Реле

Оберіть авто
Сортувати

Коли потрібна заміна регулятора напруги генератора в автомобілі?

Якщо в машині виявляється недозаряд або перезаряд акумулятора, для водія це сигнал - вийшло з ладу реле генератора. Адже на інтеграл генератора підключений до джерела живлення, «інтегралкі» його стабілізує за допомогою внутрішньої схеми і перекидає на щітки генератора. І коли інтеграл ламається, починаються вищезгадані проблеми. Якщо їх проігнорувати, ремонт знадобиться більш масштабний. Регулятор напруги генератора для авто підтримує потрібне напруга в бортовій мережі машини незалежно від навантажень і температур, придбати таку деталь для заміни цілком реально.

Тим, хто шукає оригінал або якісний аналог, варто заглянути в маркетплейс автозапчастин Мріяр (Київ), тут легко знайти і купити автомобільне реле - регулятор напруги генератора для автомобіля за демократичною ціною, на майданчику представлена ​​продукція для машин від 300 автомагазинів України.

Що потрібно знати про регуляторі напруги генератора?

Це пристрій стабілізує напруга через коригування струму збудження: якщо напруга зростає і виходить за потрібні межі, регулятор ток зменшує. Крім того, захищає генератор від перевантажень при роботі в аварійному режимі, забезпечує автоматичне включення сигналізації аварійної роботи. Спочатку застосовувалися механічні пристрої, що працюють на електромагнітному реле, але вони були занадто ненадійними і швидко стиралися. На заміну їм прийшли електронні моделі, які випускаються в одному корпусі з щітками. Такий підхід не тільки економить місце, але і спрощує заміну і діагностику при неполадках в генераторі. І що особливо важливо - такі регулятори забезпечують стабільну напругу.

Ламається пристрій рідко, найчастіше виходить з ладу через довгого терміну служби, але навіть найнадійнішу електроніку потрібно міняти раз в 6-8 років. Причинами поломки також можуть бути:

  • межвитковое замикання - виводить з ладу навіть нове реле;
  • пробій діодів - відразу перегрівається генератор;
  • коротке замикання - трапляється на виведення;
  • руйнування щіток - знос або поломка.

Від якості і стану регулятора напруги автомобільного генератора залежить ще термін роботи акумуляторної батареї, тому важливо стежити за його станом, вчасно зачищати контакти. Якщо на машині немає захисного щитка, на регулятор потрапляють вода і бруд, що провокує неполадки ще і в обмотках статора і ротора. Деякі автовласники вважають за краще купити за прийнятну ціну автоматичний автомобільний регулятор (реле) напруги для авто, який гарантує більше контролю, авторегулятор починає діяти після того, як надійде змінилося напруга.

Вигідні пропозиції на Мріяр: регулятори напруги генератора, і не тільки

У нашому маркетплейсе автозапчастин величезний вибір товарів - понад 40 мільйонів, і безліч вдалих для покупця пропозицій від різних продавців. Всі автомобільні товари з гарантією, високої якості. Клієнт може скористатися пошуковим фільтром: потрібно ввести назву необхідної деталі, зазначивши своє місце розташування в Україні, бажані терміни поставки, виробника, і система відразу вибере ряд пропозицій в рідному місті покупця.

У маркетплейсе активно ведеться не тільки роздрібна, а й оптова торгівля, ціна на продукцію прийнятна. Можна вибрати не тільки новий, але і старий товар в хорошому стані, кожна позиція супроводжується повною інформацією. Якщо хочете заощадити час і гроші, звертайтеся в Мріяр - на оформлення покупки знадобиться всього кілька хвилин!

Ціни на Реле
Товар Ціна
Реле багатофункціональне Bosch 0 332 019 103 206,83 UAH
Реле поворотів Febi 11574 205,00 UAH
Реле багатофункціональне Hella 4RD 007 794-021 188,62 UAH
Реле багатофункціональне Jp Group 1199206000 165,00 UAH
Реле багатофункціональне Bosch 0 332 011 007 135,00 UAH
Реле - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Реле для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Реле ?
💵 Які ціни в Mriyar на Реле ?

Реле на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Реле