Скло дзеркала

Оберіть авто
Сортувати

Автодзеркал - функціонал і призначення

У сучасному світі автомобілі давно перетворилися з предмету розкоші в необхідний засіб пересування, що забезпечує достатній рівень мобільності. Природно, власники досить часто стикаються з деякими проблемами, пов'язаними з технічним станом або зовнішніми ушкодженнями, але все ж ці негаразди з лишком окупаються особистим комфортом. Часто у автомобілістів виникає необхідність купити нове дзеркало в машину. Ці невеликі елементи конструкції є необхідними для безпечного пересування.

Функціональне призначення дзеркал полягає в забезпеченні необхідного кута огляду ситуації на дорозі збоку і позаду транспортного засобу. Орієнтуючись на відображення, водії коректують маршрут і визначають, в який момент можна зробити потрібний маневр (перебудуватися з ряду в ряд, повернути, зробити зупинку, припаркуватися) без ризику для власної безпеки і не створюючи аварійну ситуацію з іншими учасниками дорожнього руху. На авто дзеркало заднього виду, бічні елементи настроюються індивідуально кожним водієм таким чином, щоб використовувати їх було максимально зручно.

Скло в автомобільні дзеркала - різновиди

Україна займає 26 місце в світі за кількістю автомобілів, що знаходяться в приватній власності, в порівнянні з кількістю працездатного населення. Відповідно, попит на внутрішньому ринку запчастин є стабільно високим. У продажу присутні як деталі вітчизняного, так і імпортного виробництва, тому підібрати потрібні можна без праці на будь-яку модель і марку машини. Купити автомобільний дзеркало заднього виду в місті Київ, Харків та інших населених пунктах можна як в зборі (скло + корпус) так і кожну з цих комплектуючих окремо. Вартість автомобільного дзеркала прямо залежить від якості матеріалів виготовлення, комплектації і модифікації.

Автодзеркал заднього виду в місті Одеса, Київ, Харків може мати стекол з декількома різновидами стекол:

  • плоскими - з мінімальним кутом огляду, що не спотворюють відстань до навколишніх об'єктів;
  • сферичними - з великим кутом огляду і мінімальним відсотком бічний "сліпий" зони;
  • асферическими - складаються з плоскою і опуклою частини, що дає оптимальний огляд з незначним відсотком спотворення;
  • змішаними - в корпусі розміщується кілька видів стекол, спрямованих в різні боки, що збільшує обігрівається площа.

Дзеркало на авто, ціна якого в Києві, Харкові знаходиться в межах доступності, має підбиратися не тільки з урахуванням індивідуальних побажань і переваг водіїв, а й згідно з технічними рекомендаціями виробників транспортного засобу. Купити для авто дзеркало в Україні найвигідніше на нашому сайті mriyar.ua. На платформі нашого маркетплейса представлені пропозиції від продавців зі всієї країни, тому в каталозі можна з легкістю підібрати як дзеркало з обігрівом для автомобіля, так і класичну просту модифікацію.

Як вибрати бічне дзеркало заднього виду в автомобіль?

Щоб правильно підібрати дзеркало в автомобіль і купити модель, яка буде ідеально відповідати очікуванням, забезпечуючи комфорт і безпеку експлуатації транспортного засобу, слід для початку з'ясувати, який різновид встановлена ​​на заводі. Іноді власники хочуть удосконалити машину і вважають за краще купити дзеркало з підігрівом, електроприводом. Така модернізація, безумовно, зробить водіння набагато простішим і зручнішим, але слід розуміти, що вартість даних моделей вище. Крім того, в салоні доведеться провести підготовчі роботи і встановити точку харчування, підключення. Перед тим, як замовити дзеркало для машини з підігрівом на сайті mriyar.ua, краще попередньо впевнитись у можливості його підключення до штатної автопроводке.

Відвідавши маркетплейс Mriyar, покупцям не доведеться витрачати час на порівняльний аналіз пропозицій різних продавців, щоб дізнатися, скільки коштує дзеркало в машину потрібної конфігурації. Наш сервіс створений спеціально для того, щоб автодзеркал купити в Україні швидко і за доступною вартості могли жителі будь-якого населеного пункту.

Ціни на Скло дзеркала
Товар Ціна
Скло зовнішнього дзеркала Jp Group 1189304580 427,00 UAH
Скло зовнішнього дзеркала Jp Group 1189304570 462,16 UAH
Скло зовнішнього дзеркала Autotechteile 1 008 107 305,42 UAH
Скло зовнішнього дзеркала Autotechteile 3857025 208,90 UAH
Скло зовнішнього дзеркала BSG BSG60910009 415,56 UAH
Скло дзеркала - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Скло дзеркала для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Скло дзеркала ?
💵 Які ціни в Mriyar на Скло дзеркала ?

Скло дзеркала на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Скло дзеркала