Пильник амортизатора

Оберіть авто
Сортувати

Пильовики і відбійники амортизатора

Амортизатор - система в автомобілі, яка гасить коливання машини на нерівній дорозі, що запобігає передчасному пошкодження авто, забезпечує комфорт водієві і пасажирам під час руху. Деякі частини амортизатора схильні великому навантаженні (сальник, шток), тому їх виробляють з особливих сплавів, пристосованих до тривалого використання. Але, незважаючи на міцність матеріалів, потрапляння на них пилу, бруду, вологи може згубно впливати на їх роботу, вивести всю систему з ладу значно раніше терміну. Для захисту від зовнішніх забруднень на шток амортизатора одягається спеціальний гофрований гумовий кожух, який називають пилюжником.

Часто пильовик амортизатора продається в комплекті з демпфирующей гумкою, яка захищає кузов від сильних ударів штока амортизатора при різких поштовхах і називається відбійник.

Пильовики, відбійники амортизатора - види, особливості

Для передніх і задніх амортизаторів використовуються різні пильовики з відбійником, так як різними є діаметри штоків.

Захисний кожух виробляють з різних матеріалів:

  • силікон - відмінно підходить для експлуатації при широкому діапазоні температурних показників. При високих або низьких температурах не змінює фізичних характеристик, залишаючись м'яким, гнучким;
  • гума - не володіє високою міцністю, стійкістю до змін температур, але коштує недорого, що актуально для бюджетних користувачів;
  • поліуретан - часто використовується для виробництва відбійників. Користуючись поліуретановим відбійником на амортизаторі, автовласник може бути впевнений в його якісній роботі, довшому терміні служби навіть тоді, коли на пильовику з'являються ознаки пошкодження. Матеріал відмінно переносить зміну температур, вплив агресивного середовища.

Крім стійкості до високих, низьких температур, пильовик повинен бути стійким до хімічних елементів, присутніх в паливно-мастильних матеріалах, навколишньому середовищу.

Пошкодження пильовика, їх наслідки

Поява тріщин і розривів - перша ознака того, що пильовик необхідно терміново міняти. У разі, якщо заміну не провести вчасно, наслідки можуть бути дуже серйозними, а їх усунення - витратними. При пошкодженому пильовику першим постраждає відбійник, може статися розрив сальника, і, як наслідок, витік мастильного матеріалу з амортизатора.

При роздільних пильовику і відбійнику набагато економніше міняти тільки пильовик. Якщо ТО показав, що слід міняти амортизатори, то навіть при цілих гумових захисних кожухах, їх варто поміняти разом з іншим вузлом.

Де купити якісний пильовик?

Сьогодні придбати запчастини для будь-яких марок автомобілів можна в магазинах і на сайтах компаній з приладдям. Щоб заощадити час на відвідування маркетів чи пошуки в інтернеті, досвідчені автомобілісти купують необхідні запчастини та витратні матеріали в маркетплейсе "Мріяр".

На цій віртуальній майданчику представлені товари від українських продавців зі всієї країни. Вам не доведеться шукати магазин у вашому місті або поблизу, щоб пересилання не була занадто довгою. Досить ввести в фільтрі на сайті назву вашого міста і ви отримаєте пропозиції від найближчих продавців.

Підібрати потрібні запчастини дуже просто. Введіть вин-код деталі або її назву і параметри, і система видасть всі варіанти з повним описом і вартістю. Вибравши товар і заповнивши форму заявки, вам залишається домовитися з продавцем про деталі оплати і пересилки, і в максимально короткі терміни ваше замовлення доставлять за вказаною адресою.

Ціни на Пильник амортизатора
Товар Ціна
Пильник амортизатора Febi 06985 51,00 UAH
Пильник амортизатора Febi 02557 40,00 UAH
Пильник амортизатора Febi 39248 154,00 UAH
Пильник амортизатора Febi 38657 158,34 UAH
Пильник амортизатора Febi 37344 204,71 UAH
Пильник амортизатора - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Пильник амортизатора для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Пильник амортизатора ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Пильник амортизатора у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Пильник амортизатора ?

Пильник амортизатора на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Пильник амортизатора