Підшипник маточини колеса

Оберіть авто
Сортувати

Підшипник ступиці колеса

Що таке ступичний підшипник? Це комплектує підвіски колеса в машині. Запчастина необхідна для об'єднання, вирівнювання і обертання вузла ходової частини на осі. Основним призначенням деталі є обертання з мінімальною силою тертя, а також з'єднання підшипника з віссю.

Запчастина використовується на всіх колесах мікроавтобусів, машин, тракторів і автобусів. Оскільки деталь має важливе значення для роботи ходової, при його несправності потрібно терміново провести ремонт. Перед тим як замовити запчастина для машини, варто розібратися в конструкції підшипника в автомобілі і його різновидах, підшукати доступну вартість товару.

Властивості маточин для автомобіля

Установка маточин передбачає використання підшипників кочення, вони необхідні для зниження сили тертя. Будова запчастини дуже проста, оскільки передбачає лише кілька елементів: 2 кільця (всередині і зовні), між ними знаходяться тіла кочення в сепараторі. Всередині знаходиться мастило, а завдяки спеціальним кришок, вона не забруднює запчастина і запобігає витік. Різні типи запчастин можуть передбачати відмінності в конструкції.

Все ступичні підшипники можна розділити на кулькові і роликові, в залежності від використовуваних тіл кочення. Також вони можуть бути однорядними і дворядними, по розташуванню тих самих тел.

Перший варіант передбачає наявність одного ряду роликів між кільцями, а в другому випадку використовується два ряди. Далі їх можна розділити по напрямку навантаження. Хороший самоустановлювальний підшипник маточини за рахунок своєї конструкції передбачає невелику компенсацію, що зменшує знос автозапчастин. У другій групі деталі сприймають сили з будь-яких сторін. Такий принцип дії гарантує нормальну роботу підшипника.

Причини поломки запчастини:

  • тривала експлуатація і природний знос;
  • втрата герметичності;
  • неправильний монтаж.

Якщо неправильно встановити запчастина на машину, такий підшипник буде запресований в маточину з перекосом, що призведе до заміни вже через кілька кілометрів пробігу. Також потрібно при монтажі залишати невеликий зазор і не затягувати гайки, що стане причиною надмірного тертя і перегріву.

Де купити хороший ступичний підшипник в Україні?

У першому маркетплейсе для автовласників - "Мріяр" (Україна), можна знайти ступичні підшипники і будь-які інші запчастини за оптовими і роздрібними цінами. Компанія працює з 2018 року і об'єднує продавців і покупців з усієї країни на своєму майданчику. Ви можете відфільтрувати ціни, щоб знайти маточини за прийнятною вартістю. Також є можливість підшукати кращі комплектуючі в вашому місті, щоб швидко забрати деталь і встановити її на машині. Такий варіант дозволить заощадити на доставці і швидше провести ремонт.

 

Ви можете купити підшипник маточини в Україні за кілька хвилин, і не витрачати час на поїздки по магазинах і авторинках, де ціна на запчастину в кілька разів більше. На сайті вводите назву запчастини, вибирайте місто і фільтруйте пошук по вартості, щоб швидко підібрати підходящий варіант.

Ціни на Підшипник маточини колеса
Товар Ціна
Підшипник маточини колеса Febi 06507 255,00 UAH
Підшипник маточини колеса Febi 05386 406,00 UAH
Підшипник маточини колеса CX CX009 200,13 UAH
Підшипник маточини колеса CX CX008 189,19 UAH
Підшипник маточини колеса Febi 24366 604,00 UAH
Підшипник маточини колеса - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Підшипник маточини колеса для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Підшипник маточини колеса ?
💵 Які ціни в Mriyar на Підшипник маточини колеса ?

Підшипник маточини колеса на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Підшипник маточини колеса