Кришка багажника

Оберіть авто
Сортувати

Заміна кришки багажника

Будь-який власник авто може одного разу зіткнутися з необхідністю проведення кузовного ремонту свого транспортного засобу. Найчастіше ремонт потрібно після ДТП, в ході якого елементи кузова були сильно деформовані. Часом набагато швидше і легше замінити пошкоджений елемент новим, ніж витрачати час і гроші на реставрацію зім'ятого заліза. Також заміна деяких кузовних деталей знадобиться, якщо автомобіль досить старий і в процесі багаторічної експлуатації металеві елементи сильно постраждали від корозії.

Щоб новий елемент кузова ідеально підійшов до машини, важливо правильно підібрати деталь. Особливо уважно слід підійти до вибору кришки багажника. Ні в якому разі не можна плутати кришку багажника і задню автомобільну двері. Ці елементи схожі, так як розміщуються в задній частині авто і закривають багажний відсік. Тільки на відміну від задніх дверей, що фіксується на петлі знизу або збоку, кришка багажника кріпиться до верхньої частини кузова. Додатково даний елемент багажного відсіку посилюється опорними штангами або газовими упорами.

Види кришок багажника

Вкрай важливо, щоб новий кузовний елемент ідеально підійшов до вашого авто по всьому зазорам, вагою та іншими параметрами, інакше багажник буде закриватися нещільно або з великими труднощами. Також неправильно підібрана кришка здатна зіпсувати зовнішній вигляд автомобіля, що особливо неприпустимо в процесі реставрації улюбленої машини. Перш ніж купити нову кришку багажника, уточніть покоління і модифікацію вашого транспортного засобу. Деякі кузовні елементи, розроблені для однієї і тієї ж моделі авто різних поколінь, можуть помітно відрізнятися габаритами або масою. Також уважно огляньте стан петель і упорів багажної кришки і при необхідності замініть їх новими. Деякі виробники продають кришки і кріплення окремо, інші постачають запчастини відразу в комплекті. Залежно від виробника, нова кришка багажника може бути:

  • оригінальної;
  • аналогом.

У першому випадку деталь виготовить та ж фірма, яка випустила ваш автомобіль. У другому випадку кузовна запчастина буде випущена стороннім виробником.

Покупки в Мріяр: кузовні деталі за доступними цінами

Вартість кришки багажного відсіку в першу чергу залежить від фірми-виробника. Найвища ціна буде у оригінальних деталей, випущених автоконцернами. Такі оригінальні запчастини ідеально точно підійдуть до вашого авто по всьому зазорам, так як комплектуючі випускаються під конкретну модель з урахуванням всіх заводських параметрів. Більш доступні ціни будуть у кришок багажника, виготовлених сторонніми фірмами. Зараз можна знайти якісні аналоги, які максимально точно повторюють оригінальні деталі і при цьому виготовляються з довговічних матеріалів. Головне, щоб аналогічні комплектуючі були випущені перевіреними виробниками запчастин відповідно до світових стандартів якості і безпеки.

Якщо ви шукаєте кузовні деталі для ремонту багажного відділення вашого авто, звертайтеся в український маркетплейс Мріяр. Наша майданчик об'єднує безліч надійних продавців автозапчастин високої якості з усієї України. Якщо вам знадобиться допомога у виборі будь-якої деталі, ви зможете задати питання продавцям на сайті маркетплейса, і вони підберуть відповідні елементи з урахуванням модифікації і VIN-номера вашого авто.

Ціни на Кришка багажника
Товар Ціна
Кришка багажника VAG 4M0807749B 533,00 UAH
Оббивка багажника BMW 51471900110 20,00 UAH
Кришка багажника VAG 5K0853343H81 841,09 UAH
Кришка багажника DPA 99551799602 134,00 UAH
Кришка багажника Mercedes-Benz A1407500175 379,58 UAH
Кришка багажника - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Кришка багажника для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Кришка багажника ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Кришка багажника у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Кришка багажника ?

Кришка багажника на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Кришка багажника