Молдинг даху

Оберіть авто
Сортувати

Молдинг даху - необхідність чи надмірність?

Зовнішній вигляд машини дуже важливий для кожного власника. Щоб зробити його естетично привабливим, виробники використовують найрізноманітніші декоративні елементи, що дозволяють не тільки прикрасити, а й індивідуалізувати екстер'єр транспортного засобу. До таких декоративних елементів, зокрема, відноситься молдинг даху. Але дана деталь виконує не тільки декоративну, але і захисну функцію.

Такий примітивний, здавалося б, вид захисту, є дуже ефективним, так як відмінно запобігає появі іржі на елементах кузова. Відповідно, машина буде служити довше і не потребуватиме кузовного ремонту протягом тривалого часу за умови гаражного зберігання і акуратною експлуатації. Також молдинг даху авто можна встановити самостійно або ж замінити зношену, пошкоджену деталь без значних фінансових витрат.

З чого виготовляється молдинги на дах автомобіля?

З огляду на величезну різноманітність моделей машин різних марок, представлених на вітчизняному ринку, виробники аксесуарів подбали про те, щоб на кожну з них у власників була можливість придбати необхідні захисні і декоративні елементи. Частина з них може бути встановлена ​​самостійно, але також у продажу є різновиди, що вимагають спеціальних знань і устаткування, тому монтаж краще довіряти фахівцям. На ринку можна придбати як молдинг даху, виготовлений для конкретної моделі транспортного засобу, так і більш доступний за вартістю універсальний варіант. Останній часто використовують власники ТЗ, на які припинено виробництво оригінальних запчастин.

Молдинги на дах автомобіля можуть бути виготовлені з:

 • гуми;
 • поліуретану;
 • пластика;
 • полівінілхлориду;
 • каучуку;
 • хромованою стали;
 • алюмінію.

Також у продажу є комбіновані варіанти з гуми і пластика, гуми і металу. Зручніше і швидше за все знайти молдинг даху на авто можна в каталозі нашого офіційного сайту mriyar.ua, де зібрані актуальні пропозиції більш ніж від 300 продавців автозапчастин з усієї території України.

Коли потрібно міняти молдинг даху авто?

У більшості випадків даний захисно-декоративний елемент виготовляється з матеріалів, стійких до агресивного впливу навколишнього середовища. Хорошим молдингам не страшні:

 • різкі й значні перепади температур;
 • підвищений рівень вологості;
 • прямі ультрафіолетові промені;
 • град;
 • обмерзання.

Але все ж іноді і ці елементи приходять в непридатність. Іноді вони пошкоджуються внаслідок неакуратне поводження власників, дорожньо-транспортної пригоди, потрапляння вилетів з-під колеса зустрічного автомобіля каменю. На елементах можуть утворитися неестетичні тріщини і відколи.

Крім того, що це псує зовнішній вигляд авто, порушується герметичність стику, внаслідок чого на нього не потрапила вода волога, що провокує появу іржі. Сучасний маркетплейс Mriyar - це зручна онлайн-платформа для швидкого пошуку автомобільних запчастин за доступною ціною від продавців, які знаходяться в безпосередній близькості від покупця, тому додатково витрачати гроші на доставку не доведеться.

Ціни на Молдинг даху
Товар Ціна
Молдинг даху кузова Toyota 7555253020 1 284,34 UAH
Автозапчастина BMW 77015A29EC0 2,11 UAH
Стопор болтов карданнного вала TATA 250526406101 17,85 UAH
Молдинг даху кузова Toyota 7555153020 1 294,00 UAH
Молдинг даху кузова Chery T115704580 73,54 UAH
Молдинг даху - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Молдинг даху для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Молдинг даху ?
💵 Які ціни в Mriyar на Молдинг даху ?

Молдинг даху на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Молдинг даху