Панель даху

Оберіть авто
Дані відсутні
Сортувати

Дах на автомобіль - необхідна деталь для комфортного пересування

Пристрій кузова кожного автомобіля практично ідентично. Форми і розміри деталей кузовний частини можуть відрізнятися, але їх кількість, розташування, функціональне призначення ідентично і обумовлюється загальними технічними і експлуатаційними характеристиками. Так, в конструкції кузова будь-якого транспортного засобу передбачена дах. Даний елемент розташовується в його верхній частині і призначений для захисту внутрішнього наповнення салону, водія і пасажирів.

Конструктивно дах може мати вигляд монолітного з опорними стійками кузова елемента або ж не мати з'єднання з ними. Залежно від цього визначається складність і вартість монтажу / демонтажу цього елемента кузова і його ціна на ринку запчастин. У більшості випадків дах для авто є однорідною панель, яка складається із зовнішньої металевої частини, пофарбованої в колір кузова або інший залежно від дизайну моделі, і внутрішньої.

Коли може знадобитися замінити панелі даху?

У сучасних автомобілях використовуються такі різновиди панелей даху:

  • класична суцільна;
  • панорамний;
  • втягувати.

Остання є найменш поширеною, так як встановлюється виключно на кабріолетах. Так як в Україні погодні умови не дають можливості використовувати дану конструктивну різновид транспортних засобів круглий рік, більшість вітчизняних автомобілістів віддають перевагу моделям з першими двома різновидами даху.

Заміна даху може знадобитися в наступних випадках:

  • механічне деталі при аварії;
  • ушкодження від атмосферних опадів (граду);
  • ушкодження внаслідок стихійного лиха.

Так як в конструкції даху передбачені елементи, що впливають на ходові якості транспортного засобу, в основному її заміна викликана естетичними міркуваннями або неможливістю експлуатації машини через сильну деформації елемента. Якщо мова йде про відновлення автомобіля після серйозного ДТП, необхідно купити нову панель даху. Зробити це швидше і вигідніше за все можна в сучасному українському маркетплейсе "Мріяр".

Mriyar - якісний сервіс, доступні ціни

Маркетплейс "Мріяр" - це принципово нова для України онлайн-майданчик, на якій зібрані продавці автозапчастин з усієї країни. Ми пропонуємо можливість як роздрібної, так і оптової торгівлі деталями. Перевага використання майданчика Mriyar полягає в тому, що при формуванні запиту покупцем, система автоматично пропонує найбільший релевантний товар з урахуванням:

  • вартості;
  • місця розташування продавця;
  • виробника.

В останньому випадку покупець залишає запит і продавці здійснюють підбір деталі. Покупцеві залишається лише вибрати оптимальний за вартістю, швидкості доставки і іншим умовам варіант.

Ціни на Панель даху
Товар Ціна
Нова та оригінальна з у дах Mercedes-Benz A1407800214 1 283,95 UAH
Нова та оригінальна з у дах Mercedes-Benz A1407820524 1 272,16 UAH
Нова та оригінальна з у дах Mercedes-Benz A1247800035 1 924,65 UAH
Нова та оригінальна з у дах Mercedes-Benz A1267820038 18,61 UAH
Нова та оригінальна з у дах VAG 8T8817111 51 890,05 UAH
Панель даху - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Панель даху для свого авто?
💵 Які ціни в Mriyar на Панель даху ?