Рамка номерного знака

Оберіть авто
Сортувати

Для чого потрібні накладки під автомобільні номерні знаки?

Окрім запчастин та розхідників, для автомобілів у продаж випускається величезна кількість продукції: елементів корпусу, власників та інших аксесуарів, частина з яких призначена для декору, підвищеного комфорту та функціональності, тоді як інші – такі як рамки, кріплення для номера є обумовленою вимогами ГОСТ необхідністю, без них їздити не можна. Реєстраційний знак, крім іншого, забезпечує впізнаваність авто у разі порушень, тому має бути надійно захищеним від крадіжок.

Кріплення бувають різними за виглядом, формою, матеріалом, деякі власники автомобілів прагнуть виділитися унікальним тюнінгом, купити на замовлення незвичайні тримачі з підсвічуванням, різних форм, розмірів, є навіть рамки для номерних знаків з антивандальним захистом. Розглянемо деякі різновиди докладніше.

Основні правила встановлення - особливості вибору та кріплення

Насамперед слід зазначити, що купувати потрібно власники гарної якості – це основний, беззаперечний критерій вибору. Щодо вимог з боку закону, врахуйте, що незважаючи на рясний вибір, існує низка вимог. Наприклад, рамка держномера не повинна виступати за межі кузова транспорту – навіть якщо інше не дозволяє кріплення та кронштейн, що утримує номерний знак автомобіля, доведеться вибрати інший варіант.

Крім того, не можна допускати загородження табличкою світлових приладів, і навпаки – неприпустимо, щоб її загороджували щось із кузовних деталей або елементів тюнінгу машин. Номерна накладка повинна відповідати розташуванню кріплень по відношенню до номера авто: свердлити нові отвори в автомобілі, рамці або розсвердлювати дірки під кріплення категорично забороняється держ.вимогами. Порушувати цілісність не можна, адже по суті це такий самий документ, як паспорт чи посвідчення водія.

Види рамок під держномір

На ринку представлений широкий асортимент різних табличок, що відрізняються за матеріалом виготовлення, способом фіксації, зовнішнім виглядом - так яку рамку під автономер купити?

Вони бувають:

  • з односкладовим або двоскладовим кріпленням. У першому випадку номер фіксується на декілька кріплень, кронштейн щільно прилягає до кузова, і це найпростіший, а також найдешевший за ціною тип авторамки для номерного знака, який можна придбати в будь-якому автомагазині під будь-яку модель. У другому випадку тип власника називається касетним. Вони складаються з основи та кришки;
  • антивандальні. Кришку зняти без втручання автомобільного майстра практично нереально, навіть доклавши максимум зусиль. За бажанням обладнуються індивідуальними написами або підсвічуванням;
  • силіконові. Максимально щільно прилягають до корпусу машини, не дряпаючи його. Виготовлені з металу з шаром силікону. Коштують недорого, але не люблять різких температурних перепадів;
  • з підсвічуванням. У машинах є підсвічування держ номерів, але вона дуже тьмяна - відповідна рамка на автомобілі цю проблему вирішує, за допомогою цієї накладки реєстраційні дані видно в будь-який час доби і за будь-якого освітлення;
  • магнітні. Кріплення номера припадає на передню частину авто, при цьому в пристрої є магніт, підключений до електронного блоку управління, при активації опускається металева пластина на рамці, приховуючи номерний ідентифікаційний знак, ціна на такий пристрій для машини, при всіх його наворотах цілком доступна, а ось кріплення автономерів на такому кронштейні нічого хорошого не приведе, це порушення ПДР;
  • креативні. З різними малюнками, написами та іншими кумедними приколами. Головне, не переборщити, пам'ятати правила встановлення табличок, не порушувати порядок неприпустимими цензурою картинками та словами.

Також автомобільний тримач під держ.номер автомобіля може бути виконаний з різних матеріалів, доповнений корисними опціями - наприклад, камерою заднього виду, захистом від зносу, з парктроніком, з різною товщиною рамки (тонка або більш громіздка), стилізований під модель авто, наприклад, цікаві варіанти є у Volkswagen (Volkswagen VW), але ціна такого кріплення для номера з нержавіючої сталі буде дещо вищою і швидше за все, купити його буде реально тільки в таких великих містах України, як Київ, де вибір більший.

Де придбати потрібну деталь на автомобіль?

Продаж автомобільних запчастин, навіть на найпростішу машину, здійснюється в кожному місті, у відповідних магазинах, за оголошеннями приватних осіб, а також в автосервісах. Але далеко не завжди можна доїхати до магазину, та й асортимент там зазвичай різноманітністю не відрізняється. Крім того, купуючи у неперевірених продавців, ви ризикуєте нарватися на контрафакт, відсутність гарантійних зобов'язань, прийнятної якості.

Найпростіший, надійний і зручний спосіб - звернутися в нішевий маркетплейс Мріяр (Україна). Тут ви знайдете ідеальну авторамку для свого автономера та зможете придбати її не виходячи з дому, через інтернет.

На майданчику зібрано цілий автомобільний всесвіт з найкращими магазинами країни – за фільтром ви зможете підібрати найближчий до вас з наявністю потрібних рамок для номерного знака, ціна яких підійде під ваш бюджет.

Оперативна доставка, шикарний асортимент та гарантована якість - все це ви знайдете в Мріяр!

Ціни на Рамка номерного знака
Товар Ціна
Підномерна табличка VAG 000071801BC 240,19 UAH
Підномерна табличка JBM 51412 87,00 UAH
Підномерна табличка VAG 000071800B041 1 595,00 UAH
Підномерна табличка BMW 51117370807 2 942,62 UAH
Рамка номера нержавейка дк Дорожная карта DK-0508-01 187,87 UAH
Рамка номерного знака - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Рамка номерного знака для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Рамка номерного знака ?
💵 Які ціни в Mriyar на Рамка номерного знака ?

Рамка номерного знака на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Рамка номерного знака