Ковпак колісний

Оберіть авто
Сортувати

Ковпак на автомобільний диск - захист і стиль

Колісний ковпачок - деталь, що вмонтовується на диски, яка служить свого роду заглушкою і захищає гальмівну систему від попадання сторонніх предметів (дрібного сміття), крім того, ковпак робить зовнішній вигляд коліс більш привабливим. На сучасному ринку представлена ​​велика різноманітність ковпачків, серед яких є як оригінальні, що випускаються профільними виробниками, так і моделі стороннього виробництва. Фірмові заглушки є більш надійними і точно підходять під параметри коліс автомобіля, так як виготовляється відповідно до них.

У свою чергу, універсальні вироби, пропоновані сторонніми торговими марками, мають більш доступну ціну, але важливо, вибираючи аналогову запчастина, уважно вивчити характеристики, щоб вона підійшла за параметрами. Не менш важливо здійснити візуальний огляд деталей, особливо якщо мова йде про неоригінальною продукції. Не варто купувати запасні частини на стихійних ринках, так як там часто можна зустріти неякісні товари, підробки і контрафакт.

Класифікація дискових заглушок

Класифікація ковпачків здійснюється за такими основними характеристиками, як:

  • особливості конструкції;
  • форма дисків;
  • матеріал виготовлення;
  • спосіб установки;
  • дизайн.

Так, відкриті колісні заглушки, для яких характерна наявність великої кількості отворів, прекрасно підходять для водіїв, які люблять їздити на великих швидкостях. Подібні ковпаки забезпечують оптимальне охолодження гальмівної системи, при цьому варто пам'ятати про необхідність більш частого очищення деталей, так як через особливості конструкції забруднюються вони набагато швидше. Для закритих дискових заглушок характерна наявність невеликих вентиляційних отворів або їх повна відсутність. Подібні ковпаки підходять для спокійного манери водіння, так як при швидкісній їзді з ними можливий перегрів гальмівної системи. І відкриті, і закриті заглушки можуть бути як плоскими, так і об'ємними. Як матеріали виготовлення виробники використовують метал, пластик і гуму.

Виділяють два способи кріплення - під болти і на застібках. Перший варіант є більш надійним, але сам монтаж складніше, як і демонтаж. Ковпаки на застібках зручні тим, що їх можна легко знімати і одягати, а для підвищення стійкості багато автовласників додатково використовують пластикові хомути.

Чому варто купити колісний ковпак через маркетплейс Mriyar (Україна)?

У Харкові та інших містах України ціна на автомобільні запчастини може відрізнятися в залежності від місця покупки. Купити якісний ковпак на колесо авто за конкурентною ціною можна через маркетплейс Mriyar - в каталозі представлені не тільки ковпачки на диски, але і інші запчастини для автомобілів, замовити які можна з доставкою по всій Україні (Київ, Харків та інші міста). У нас ви зможете підібрати заглушки під будь-які колеса (відповідно до параметрів, кольором диска).

Якісні колісні ковпачки, представлені в каталозі Mriyar, забезпечать повноцінний захист гальмівної системи автомобіля від потрапляння різних сторонніх предметів - щебеню, осколків льоду, бруду, що продовжить термін служби авто, дозволить уникнути передчасної поломки життєво важливих систем, стоятиме на перешкоді утворенню корозії. Також хороші заглушки будуть виглядати стильно і збільшить естетичні властивості автомобіля.

Ціни на Ковпак колісний
Товар Ціна
Колпак колеса Citroen/Peugeot 540402 4,00 UAH
Кришка маточини колеса Topran 104 189 31,00 UAH
Кришка маточини колеса Asam 30830 150,18 UAH
Кришка маточини колеса Jp Group 1151450200 44,00 UAH
Кришка маточини колеса Toyota 4342335010 111,58 UAH
Ковпак колісний - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Ковпак колісний для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Ковпак колісний ?
💵 Які ціни в Mriyar на Ковпак колісний ?

Ковпак колісний на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Ковпак колісний