Ресори

Выберите авто
Сортировать

Особливості та принципи кріплення автомобільних ресор

Універсальна і досить проста конструкція, яка відповідає за зниження навантаження на трансмісію, плавність процесу пересування, називається ресора. Вона вважається однією зі складових підвіски, застосовується в вантажних або великих автомобілях, трейлерах. Важливо стежити за станом цього елементу і своєчасно проводити його заміну.

Ресори являють собою металеві листи різної довжини, які укомплектовані в кілька шарів. Вони надійно скріплені спеціальними стяжками або хомутами. У спокійному стані ця пружна деталь нагадує половинку еліпса. З її допомогою можна ефективно пересуватися по бездоріжжю, складних ділянках доріг, а також підвищувати показники вантажопідйомності ТЗ.

Кінці цього вузла фіксуються на кузові за допомогою сталевої хитається скоби або шарніра. Це дозволяє надійно закріпити лист ресори і забезпечити їй можливість виконувати пересування в поздовжньому напрямку. Міст автомобіля кріпиться до середини цієї деталі за допомогою «драбини».

Характеристики та різновиди ресор

Виготовляють цей елемент підвіски з листової сталі марок 50ХГА і ХГФА, 55 С2А, 65СГВА і 70. Товстий шар металу забезпечує високу надійність деталей. Крім того, їх досить просто виготовляти. Незважаючи на витривалість, потрібно постійно стежити за їхнім станом і своєчасно проводити технічне обслуговування, чистку або заміну.

Бувають передні, задні ресори. Передні призначені для підвищення комфорту водія, пасажирів, а задні підсилюють жорсткість підвіски і підвищують вантажопідйомність автомобіля.

Налічується кілька різновидів деталей, які застосовуються в автомобілебудуванні. Основними з них вважаються:

  • подвійні еліптичні;
  • поперечні;
  • тричвертні;
  • четвертні;
  • половинні.

Можна побачити однолистові деталі, які ефективно виконують свої завдання разом з амортизатором. Цей принцип часто застосовують в сучасних авто, щоб зменшити коливання кузова ТЗ в процесі їзди. Подібний тип підвіски не так комфортний, як інші і відрізняється обмеженим ходом рульової рейки.

Багатолистові ресори встановлюються в вантажівках. Якщо автомобіль з поєднаним вузлом їде без навантаження, всю роботу виконує тільки блок ресор, а амортизатори використовуються в міру підвищення навантаження.

Ресори від провідних виробників і кращих магазинів з "Мріяр"

Приємна ціна та висока якість ресор будь-якого типу порадує всіх покупців. На сайті торговельного майданчика "Мріяр", де представлені продавці автозапчастин з усієї України, зібрані кращі товари від відомих виробників, перевірених часом. Використовуючи зручний фільтр пошуку, можна легко знайти потрібні деталі або витратні матеріали в найближчій торговій точці, що дозволить значно заощадити на доставці, часу очікування. Купити лист ресори можна, оформивши замовлення в режимі онлайн в обраному інтернет-магазині.

Асортимент подібних деталей постійно розширюється. Кожен продукт представлений різними виробниками або магазинами, тому необхідно уважно вивчити особливості доставки, проведені акції. На ресору ціна може варіюватися, що дає можливість вибрати максимально придатний варіант навіть при обмеженому бюджеті. Товари продаються за роздрібними та оптовими цінами в залежності від умов, які пропонує продавець.

Цены на Ресори
Товар Цена
Ресора листова Jp Group 1352250200 199,34 UAH
Ресора листова VAG 7H0809932 204,00 UAH
Ресора листова TES 61912080019 Z/T 2 983,00 UAH
Лист ресори TES 3372106819 2 940,16 UAH
Ресора листова Zilbermann 06-004 3 969,00 UAH
Ресори - Часто задаваемые вопросы
🚘 Как выбрать Ресори для своего авто?
🔝 Какие бренды самые популярные в группе Ресори ?
🥇 Какие самые популярные товары в группе Ресори в 2024 году?
💵 Какие цены в Mriyar на Ресори ?

Ресори на популярние марки автомобилей

Популярные производители Ресори