Обшивка дверей

Выберите авто
Сортировать

Дверні карти

Інтер'єр автомобіля для його власника не менш важливий, ніж зовнішній вигляд і технічні характеристики. Він надає авто неповторний дизайн, яким хочеться похвалитися перед друзями, створює затишну та комфортну атмосферу. Одним з його елементів є обшивка дверей або, як її ще називають, дверна карта автомобіля. Крім власне краси, у неї є ще й утилітарна функція, яка полягає в приховуванні внутрішніх компонентів двері машини.

Згодом обшивка зношується, на ній можуть з'явитися діри або плями. В такому випадку її необхідно замінити, благо, вартість таких декоративних елементів не дуже висока, купити їх не становить проблем, а встановити можна самостійно, головне - дотримуватися акуратність.

Особливості дверний обшивки

Дверна панель закриває внутрішні частини, такі як мотор стеклопод'емника, механізм замка, засувки і проводку. У старих автомобілях дверні панелі робилися з картону і оббивалися матеріалом, який відповідав решті оббивці салону. Зараз на зміну картону прийшов пластик.

Причини, за якими може знадобитися заміна дверних карт, бувають найрізноманітнішими. Оскільки двері - один з найбільш активно використовуваних елементів авто, на внутрішній стороні в результаті постійних відкриттів-закривань можуть з'явитися подряпини, а піт і ультрафіолет здатні згодом привести до знебарвлення і потертостей. Може і просто виникнути бажання поміняти обридлу стандартну обшивку.

Пластикові деталі інтер'єру автомобілів допоможуть надати естетику, аналогічну натуральним матеріалам, з кращою в своєму класі стійкістю до подряпин для внутрішніх поверхонь. Наприклад, багато виробників використовують штучну шкіру в автомобілях через економічну ефективність, естетичної привабливості і інших переваг. На сайті маркетплейса Мріяр в великому асортименті представлені елементи для внутрішньої обшивки дверей більшості автомобільних брендів.

Елементи інтер'єру авто: дверні карти за вигідними цінами

Маркетплейс Мріяр замислювався нами як зручний інструмент, що дозволяє розширити можливості продажу своїх товарів для продавців, які з яких-небудь причин не мають власного інтернет-магазину. Але вигідний він і покупцям. Адже мало вибрати і купити уподобаний товар, треба ще дочекатися його доставки. На нашому маркетплейсе ця проблема вирішена. Покупець може знайти продавця поблизу від свого місця розташування і отримати потрібну автомобільну запчастина в найкоротші терміни. Вибирати у нас є з чого. На нашому сайті представлено близько 40 мільйонів товарних позицій від продавців зі всієї України і асортимент, як і кількість офіційних продавців, постійно збільшується.

Цены на Обшивка дверей
Товар Цена
Обшивка дверей внутрішня VAG N91060401 27,00 UAH
Обшивка дверей внутрішня Mercedes-Benz A1696710196 237,00 UAH
Fhr tuerblende Mercedes-Benz A90772207009051 145,81 UAH
Обшивка дверей внутрішня Citroen/Peugeot 9033A3 147,47 UAH
Обшивка дверей внутрішня Mercedes-Benz A9017660119 2 572,00 UAH
Обшивка дверей - Часто задаваемые вопросы
🚘 Как выбрать Обшивка дверей для своего авто?
🔝 Какие бренды самые популярные в группе Обшивка дверей ?
💵 Какие цены в Mriyar на Обшивка дверей ?

Обшивка дверей на популярние марки автомобилей

Популярные производители Обшивка дверей