Кліпса

Оберіть авто
Сортувати

Сучасні способи кріплення деталей автомобіля

Сучасний автомобіль складається з безлічі деталей, з'єднаних між собою в окремі вузли і механізми. Якщо для металевих елементів використовується, переважно, різьбове або зварювальне з'єднання, то для деталей з інших матеріалів передбачені різного роду кліпси, пістони, скоби, кріпильні вставки і т.д.

Сьогодні кліпса є одним з найпоширеніших способів кріплення окремих деталей автомобіля. Таке кріплення використовується в декоративній обшивці салону і багажника. З його допомогою можуть кріпитися бризковики і підкрилки, молдинги, радіаторна решітка. На деяких моделях кліпсами кріпиться облицювання бампера. Автомобільна кліпса застосовується там, де необхідно встановити приховане або малопомітне кріплення легких і не силових деталей.

Принцип роботи такого способу кріплення нагадує цвях - проходячи через отвір в деталі, пістон закріплюється в її основі одним зі своїх кінців. Для фіксації використовується власна пружність кріплення. Незважаючи на те, що принцип роботи у всіх кліпс однаковий, вони мають безліч різновидів. Всі великі автовиробники намагаються встановлювати кліпси, властиві тільки для певної марки, а іноді і моделі авто. Вони можуть бути пристосовані до конкретного місця і конкретної деталі. Оригінальні автокліпси мають невиправдано високу ціну, до того ж, їх не так просто буває знайти.

Різновиди кліпс на машину

Асортимент кліпс порівняємо з кількістю марок і моделей автомобілів, які сьогодні випускає світова автопромисловість. Залежно від способу фіксації, їх можна розділити на три великі групи:

  • натискні - для монтажу слід натиснути на капелюшок до повного вщелківанія;
  • з різьбовим фіксатором - спочатку в отвір встановлюється гніздо з різьбленням, після чого в нього вкручується гвинт;
  • з штирьком - за механізмом установки має схожість з нарізним, тільки штир НЕ вкручується, а вставляється до повної фіксації.

Оригінальні кріплення виготовляються з високоякісного пластику, який має оптимальне співвідношення жорсткості й еластичності. Завдяки таким властивостям автокліпсам забезпечується необхідна міцність, щоб кріплення не зламалося при знятті і установці, а також забезпечувало надійне з'єднання.

Для зняття автокліпс передбачений спеціальний інструмент - найчастіше це пластикова лопатка, що дозволяє розімкнути кріплення, при цьому не пошкодивши саму кліпсу і деталь, яку вона утримує. Пістони деяких конструкцій не передбачають їх повторного використання. При демонтажі вони ламаються і назад доводиться встановлювати новий кріплення. Також встановлена ​​повторно кліпса може не виконувати в повній мірі своїх функцій. З'являються зазори, які, в свою чергу, викликають скрипи і деренчання, якщо це стосується внутрішніх елементів салону автомобіля.

Де в Києві купити кліпси на авто?

Підбирати найкраще рідні пістони, які передбачені для конкретної марки і моделі транспортного засобу. Купити в Україні автомобільні кліпси пропонує маркетплейс Мріяр, електронний каталог якого надає великий вибір запчастин для Toyota (Тойота), Nissan (Ніссан), Volkswagen (Фольксваген) та інших авто. Торговий майданчик об'єднала продавців автозапчастин з усіх регіонів країни. На сайті представлено близько 10 000 видів кліпс, кріплення для машини більш ніж від 200 виробників. Підбір деталей проводиться по марці, моделі, року випуску і об'єму двигуна автомобіля. Також необхідну запчастину можна знайти по VIN-коду транспортного засобу.

Ціни на Кліпса
Товар Ціна
Кліпса кріплення BMW 51411973500 26,00 UAH
Кліпса кріплення Citroen/Peugeot 6991S6 6,00 UAH
Кліпса кріплення Febi 100441 28,00 UAH
Кліпса кріплення BMW 51111908077 16,00 UAH
Кліпса кріплення VAG N0385491 10,00 UAH
Кліпса - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Кліпса для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Кліпса ?
💵 Які ціни в Mriyar на Кліпса ?

Кліпса на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Кліпса