Паливний шланг

Оберіть авто
Сортувати

Як підібрати паливний шланг для автомобіля

Паливні шланги входять до складу конструкції транспортних засобів. Вони застосовуються для машин з карбюраторною і інжекторної силовою установкою. Подача палива забезпечується за допомогою еластичного гумового шланга.

Паливопровід - це металеві трубки, по яких передається паливо від бензобака до карбюратора. Вони призначені для живлення карбюраторних моторів. Зазвичай такі трубки виготовляються з латуні або міді, а з боків встановлюються гумові шланги. Топлівопроводи створюються двох типів: високого і низького тиску. Перші призначені для проходу палива до насоса високого тиску і відведення зайвого бензину назад в бак. Другі - з'єднують насос з форсунками.

Проводять шланги з різними сполучними механізмами і без них. Фахівці рекомендують використовувати подібні елементи з фіксацією для всіх паливних систем.

Характеристика паливних шлангів

Виробники створюють шланги для подачі палива до 9 мм в діаметрі. Вони призначені для двох видів бензину і дизеля. Існують певні характеристики, які дозволять купити якісний товар:

  • покриття шланга стійко до потрапляння масла, озону, високих температур і зміни погодних умов;
  • міцність може бути збільшена за рахунок ущільнення тканинної опліткою;
  • тиск не перевищує 1МПа;
  • гумовий паливопровід має стійкість до дуже високих і низьких температур.

Всі вироби повинні відповідати стандартам якості. Їх не радять використовувати всередині баків з газом і біопаливом.

Першою ознакою поломки є поява запаху палива в салоні автомобіля. Причини можуть бути різними: розгерметизація, замерзання шланга або при покупці був обраний неправильний варіант паливопроводу по товщині або довжині. Багато водіїв в першу чергу звертають увагу на вартість, а не на якість і характеристики. Якщо купити короткий, шланг, це призведе до відриву, а якщо занадто довгий - може статися деформація. Виходячи з цього, необхідно підбирати паливний провід по моделі автомобіля. Це можна зробити, скориставшись спеціальним кодом, зазначеним на деталі. Слід орієнтуватися на рік випуску, марку і параметри авто.

Де замовити паливний шланг

Отримати якісний і надійний товар можна на маркетплейсе «Мріяр». Це величезний онлайн-ринок з великою кількістю продавців і широким асортиментом автомобільної продукції. Тут можна відшукати нові, відремонтовані і б / у запчастини.

Так як «Мріяр» - віртуальна об'єднана платформа, у кожного реалізатора свої умови продажів, доставки, обміну продукції. Всі дилери працюють відповідно до «Закону про права споживача» і готові обміняти або повернути запчастини за бажанням покупця.

Вибрати необхідну деталь можна по великому пошуку, вказавши всі параметри і розташування. За допомогою геолокації є можливість підібрати товар в своєму регіоні або місті, щоб не витрачати гроші і час на доставку. У кожного продавця є особливий рейтинг і підтвердження статусу офіційного дилера, щоб клієнти не переживали за якість продукції.

Ціни на Паливний шланг
Товар Ціна
Шланг паливний Febi 09487 15,00 UAH
Шланг паливний Febi 08645 140,00 UAH
Шланг паливний Febi 23004 234,00 UAH
Шланг паливний Febi 23783 87,00 UAH
Шланг паливний Trucktec Automotive 02.38.049 66,10 UAH
Паливний шланг - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Паливний шланг для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Паливний шланг ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Паливний шланг у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Паливний шланг ?

Паливний шланг на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Паливний шланг