Пневматична підвіска

Оберіть авто
Сортувати

Автомобільні пневмопідвіски - надійність і комфорт вашого пересування

Щодня по розгалуженої мережі доріг, якими оперезана вся Україна, пересуваються тисячі великих і малих машин самого різного призначення - легковика, автобуси, будівельна, дорожня техніка, великовантажних і позашляховики. Виконуючи свою важку роботу, перевозячи вантажі, людей, вони долають перешкоди, бездоріжжя, вибоїни і ями. Щоб робота водія була більш комфортною, а пасажири не відчували неприємних відчуттів від тряски на вибоїнах і вибоїнах, сучасні автомобілі оснащені вдосконаленими пенвмоподвескамі, основне завдання яких - згладжувати всі нерівності дороги і підтримувати потрібне положення, рівень висоти кузова над дорогою - кліренс автомобіля.

Пневмопідвіска - складний комплекс різних механізмів, вузлів, електричних, механічних елементів, що працюють в злагодженій системі. Нею можна керувати як в ручному, так і в автоматичному режимі. Спеціальні датчики збирають і передають інформацію в керуючий пристрій, яке роздає команди - підкачати або зменшити тиск в пневмоподушці, підняти або опустити кузов якомога ближче до дорожнього полотна.

З чого складається пневмопідвіска?

На сьогоднішній день використовують три види пневмпоподвесок: одноконтурну, двоконтурну і четирехконтурную. Їх конструкція включає в себе:

  • пружні елементи - пневмоподушка, або балон з високоміцної гуми встановлюється по одній на кожне колесо і утримує кузов на певній висоті;
  • пристрій компресора, що нагнітає повітря в подушки. Це ланцюг елементів, яка стежить за рівнем тиску в системі, а стоїть в ній осушувач заважає накопичуватися в ній надлишкової вологи;
  • резервуар для накопичення стисненого повітря - ресивер. Він управляється електронікою - після зниження тиску в ресивері вона дає команду компресора включитися і поповнити запас повітря;
  • датчики, що визначають швидкість руху автомобіля, якість дорожнього покриття. На основі їх показників система управління змінює положення кузова щодо дорожнього полотна;
  • електронна система управління стежить за тиском і розподіляє його по пневмобаллонамі.

Конструкція її постійно допрацьовується, що робить керування автомобілем більш динамічним, підвищується плавність ходу, рівень комфорту. За час своєї експлуатації пневмосистеми довели свою витривалість, практичності і працездатність.

Де в Україні купити подушки і інші елементи підвіски за розумною ціною?

Ціна на них досить висока і коли доводиться міняти будь-якої елемент або проводити повний ремонт пневмопідвіски, водії намагаються знайти найбільш прийнятні за ціною і якістю варіанти. Набагато простіше знайти відповідний запитам автовласника товар, купити нові пневмоподушки, компресори або датчики в Києві або будь-якому іншому місті, на майданчику, що об'єднує безліч автомагазинів та автосервісів з усієї країни. Такою послугою можуть скористатися також жителі малих міст і селищ.

Маркетплейс Mriyar допоможе будь-якому охочому, незалежно від його місця проживання, фінансового доходу, знайти все необхідне для ремонту та обслуговування машин різного призначення. Якщо ви проживаєте в містах Київ, Харків чи іншому населеному пункті країни, шукаєте магазин поблизу, де можна замовити і купити деталі і вузли на пневмоподвеску за вигідною в Україні ціною, зверніться в компанію Mriyar. Довірте турботи про вашому автомобілі професіоналам - ви не пошкодуєте про прийняте рішення.

Ціни на Пневматична підвіска
Товар Ціна
Пневматична подушка Citroen/Peugeot 5102GQ 5 743,00 UAH
Амортизатор пневматичний передній Toyota 4809035011 6 712,22 UAH
Амортизатор пневматичний передній Toyota 4808035011 7 480,00 UAH
Пневматична подушка Mercedes-Benz A1663200325 20 357,00 UAH
Пневматична подушка Bilstein 40-221601 6 119,26 UAH
Пневматична підвіска - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Пневматична підвіска для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Пневматична підвіска ?
💵 Які ціни в Mriyar на Пневматична підвіска ?

Пневматична підвіска на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Пневматична підвіска