Кулак поворотний

Оберіть авто
Сортувати

Поворотний кулак - важливий елемент автомобільної підвіски

Зіткнувшись з необхідністю купити поворотний кулак для авто з метою його подальшої заміни, багато автовласників задаються питанням: що це за деталь і чому вона така важлива? Варто зауважити, що розглянута комплектує є однією з основних складових системи передньої підвіски. За її рахунок ваш автомобіль здатний повертати колеса під необхідним кутом. Поворотний кулак безпосередньо або побічно взаємодіє з такими елементами рульового управління і ходової, як маточини, кульові опори, стійки амортизатора.

Купити нову деталь на автомобілі різних марок і моделей в Україні не складе особливих труднощів. На автомобільному ринку нашої країни представлений великий вибір комплектуючих від різних виробників. Але в нашому спеціалізованому автомобільному маркетплейсе Мріяр створені максимально комфортні умови для взаємодії між покупцями і продавцями. У каталозі ви знайдете безліч пропозицій, які включають в себе як якісні аналоги, так і оригінальні деталі для ремонту і обслуговування вашого автомобіля.

Популярні несправності поворотного кулака і їх основні ознаки

Необхідність в заміні поворотного кулака виникає вкрай рідко, адже ця запчастина виходить з ладу переважно в результаті механічного пошкодження. Найчастіше поломка деталі виникає внаслідок ДТП або удару кувалдою при некоректному вибиванні підшипника маточини. Найчастіше автовласникам доводиться стикатися з такими проблемами:

  • руйнування різьблення кріплення на поворотному кулаці - основними ознаками подібної несправності вважаються люфт кульових опор і стукіт підвіски при русі по нерівностях дорожнього полотна;
  • механічний знос - з часом все деталі піддаються природному зносу, про необхідність замінити поворотний кулак і маточину колеса можуть свідчити гул при русі транспортного засобу, а також істотний люфт колеса;
  • тріщина поворотного кулака - помітна неозброєним оком тріщина свідчить про поломку деталі і необхідності її термінової заміни, адже в іншому випадку ви ризикуєте зіткнутися з тим, як виймати колеса безпосередньо під час їзди, що призведе до аварійної ситуації.

Деякі майстри пропонують здійснити ремонт несправного елемента шляхом зварювання. Однак не варто забувати, що поворотний кулак відноситься до сильно завантаженим деталей, а тому таке рішення може бути малоефективним і ненадійним. Щоб забезпечити собі і пасажирам максимальну безпеку, купите нову деталь під свою машину і виконайте її заміну.

Де купити поворотний кулак в Україні?

На українському ринку автозапчастин представлений великий асортимент комплектуючих оригінального і аналогового виробництва. У нашому спеціалізованому автомобільному маркетплейсе Мріяр створені максимально комфортні умови для взаємодії між продавцями і покупцями. Ми зібрали на одній платформі максимум пропозицій від автомагазинів та автосервісів з усієї України, що дозволить вам підібрати необхідні комплектуючі, не витрачаючи власний час на поїздки по спеціалізованих магазинах міста або на порівняння цін в декількох інтернет-магазинах.

Ціни на Кулак поворотний
Товар Ціна
Цапфа Jp Group 1151400100 402,00 UAH
Цапфа Jp Group 1151401000 388,00 UAH
Цапфа Asam 32111 1 924,30 UAH
Цапфа Asam 30247 396,00 UAH
Цапфа Jp Group 1151401700 528,00 UAH
Кулак поворотний - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Кулак поворотний для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Кулак поворотний ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Кулак поворотний у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Кулак поворотний ?

Кулак поворотний на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Кулак поворотний