Скло дзеркала

Оберіть авто
Сортувати

Автодзеркал - функціонал і призначення

У сучасному світі автомобілі давно перетворилися з предмету розкоші в необхідний засіб пересування, що забезпечує достатній рівень мобільності. Природно, власники досить часто стикаються з деякими проблемами, пов'язаними з технічним станом або зовнішніми ушкодженнями, але все ж ці негаразди з лишком окупаються особистим комфортом. Часто у автомобілістів виникає необхідність купити нове дзеркало в машину. Ці невеликі елементи конструкції є необхідними для безпечного пересування.

Функціональне призначення дзеркал полягає в забезпеченні необхідного кута огляду ситуації на дорозі збоку і позаду транспортного засобу. Орієнтуючись на відображення, водії коректують маршрут і визначають, в який момент можна зробити потрібний маневр (перебудуватися з ряду в ряд, повернути, зробити зупинку, припаркуватися) без ризику для власної безпеки і не створюючи аварійну ситуацію з іншими учасниками дорожнього руху. На авто дзеркало заднього виду, бічні елементи настроюються індивідуально кожним водієм таким чином, щоб використовувати їх було максимально зручно.

Скло в автомобільні дзеркала - різновиди

Україна займає 26 місце в світі за кількістю автомобілів, що знаходяться в приватній власності, в порівнянні з кількістю працездатного населення. Відповідно, попит на внутрішньому ринку запчастин є стабільно високим. У продажу присутні як деталі вітчизняного, так і імпортного виробництва, тому підібрати потрібні можна без праці на будь-яку модель і марку машини. Купити автомобільний дзеркало заднього виду в місті Київ, Харків та інших населених пунктах можна як в зборі (скло + корпус) так і кожну з цих комплектуючих окремо. Вартість автомобільного дзеркала прямо залежить від якості матеріалів виготовлення, комплектації і модифікації.

Автодзеркал заднього виду в місті Одеса, Київ, Харків може мати стекол з декількома різновидами стекол:

  • плоскими - з мінімальним кутом огляду, що не спотворюють відстань до навколишніх об'єктів;
  • сферичними - з великим кутом огляду і мінімальним відсотком бічний "сліпий" зони;
  • асферическими - складаються з плоскою і опуклою частини, що дає оптимальний огляд з незначним відсотком спотворення;
  • змішаними - в корпусі розміщується кілька видів стекол, спрямованих в різні боки, що збільшує обігрівається площа.

Дзеркало на авто, ціна якого в Києві, Харкові знаходиться в межах доступності, має підбиратися не тільки з урахуванням індивідуальних побажань і переваг водіїв, а й згідно з технічними рекомендаціями виробників транспортного засобу. Купити для авто дзеркало в Україні найвигідніше на нашому сайті mriyar.ua. На платформі нашого маркетплейса представлені пропозиції від продавців зі всієї країни, тому в каталозі можна з легкістю підібрати як дзеркало з обігрівом для автомобіля, так і класичну просту модифікацію.

Як вибрати бічне дзеркало заднього виду в автомобіль?

Щоб правильно підібрати дзеркало в автомобіль і купити модель, яка буде ідеально відповідати очікуванням, забезпечуючи комфорт і безпеку експлуатації транспортного засобу, слід для початку з'ясувати, який різновид встановлена ​​на заводі. Іноді власники хочуть удосконалити машину і вважають за краще купити дзеркало з підігрівом, електроприводом. Така модернізація, безумовно, зробить водіння набагато простішим і зручнішим, але слід розуміти, що вартість даних моделей вище. Крім того, в салоні доведеться провести підготовчі роботи і встановити точку харчування, підключення. Перед тим, як замовити дзеркало для машини з підігрівом на сайті mriyar.ua, краще попередньо впевнитись у можливості його підключення до штатної автопроводке.

Відвідавши маркетплейс Mriyar, покупцям не доведеться витрачати час на порівняльний аналіз пропозицій різних продавців, щоб дізнатися, скільки коштує дзеркало в машину потрібної конфігурації. Наш сервіс створений спеціально для того, щоб автодзеркал купити в Україні швидко і за доступною вартості могли жителі будь-якого населеного пункту.

Ціни на Скло дзеркала
Товар Ціна
Скло зовнішнього дзеркала DPA 88571276302 365,72 UAH
Скло зовнішнього дзеркала DPA 88571229602 174,41 UAH
Скло зовнішнього дзеркала DPA 88571230002 243,70 UAH
Скло зовнішнього дзеркала DPA 88570103902 195,03 UAH
Скло зовнішнього дзеркала DPA 88571230202 304,20 UAH
Скло дзеркала - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Скло дзеркала для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Скло дзеркала ?
💵 Які ціни в Mriyar на Скло дзеркала ?

Скло дзеркала на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Скло дзеркала