Обшивка дверей

Оберіть авто
Сортувати

Дверні карти

Інтер'єр автомобіля для його власника не менш важливий, ніж зовнішній вигляд і технічні характеристики. Він надає авто неповторний дизайн, яким хочеться похвалитися перед друзями, створює затишну та комфортну атмосферу. Одним з його елементів є обшивка дверей або, як її ще називають, дверна карта автомобіля. Крім власне краси, у неї є ще й утилітарна функція, яка полягає в приховуванні внутрішніх компонентів двері машини.

Згодом обшивка зношується, на ній можуть з'явитися діри або плями. В такому випадку її необхідно замінити, благо, вартість таких декоративних елементів не дуже висока, купити їх не становить проблем, а встановити можна самостійно, головне - дотримуватися акуратність.

Особливості дверний обшивки

Дверна панель закриває внутрішні частини, такі як мотор стеклопод'емника, механізм замка, засувки і проводку. У старих автомобілях дверні панелі робилися з картону і оббивалися матеріалом, який відповідав решті оббивці салону. Зараз на зміну картону прийшов пластик.

Причини, за якими може знадобитися заміна дверних карт, бувають найрізноманітнішими. Оскільки двері - один з найбільш активно використовуваних елементів авто, на внутрішній стороні в результаті постійних відкриттів-закривань можуть з'явитися подряпини, а піт і ультрафіолет здатні згодом привести до знебарвлення і потертостей. Може і просто виникнути бажання поміняти обридлу стандартну обшивку.

Пластикові деталі інтер'єру автомобілів допоможуть надати естетику, аналогічну натуральним матеріалам, з кращою в своєму класі стійкістю до подряпин для внутрішніх поверхонь. Наприклад, багато виробників використовують штучну шкіру в автомобілях через економічну ефективність, естетичної привабливості і інших переваг. На сайті маркетплейса Мріяр в великому асортименті представлені елементи для внутрішньої обшивки дверей більшості автомобільних брендів.

Елементи інтер'єру авто: дверні карти за вигідними цінами

Маркетплейс Мріяр замислювався нами як зручний інструмент, що дозволяє розширити можливості продажу своїх товарів для продавців, які з яких-небудь причин не мають власного інтернет-магазину. Але вигідний він і покупцям. Адже мало вибрати і купити уподобаний товар, треба ще дочекатися його доставки. На нашому маркетплейсе ця проблема вирішена. Покупець може знайти продавця поблизу від свого місця розташування і отримати потрібну автомобільну запчастина в найкоротші терміни. Вибирати у нас є з чого. На нашому сайті представлено близько 40 мільйонів товарних позицій від продавців зі всієї України і асортимент, як і кількість офіційних продавців, постійно збільшується.

Ціни на Обшивка дверей
Товар Ціна
Обшивка дверей внутрішня Nissan 8090038B6B 0,00 UAH
Обшивка дверей внутрішня BMW 51429162256 0,00 UAH
Обшивка дверей внутрішня BMW 51427985132 0,00 UAH
Обшивка дверей внутрішня BMW 51427847017 0,00 UAH
Обшивка дверей внутрішня BMW 51427359772 0,00 UAH
Обшивка дверей - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Обшивка дверей для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Обшивка дверей ?
💵 Які ціни в Mriyar на Обшивка дверей ?

Обшивка дверей на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Обшивка дверей