Молдинг даху

Оберіть авто
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Молдинг даху - необхідність чи надмірність?

Зовнішній вигляд машини дуже важливий для кожного власника. Щоб зробити його естетично привабливим, виробники використовують найрізноманітніші декоративні елементи, що дозволяють не тільки прикрасити, а й індивідуалізувати екстер'єр транспортного засобу. До таких декоративних елементів, зокрема, відноситься молдинг даху. Але дана деталь виконує не тільки декоративну, але і захисну функцію.

Такий примітивний, здавалося б, вид захисту, є дуже ефективним, так як відмінно запобігає появі іржі на елементах кузова. Відповідно, машина буде служити довше і не потребуватиме кузовного ремонту протягом тривалого часу за умови гаражного зберігання і акуратною експлуатації. Також молдинг даху авто можна встановити самостійно або ж замінити зношену, пошкоджену деталь без значних фінансових витрат.

З чого виготовляється молдинги на дах автомобіля?

З огляду на величезну різноманітність моделей машин різних марок, представлених на вітчизняному ринку, виробники аксесуарів подбали про те, щоб на кожну з них у власників була можливість придбати необхідні захисні і декоративні елементи. Частина з них може бути встановлена ​​самостійно, але також у продажу є різновиди, що вимагають спеціальних знань і устаткування, тому монтаж краще довіряти фахівцям. На ринку можна придбати як молдинг даху, виготовлений для конкретної моделі транспортного засобу, так і більш доступний за вартістю універсальний варіант. Останній часто використовують власники ТЗ, на які припинено виробництво оригінальних запчастин.

Молдинги на дах автомобіля можуть бути виготовлені з:

 • гуми;
 • поліуретану;
 • пластика;
 • полівінілхлориду;
 • каучуку;
 • хромованою стали;
 • алюмінію.

Також у продажу є комбіновані варіанти з гуми і пластика, гуми і металу. Зручніше і швидше за все знайти молдинг даху на авто можна в каталозі нашого офіційного сайту mriyar.ua, де зібрані актуальні пропозиції більш ніж від 300 продавців автозапчастин з усієї території України.

Коли потрібно міняти молдинг даху авто?

У більшості випадків даний захисно-декоративний елемент виготовляється з матеріалів, стійких до агресивного впливу навколишнього середовища. Хорошим молдингам не страшні:

 • різкі й значні перепади температур;
 • підвищений рівень вологості;
 • прямі ультрафіолетові промені;
 • град;
 • обмерзання.

Але все ж іноді і ці елементи приходять в непридатність. Іноді вони пошкоджуються внаслідок неакуратне поводження власників, дорожньо-транспортної пригоди, потрапляння вилетів з-під колеса зустрічного автомобіля каменю. На елементах можуть утворитися неестетичні тріщини і відколи.

Крім того, що це псує зовнішній вигляд авто, порушується герметичність стику, внаслідок чого на нього не потрапила вода волога, що провокує появу іржі. Сучасний маркетплейс Mriyar - це зручна онлайн-платформа для швидкого пошуку автомобільних запчастин за доступною ціною від продавців, які знаходяться в безпосередній близькості від покупця, тому додатково витрачати гроші на доставку не доведеться.

Ціни на Молдинг даху
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Молдинг даху - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Молдинг даху для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Молдинг даху ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Молдинг даху у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Молдинг даху ?

Молдинг даху на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Молдинг даху