Панель приладів

Выберите авто
Сортировать

Вибираємо приладову панель для управління машиною

Керуючи автомобілем, водій орієнтується на поточну швидкість, витрата палива, обороти двигуна - необхідна інформація надходить з панелі приладів, все контрольно-вимірювальні пристрої розташовані на щитку. Головне - вміти їх читати і вчасно реагувати на зміни, що відбуваються.

Якщо панель виходить з ладу, їхати доводиться наосліп, а це чревате наслідками, тому дуже важливо стежити за її станом. У разі поломки можна купити приладову панель для автомобіля в маркетплейсе автозапчастин Мріяр за демократичною ціною, тут надано дуже широкий вибір товарів від 300 магазинів України, при виборі ставка робиться на торгові точки, які знаходяться в рідному місті покупця.

Особливості панелі приладів для авто

Сучасна передня панель автомобіля складається з спідометра, тахометра, одометра, індикаторів палива і температури, покажчика тиску масла, сигнальних і контрольних ламп, бортового комп'ютера, деякі водії навіть вибирають для свого авто варіант, що включає телевізор.

Приладові панелі для машини поділяють на 2 види:

  • аналогові або стрілочні - використовуються механічні складові, індикатори показують значення стрілками і спалахують лампочками, прилад, характерний для старих моделей машин;
  • електронні або віртуальні - із застосуванням спеціальної програми, дані виводяться на загальний екран, передбачені індивідуальні настройки, коли власник може вибирати колірну гамму, яка буде краще виглядати в автомобілі.

Серед аналогових виділяють ще оптитронной модель, коли прилади активуються при включенні запалення, а в темряві не видно. Оснащені спеціальною підсвіткою, виглядає дуже красиво і оригінально. Багато водіїв вважають за краще купити для автомобіля просту панель приладів, а потім прикрасити передній корпус або щиток на свій смак. Якщо фінанси дозволяють, можна встановити тюнінгованих панель, де кожен власник вільний повною мірою проявити креативність, підкреслити значення кожного приладу.

Але при всіх можливостях надати салону особливу індивідуальність, важливо не забувати, що приладова панель - комунікатор, через який автомобіль подає сигнали водієві. І чим правдивіше інформація, тим простіше управляти машиною, тому важливо стежити за станом приладів і корпусу, а не тим, наскільки оригінально вони виглядають в машині.

Купити панель приладів на Мріяр - саме грамотне рішення!

Маркетплейс автозапчастин Мріяр був створений з метою об'єднати всіх продавців і покупців автозапчастин, надавши найвигідніші умови для торгівлі. Тут налічується понад 40 мільйонів товарів. Вся продукція - високої якості, від надійних постачальників, є як нові запчастини, так і відновлені, але у відмінному стані.

Клієнту необхідно вписати в пошуковий фільтр назву потрібної речі, вказавши своє місце розташування, і система відразу ж видає оптимальний результат. Залишиться лише оформити замовлення і отримати покупку, на що йде мінімум часу і зусиль. Якщо замовник не впевнений, яка запчастина йому підійде більше, може відправити запит із зазначенням VIN-код, після чого отримає пропозиції від продавців. При необхідності реально отримати повну консультацію від досвідчених фахівців, ціна на всі товари утримується прийнятна.

Цены на Панель приладів
Товар Цена
Панель приладів Mercedes-Benz A9016893039 31,00 UAH
Панель приладів Chery T116900001 4,18 UAH
Панель приладів VAG 1H0863277AB41 530,59 UAH
Панель приладів Citroen/Peugeot 9830522280 1 681,04 UAH
Панель приладів VAG 3A0957031 2 024,16 UAH
Панель приладів - Часто задаваемые вопросы
🚘 Как выбрать Панель приладів для своего авто?
🔝 Какие бренды самые популярные в группе Панель приладів ?
🥇 Какие самые популярные товары в группе Панель приладів в 2024 году?
💵 Какие цены в Mriyar на Панель приладів ?

Панель приладів на популярние марки автомобилей

Популярные производители Панель приладів