Паливний бак

Оберіть авто
Сортувати

Призначення паливного бака і його особливості

Резервуар для зберігання і подачі в двигун пального, називається паливним баком. Він обов'язково передбачений в конструкції кожного транспортного засобу, незалежно від виробника. Ця ємність застосовується для рідких видів палива, але в деяких випадках допускає використання для заправки газу. На перший погляд він здається простим пристроєм, але це не так. Існує багато тонкощів і нюансів, які потрібно врахувати, підбираючи оптимальний бензобак.

Паливна система не зможе працювати без справного бака. Він обов'язково повинен бути герметичним - потрібно переконатися, що він не тече. Форма баків може бути різною, так як вона виготовляється відповідно до особливостей конструкції автомобіля. У конструкцію цієї складової авто входить спеціальна кришка, що дозволяє щільно і герметично закривати посудину, захищаючи вміст від негативного впливу навколишнього середовища.

Також в паливних баках автомобілів використовуються такі конструктивні компоненти: трубки, сітчастий фільтр, клапана, пружини, поплавок, хомути та інше. Їх обсяг може розраховуватися як номінальний (вказаний виробником), так і реальний. Різниця між ними може варіюватися в межах від 2 до 10-15 літрів.

Паливний бак: різновиди та вимоги

Ця важлива складова відрізняється не тільки за обсягом і формою, але і матеріалом виготовлення. В середньому для легкових машин її ємність коливається між 50-70 л. Малолітражки мають баком в 30 л, а потужні авто - до 80л. Для сучасних автомобілів можна знайти в продажу з'явилися паливні баки, виконані з таких матеріалів:

  • алюміній - призначений для ТЗ, які працюють на бензині;
  • сталь - підходить для вантажних машин і авто на газу;
  • пластик - оптимальний для всіх типів пального і може застосовуватися в транспортних засобах всіх класів і моделей.

У обраної моделі повинна бути висока міцність, достатня ступінь ізоляції. Сучасні конструкції без втручання власника забезпечують регулювання тиску і вентиляцію. Для підвищення ефективності в них може бути вбудований уловлювач парів бензину.

Оптимальні паливні моделі на порталі «Мріяр»

Вигідно і швидко купити новий паливний бак в Україні можна на сайті віртуальної торгового майданчика «Мріяр». Продаж товарів здійснюється оптом і в роздріб. Кількість продавців і високоякісних продуктів на сторінках майданчика росте з кожним днем. Купити бак для палива можна, вибравши його самостійно або за допомогою консультанта.

Для підвищення зручності покупців на сайті передбачена зручна система пошуку. Вона дозволяє знайти потрібну модель, яка відповідає всім стандартам, за допомогою по VIN коду, марки ТС, номеру з каталогу. Придбана якісна ємність в автомобіль (паливний бак) текти не буде ще дуже довго. Каталог містить всі актуальні пропозиції від провідних виробників і продавців. Інформацію про продукт формують роботи і розміщують в картку товару.

Ціни на Паливний бак
Товар Ціна
Автозапчастина K2 (Melle) T310 70,00 UAH
Паливний бак Citroen/Peugeot 9672419980 7 951,00 UAH
Паливний бак VAG 7E9069604A 1 214,80 UAH
Паливний бак Citroen/Peugeot 9817154080 9 359,81 UAH
Паливний бак Citroen/Peugeot 1610115580 8 065,67 UAH
Паливний бак - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Паливний бак для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Паливний бак ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Паливний бак у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Паливний бак ?

Паливний бак на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Паливний бак