігання розгойдування кузова під час руху авто. Завдяки цій деталі автомобіль не буде кренитися під час проходження поворотів, що зведе ризик перевертання машини до мінімуму. Також стабілізаційна балка рівномірно розподіляє навантаження на колеса, підвищуючи чуйність авто.

Якими бувають стабілізатори підвіски?

Стабілізаційні балки можуть сильно відрізнятися місцем установки, формами, жорсткістю і багатьма іншими параметрами. В першу чергу все стабілізатори підвіски можна розділити на передні і задні в залежності від розташування в ходової частини авто. Стабілізатори передньої підвіски встановлюються практично у всіх автомобілях і також називаються керманичами. У задній частині ходової системи стабілізаційні балки встановлюються далеко не завжди, особливо в легкових машинах. Найчастіше роль стабілізуючої опори виконують міст або задня балка. Залежно від наявності додаткових підсилювачів стабілізатори можуть бути:

  • активними. Оснащуються гідропідсилювачем, що підвищує стабілізацію авто;
  • пасивними. Не мають підсилювачів, невибагливі в обслуговуванні та ремонті.

Також стабілізаційні елементи розрізняються за жорсткістю. Жорсткі металеві балки підвищують керованість авто, скорочують гальмівний шлях, але при цьому передають все вібрації від дороги в салон. Стабілізатори з низькою жорсткістю забезпечують комфортне водіння, але не підходять для агресивної їзди і швидкісних проходжень поворотів. Також жорсткість активних стабілізаторів можна відрегулювати завдяки гідропідсилювачу, в той час як пасивні деталі без підсилювачів мають фіксовану жорсткість.

Допомога у виборі та купівлі стабілізаторів підвіски

Якщо ви не знаєте, яку стабілізаційну балку купити, щоб вона ідеально підійшла до вашого авто, була надійною і забезпечила оптимальну керованість, зверніться в маркетплейс Мріяр. З нашою допомогою ви знайдете сотні відмінних продавців, які завжди допоможуть з вибором. Для цього зробіть на сайті маркетплейса Мріяр запит по VIN-коду авто або номеру деталі. Продавці запропонують вам найбільш сумісні деталі і при необхідності дадуть відповідь на всі питання, пов'язані з купівлею і вибором стабілізаційних елементів або кріплень до них.

При замовленні будь-яких автомобільних комплектуючих на сайті маркетплейса Мріяр ви зможете впорядкувати пропозиції за ціною, виробнику, термінів доставки і іншим важливим параметрам. Це допоможе вам купити найкращі автозапчастини в будь-якому місті України з гарантією від виробників.

Ціни на Стабілізатор
Товар Ціна
Втулка стабілізатора Jp Group 4140601500 104,00 UAH
Стабілізатор Febi 34566 75,00 UAH
Стабілізатор Japanparts SI804 326,47 UAH
Стабілізатор Japanparts SI259 356,58 UAH
Стабілізатор Japanparts SI214 243,50 UAH
Стабілізатор - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Стабілізатор для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Стабілізатор ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Стабілізатор у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Стабілізатор ?

Стабілізатор на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Стабілізатор