Панель підлоги

Оберіть авто
Сортувати

Днище автомобіля - причини заміни

Внутрішня частина підлоги автомашини з боку салону і / або багажного відділення піддається, в основному, механічного впливу від людей і вантажів, що транспортуються, тоді як зовнішня зона днища кузова страждає ще й від численних ударів дорожніми камінчиками, негативних впливів налипає бруду, корозійного впливу вологи і хімічних реагентів, що використовуються для очищення дорожнього полотна взимку.

Та й нижню частину салонного / багажного простору важко повністю вберегти від вологи, що проникає через нещільно закупорені вітрові, задні і бічні віконця або ж в моменти їх, а також дверей, відкривання в негоду.

Деформація днища машини поступово досягає тієї межі, за яким його подальша експлуатація стає просто небезпечною. Відстрочити цей неприємний момент допоможе проста профілактика, що складається з регулярної перевірки вологості / сухості і міцності салонного днища під килимком, а також стану фарбувального шару багажного статі.

Якщо ж цей момент все ж настав, то слід залишити малоефективні спроби якось відновити втрачені властивості машинного статі і зайнятися придбанням сучасних панелей, зразки яких, в повному для України обсязі, розміщені на інтернет-сайті маркетплейса Мріяр.

Знайти тут прийнятну за якістю і вартістю панель статі в потрібних розмірах можна швидко і зручно.

Панелі для днища машини - з чого вибрати?

По-перше, потрібно визначитися, чи потрібне автомобільному підлозі заміна:

  • повна;
  • часткова - в цьому випадку, коли досить замінити лише одну-дві статевих секції, можна говорити швидше про істотне ремонті днища.

Поточний його ремонт, у вигляді рихтування та фарбування, не передбачає покупку панелей статі.

Оскільки заміна підлоги в автомашині, повна або часткова, технологічно досить складна, то при виборі варіанту покупки варто придивитися до тих продавцям автозапчастин, які готові запропонувати в одному пакеті і комплекс відповідних монтажних робіт.

Для цього не доведеться послідовно подорожувати по сайтам всіх вітчизняних інтернет-торговців автозапчастинами, так як вони давно вже освоїли віртуальну платформу на сайті маркетплейса Мріяр в якості організатора успішного співробітництва по лінії продавець-покупець.

Купити панель статі для авто - інші критерії

Першим, найголовнішим з них є технічні параметри, перш за все, габарити машини. Найважливішим критерієм послужить матеріал, з якого виготовлена ​​панель статі, з точки зору його міцності, а також стійкості до корозії і механічних впливів, що в сумі визначає довговічність експлуатації. Важливим для більшості власників авто параметром вибору послужить ціна нового днища - їх розкид досить великий, але многофакторий рекомендований пошук оптимального варіанту, який застосовується в системі роботи Мріяр, дозволить нівелювати гадану високою вартість вподобаного покупцю товару його логістичної доступністю, яка потребує додаткових витрат.

При виборі обов'язково враховуються марка автомобіля, особливо машин з різних модельних рядів, вироблених під певним брендом, параметри кожного з поколінь (років випуску) авто і конкретних модифікацій всередині кожного з них.

Майже півтисячі версій панелей автомобільного днища, представлених в електронному каталозі інтернет-маркетплейса Мріяр, неминуче приведуть його клієнта до потрібного вибору.

Замовлення буде оформлений швидко і просто.

Ціни на Панель підлоги
Товар Ціна
Панель пола Renault 8200684863 318,23 UAH
Траверса Mercedes-Benz A0039916070 95,62 UAH
Траверса Mercedes-Benz A2468870103 221,00 UAH
Панель пола Mercedes-Benz A2465201523 1 869,00 UAH
Панель пола Mercedes-Benz A2466840300 1 155,00 UAH
Панель підлоги - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Панель підлоги для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Панель підлоги ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Панель підлоги у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Панель підлоги ?

Панель підлоги на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Панель підлоги