Крило

Оберіть авто
Сортувати

Крила авто: як вибрати деталь правильно?

Ця деталь вважається важливою складовою машини, оскільки є не тільки частиною екстер'єру, а й відіграє важливу роль для аеродинаміки при русі авто. Термін «крила» частина кузова автомобіля, що обрамляє колісну арку, отримала від американців, розташована вона між дверима і бампером. Підбираючи таку запчастина до певної марки, потрібно враховувати не тільки її колір, а й типорозмір, форму. Додатково крила можуть оснащуватися поворотними покажчиками, які з'єднані з системою освітлення і спеціальними бризговиками для машин.

Крила авто частіше за інших деталей страждають при аваріях, і не завжди легко підібрати оригінал, з чим часто стикаються власники імпортних автомобілів. Вирішити проблему допоможе маркетплейс автозапчастин Мріяр, який об'єднує продавців і покупців з усієї України. Тут можна купити за прийнятну вартість переднє або заднє крило на будь-яку машину (ліве, праве), від надійних виробників: варто лише запустити пошук по VIN-коду або каталогу пристрою автомобіля, як система відразу ж видасть необхідну інформацію.

Яку роль відіграють крила для машини?

З часів створення перших автомобілів крила на них істотно міняли матеріали виготовлення, форму і покриття, але основне їхнє призначення завжди залишалося незмінним. Це захист двигуна при зіткненні, тому у всіх машинах крила проектують так, щоб вони вигиналися під потрібним кутом.

Додаткові функції крил авто:

  • оберігають від іржі і механічних ударів;
  • блокують викид піску, каменів і бруду, який утворюється від обертається шини.

Існує багато різних типів крил і аксесуарів для них, можна поліпшити дизайн, встановивши кастомниє панелі, обідки, обшивки або «спідниці», щоб посилити захист. Для удосконалення аеродинаміки застосовують пластикові накладки, які дають можливість поставити шини широкого профілю. Якщо потрібна заміна переднього або заднього крила, найкраще підібрати оригінал, оскільки аналоги не завжди підходять і при установці дають великі зазори, які потрібно шпаклювати, щоб вирівняти форму.

Краща продукція - тільки в Мріяр!

Цей маркетплейс автозапчастин дає клієнтові можливість самому вибрати товар, який представляють автомагазини і автосервіси з усієї України. Тут налічується понад 40 000 000 товарів і сотні мільйонів пропозицій, є як нові запчастини, так і відновлені в отличном состоянии, оригінали та якісні аналоги, в каталозі крил можна побачити продукцію від таких брендів, як 4Max, AND, Asam, BMW, BSG, Subaru, Suzuki і багатьох інших.

Новачкам, які погано розбираються в автосправі, рекомендується відправити запит по VIN-коду, у відповідь клієнт отримає оптимальні пропозиції від продавців. Можна включити в пошук марку машини, своє місце розташування, тоді система відбере торгові точки в рідному місті. Гарантії на запчастини і додаткові консультації надають самі продавці, замовник має можливість вивчити, порівняти і виважено вибрати. Оформлення займе кілька хвилин, серед запропонованих способів оплати знайдеться оптимальний для покупця. Тепер не потрібно по кілька днів чекати посилку від інтернет-магазину, вирішення проблеми з покупкою потрібної запчастини буде практично миттєвим завдяки платформі Мріяр!

Ціни на Крило
Товар Ціна
Крило переднє Renault 631016113R 4 188,00 UAH
Крило переднє Renault 631012248R 3 873,00 UAH
Крило переднє Renault 631002600R 4 188,00 UAH
Крило переднє Renault 631008599R 4 473,00 UAH
Крило переднє Renault 631007297R 4 311,00 UAH
Крило - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Крило для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Крило ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Крило у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Крило ?

Крило на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Крило