Обмежувач дверей

Оберіть авто
Сортувати

Обмежувач двері авто - що це і навіщо потрібно?

Ринок автомобільних товарів насичений різними функціональними пристосуваннями і аксесуарами. Серед корисної для автовласника продукції присутній такий виріб, як фіксатор або стопор двері, що обмежує її самовільне рух. Пристосування виконує кілька завдань: утримує двері в потрібному положенні, що зручно, якщо руки зайняті, захищає від пошкоджень кузовні частини авто або речі, що знаходяться в безпосередній близькості. Встановивши таку деталь на авто одного разу, ви вже не зможете від неї відмовитися - це дійсно зручно і функціонально.

Автомобільна двері здається нескладним механізмом, але на ділі кожна дрібна деталь має своє призначення. Дверний тросик призначений для відкриття / закриття замка за допомогою натискання на ручку, але він не фіксує полотно в будь-якому положенні. Стопор дозволяє плавно проводити відкриття і утримувати полотно в заданому положенні. У конструкцію входять петля, скоба, шток, вісь, фіксатор і пази. Завдяки пазів, користувач може вибирати положення дверей: розкрите повністю, прочинене, відкрите наполовину. Змінювати кут, забезпечуючи плавне відкриття, дозволяє шток, який встановлений в рухому вісь. Петля і скоба, що утримують фіксатори, кріпляться до кузовний частини.

Купити дверні обмежувачі (стопори): види, ціна

Незважаючи на простоту конструкції, компанії виробники пропонують велику різноманітність пристроїв. Механізми відрізняються зовні, параметрами, конструкцією, можливостями і, звичайно, вартістю. Дизайн і ціна - це можливості і бажання автовласника, а габарити механізму - пункт, який доведеться врахувати в будь-якому випадку. Якщо штатно передбачений стопор розміром не більше 20 см, то механізм меншого розміру просто не співпаде з отворами кріпильних елементів двері. Вибираючи обмежувач відкриття дверей, звертайте увагу на такі параметри і властивості:

  • суцільнометалева конструкція зносостійка, довго прослужить;
  • наявність декількох штоків - це більш якісна фіксація дверного полотна;
  • чим більше фіксаторів, тим більше положень, в яких може бути зафіксована двері.

Вартість конструкції може бути всього кілька гривень, а може кілька сотень. Все залежить від виробника, функціоналу, матеріалів.

Де купити обмежувач відкриття автомобільних дверей, яка ціна?

Великий вибір стопорів в широкому ціновому діапазоні представлений на сайті маркетплейса Мріяр. Тут кожен автовласник знайде оригінальний продукт від автовиробника або ліцензійний аналог високої якості. Наша майданчик являє велику кількість продавців з різних міст України, асортимент продукції включає понад 40 млн найменувань. В каталозі є запчастини для силового агрегату, трансмісії, ходової частини, кузова, салону, головна оптика та інше освітлення, автохімія й багато іншого. Система пошуку дозволяє швидко знаходити потрібний виріб по марці і моделі авто, артикулу або VIN-коду. Кожна одиниця продукції на індивідуальній сторінці супроводжується докладним описом, фото, інформацією про виробника, списком аналогів. Команда професіоналів завжди готова допомогти з вибором, надати вичерпну інформацію з усіх питань.

Реєструючись на нашому сайті, ви вказуєте своє місто проживання. Система пошуку з урахуванням цієї інформації видає список товарів, продавці яких знаходяться близько географічно. Таким чином, покупцеві не доведеться довго чекати доставки, при бажанні, товар можна забрати самовивозом.

Ціни на Обмежувач дверей
Товар Ціна
Ограничитель двери Asam 80116 315,00 UAH
Ограничитель двери Autotechteile 1 007 409 41,00 UAH
Ограничитель двери Mercedes-Benz A9017660161 302,00 UAH
Ограничитель двери VAG 701843841 807,00 UAH
Ограничитель двери Mercedes-Benz A9017660219 434,00 UAH
Обмежувач дверей - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Обмежувач дверей для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Обмежувач дверей ?
💵 Які ціни в Mriyar на Обмежувач дверей ?

Обмежувач дверей на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Обмежувач дверей