Паливний шланг

Оберіть авто
Сортувати

Як підібрати паливний шланг для автомобіля

Паливні шланги входять до складу конструкції транспортних засобів. Вони застосовуються для машин з карбюраторною і інжекторної силовою установкою. Подача палива забезпечується за допомогою еластичного гумового шланга.

Паливопровід - це металеві трубки, по яких передається паливо від бензобака до карбюратора. Вони призначені для живлення карбюраторних моторів. Зазвичай такі трубки виготовляються з латуні або міді, а з боків встановлюються гумові шланги. Топлівопроводи створюються двох типів: високого і низького тиску. Перші призначені для проходу палива до насоса високого тиску і відведення зайвого бензину назад в бак. Другі - з'єднують насос з форсунками.

Проводять шланги з різними сполучними механізмами і без них. Фахівці рекомендують використовувати подібні елементи з фіксацією для всіх паливних систем.

Характеристика паливних шлангів

Виробники створюють шланги для подачі палива до 9 мм в діаметрі. Вони призначені для двох видів бензину і дизеля. Існують певні характеристики, які дозволять купити якісний товар:

  • покриття шланга стійко до потрапляння масла, озону, високих температур і зміни погодних умов;
  • міцність може бути збільшена за рахунок ущільнення тканинної опліткою;
  • тиск не перевищує 1МПа;
  • гумовий паливопровід має стійкість до дуже високих і низьких температур.

Всі вироби повинні відповідати стандартам якості. Їх не радять використовувати всередині баків з газом і біопаливом.

Першою ознакою поломки є поява запаху палива в салоні автомобіля. Причини можуть бути різними: розгерметизація, замерзання шланга або при покупці був обраний неправильний варіант паливопроводу по товщині або довжині. Багато водіїв в першу чергу звертають увагу на вартість, а не на якість і характеристики. Якщо купити короткий, шланг, це призведе до відриву, а якщо занадто довгий - може статися деформація. Виходячи з цього, необхідно підбирати паливний провід по моделі автомобіля. Це можна зробити, скориставшись спеціальним кодом, зазначеним на деталі. Слід орієнтуватися на рік випуску, марку і параметри авто.

Де замовити паливний шланг

Отримати якісний і надійний товар можна на маркетплейсе «Мріяр». Це величезний онлайн-ринок з великою кількістю продавців і широким асортиментом автомобільної продукції. Тут можна відшукати нові, відремонтовані і б / у запчастини.

Так як «Мріяр» - віртуальна об'єднана платформа, у кожного реалізатора свої умови продажів, доставки, обміну продукції. Всі дилери працюють відповідно до «Закону про права споживача» і готові обміняти або повернути запчастини за бажанням покупця.

Вибрати необхідну деталь можна по великому пошуку, вказавши всі параметри і розташування. За допомогою геолокації є можливість підібрати товар в своєму регіоні або місті, щоб не витрачати гроші і час на доставку. У кожного продавця є особливий рейтинг і підтвердження статусу офіційного дилера, щоб клієнти не переживали за якість продукції.

Ціни на Паливний шланг
Товар Ціна
Шланг паливний Meyle 100 099 0041 59,00 UAH
Шланг паливний AND 3F130009 1 353,95 UAH
Шланг паливний AND 10201001 341,00 UAH
Шланг паливний VAG 070127511C 1 319,28 UAH
Шланг паливний VAG 1J0201293P 941,59 UAH
Паливний шланг - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Паливний шланг для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Паливний шланг ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Паливний шланг у 2022 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Паливний шланг ?

Паливний шланг на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Паливний шланг