Опора амортизатора

Оберіть авто
Сортувати

Опора амортизатора

Їзда нашими дорогами далеко не завжди буває м'якою і плавною. Вибоїни, горби, погане дорожнє покриття можуть призвести до серйозних поломок автомобіля. Щоб пом'якшити рух і мінімізувати наслідки для транспорту, в кожній машині встановлені амортизатори - механізми, які демпфують (пом'якшують коливання) під час їзди. Зв'язок між амортизатором і підвіскою авто забезпечує опора амортизаційної стійки.

Елементи опори і принцип її дії

Опора амортизатора з опорним підшипником необхідні для кріплення штока до кузова машини. Вона приймає основні коливання, поштовхи, і гасить їх, за що автомобілісти часто називаю її подушкою.

Механізм складається з двох елементів:

  • прокладка - виробляється з товстої гуми, приймає і гасить основні удари;
  • опорний підшипник - знижує тертя, яке виникає при поворотах штока переднього амортизатора і може пошкодити опору і всю систему.

Незважаючи на те, що прокладки передніх стійок і підшипники виробляються з надійних, якісних матеріалів, вони досить часто виходять з ладу. Існує ряд причин, які можуть впливати на поломки:

  • погані дороги;
  • агресивне водіння з різким гальмуванням;
  • підробки, погана якість матеріалів;
  • закінчення терміну експлуатації.

Щоб уникнути ризику раптової поломки, слід уважно стежити за станом опори і підшипника стійки амортизатора. Найчастіше про знос сигналізує глухий стукіт по кузову, під час їзди по нерівному покриттю. Міняти передні опорні стійки краще на станціях ТО.

Де купити опору амортизатора?

Сьогодні придбати необхідні запчастини не складає труднощів. Якщо у вас немає часу на походи в магазини або пошуки потрібного товару в інтернеті, відвідайте віртуальний маркетплейс «Мріяр». Тут об'єднані автомагазини України. Підбір необхідної запчастини займе мінімум часу, завдяки спеціальному фільтру. Щоб купити опору або поворотний опорний передній підшипник опори передньої стійки амортизатора за найкращою ціною, вам достатньо вказати їх назву або VIN-код, місто в якому вам зручно придбати запчастини (Київ, Полтава, Свалява, Жмеринка), і система запропонує вам товари від продавців , що працюють в зазначеному населеному пункті. Вам залишиться вибрати деталі, і, якщо ціна підходить, заповнити форму заявки і домовитися з продавцем про оплату і доставку замовлення.

Майданчик «Мріяр» пропонує найширший асортимент запчастин і витратних матеріалів для автомобілів від українських продавців. Тут можна підібрати необхідні товари, порівняти ціни, купити потрібні деталі оптом чи вроздріб.

Ціни на Опора амортизатора
Товар Ціна
Опора стійки амортизатора Febi 14956 64,00 UAH
Опора стійки амортизатора BC-Guma BC1319 42,00 UAH
Опора стійки амортизатора BC-Guma BC1318 39,00 UAH
Опора стійки амортизатора Febi 14954 78,00 UAH
Опора стійки амортизатора Lemforder 21793 02 380,50 UAH
Опора амортизатора - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Опора амортизатора для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Опора амортизатора ?
💵 Які ціни в Mriyar на Опора амортизатора ?

Опора амортизатора на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Опора амортизатора