Пружини

Оберіть авто
Сортувати

Пружина підвіски автомобіля - міняти чи не міняти?

Для тих, хто не знав або сумнівався - пружина підвіски авто забезпечує не тільки стабільний дорожній просвіт, а й повернення колісної бази до опорної поверхні. Працює вона в парі з амортизатором. Уявіть, що колесо потрапило у вибоїну. Пружина при цьому стиснеться і передасть поштовх на кузов, який уловить амортизатор і в свою чергу компенсує амортизаційну розкачку. Вибралися з ями - пружина повернула на місце колесо. «Співпраця» цих елементів підвіски забезпечує зчеплення з поверхнею, а значить не тільки комфорт пасажирів, а й їх безпеку.

Вибір пружин залежить від марки і моделі авто, від матеріалу, необхідних розмірів і, звичайно, від того, кого або що ви будете возити в своїй машині.

Як дізнатися, що пора купити нові пружини і як їх вибрати?

На необхідність заміни цих деталей вказують кілька основних симптомів.

Наприклад, машина починає просідати «на колесо», відразу буде видно різницю в відстані від арок до коліс. У поїздці відчуття таке, наче спустило колесо, але воно при огляді виявиться цілим. В цьому випадку, ймовірно, обламаний виток пружини і її доведеться міняти. А ось якщо проблема з кріпленнями, зламалася пружинна чаша - тут вже доведеться вести кузовні роботи.

Одна справа, сивиною на колесо з задньої або передньої сторони, а якщо «пузо» ось-ось асфальт чіркнет і кліренс навіть в стані порожнього авто викликає сумніви в своїй повноцінності, навіть при повній відсутності окоміру це можна визначити по близькому контакту з «лежачими поліцейськими »і іншими нерівностями. Причина банальна - вузол «втомився» і зношений, статися таке може при частому перевантаженні автомобіля або просто з часом.

А ось якщо від підвіски чутні шуми і скрипи, але з кліренсом на перший погляд все в порядку, цілком ймовірно, що на спіралі обламаний шматочок, і він тепер бовтається в чаші, скрегочучи і поскребивая.

Міняти пружини або залишити як є - питання ваш особистий. «Ходити» авто буде, але швидше за все, недовго і без особливого ентузіазму. У зламаному вигляді може запросто пошкодити інші деталі автомобіля, промовчимо вже про ризик ДТП, коли вирулити з гідністю з черговою дорожньої ями у вас навряд чи вийде.

При виборі нових деталей слід орієнтуватися на:

  • рекомендації виробника авто;
  • жорсткість деталей;
  • довжину;
  • параметри витків;
  • типи - стандартні, посилені, зі змінною жорсткістю, з підвищенням / заниженням.

Не слід брати «аби було», від цієї деталі залежить ваша безпека, тому слід вибирати те, що дійсно допоможе вам уникнути біди на дорозі.

Де купити пружину на передню або задню підвіску?

Автозапчастини завжди найкраще купувати у перевірених продавців. Знайти їх ви зможете в нішевий маркетплейсе Мріяр. Представлені на платформі компанії володіють статусом офіційного постачальника і бездоганною репутацією, тому турбуватися про якість, а також справжності їх продукції вам не доведеться.

Їхати і шукати не потрібно - виставляєте фільтри, знаходите найкраща пропозиція недалеко від вас і замовляєте з мінімальними витратами на доставку все, що вам потрібно.

Швидко, зручно, надійно - Мріяр!

Ціни на Пружини
Товар Ціна
Пружина підвіски Kayaba RC1703 1 073,84 UAH
Пружина підвіски Kayaba RH6083 1 057,00 UAH
Пружина підвіски Kayaba RX5135 676,00 UAH
Пружина підвіски Kayaba RH5543 1 003,35 UAH
Пружина підвіски Kayaba RH3551 1 283,63 UAH
Пружини - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Пружини для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Пружини ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Пружини у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Пружини ?

Пружини на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Пружини