Кліпса

Оберіть авто
Сортувати

Сучасні способи кріплення деталей автомобіля

Сучасний автомобіль складається з безлічі деталей, з'єднаних між собою в окремі вузли і механізми. Якщо для металевих елементів використовується, переважно, різьбове або зварювальне з'єднання, то для деталей з інших матеріалів передбачені різного роду кліпси, пістони, скоби, кріпильні вставки і т.д.

Сьогодні кліпса є одним з найпоширеніших способів кріплення окремих деталей автомобіля. Таке кріплення використовується в декоративній обшивці салону і багажника. З його допомогою можуть кріпитися бризковики і підкрилки, молдинги, радіаторна решітка. На деяких моделях кліпсами кріпиться облицювання бампера. Автомобільна кліпса застосовується там, де необхідно встановити приховане або малопомітне кріплення легких і не силових деталей.

Принцип роботи такого способу кріплення нагадує цвях - проходячи через отвір в деталі, пістон закріплюється в її основі одним зі своїх кінців. Для фіксації використовується власна пружність кріплення. Незважаючи на те, що принцип роботи у всіх кліпс однаковий, вони мають безліч різновидів. Всі великі автовиробники намагаються встановлювати кліпси, властиві тільки для певної марки, а іноді і моделі авто. Вони можуть бути пристосовані до конкретного місця і конкретної деталі. Оригінальні автокліпси мають невиправдано високу ціну, до того ж, їх не так просто буває знайти.

Різновиди кліпс на машину

Асортимент кліпс порівняємо з кількістю марок і моделей автомобілів, які сьогодні випускає світова автопромисловість. Залежно від способу фіксації, їх можна розділити на три великі групи:

  • натискні - для монтажу слід натиснути на капелюшок до повного вщелківанія;
  • з різьбовим фіксатором - спочатку в отвір встановлюється гніздо з різьбленням, після чого в нього вкручується гвинт;
  • з штирьком - за механізмом установки має схожість з нарізним, тільки штир НЕ вкручується, а вставляється до повної фіксації.

Оригінальні кріплення виготовляються з високоякісного пластику, який має оптимальне співвідношення жорсткості й еластичності. Завдяки таким властивостям автокліпсам забезпечується необхідна міцність, щоб кріплення не зламалося при знятті і установці, а також забезпечувало надійне з'єднання.

Для зняття автокліпс передбачений спеціальний інструмент - найчастіше це пластикова лопатка, що дозволяє розімкнути кріплення, при цьому не пошкодивши саму кліпсу і деталь, яку вона утримує. Пістони деяких конструкцій не передбачають їх повторного використання. При демонтажі вони ламаються і назад доводиться встановлювати новий кріплення. Також встановлена ​​повторно кліпса може не виконувати в повній мірі своїх функцій. З'являються зазори, які, в свою чергу, викликають скрипи і деренчання, якщо це стосується внутрішніх елементів салону автомобіля.

Де в Києві купити кліпси на авто?

Підбирати найкраще рідні пістони, які передбачені для конкретної марки і моделі транспортного засобу. Купити в Україні автомобільні кліпси пропонує маркетплейс Мріяр, електронний каталог якого надає великий вибір запчастин для Toyota (Тойота), Nissan (Ніссан), Volkswagen (Фольксваген) та інших авто. Торговий майданчик об'єднала продавців автозапчастин з усіх регіонів країни. На сайті представлено близько 10 000 видів кліпс, кріплення для машини більш ніж від 200 виробників. Підбір деталей проводиться по марці, моделі, року випуску і об'єму двигуна автомобіля. Також необхідну запчастину можна знайти по VIN-коду транспортного засобу.

Ціни на Кліпса
Товар Ціна
Кліпса кріплення VAG 8E0825267 5,64 UAH
Кліпса кріплення VAG 3C0853934 10,00 UAH
Кліпса кріплення VAG 5J0867276 10,00 UAH
Кліпса кріплення VAG 4M0854451 7,33 UAH
Кліпса кріплення Bapmic BF0633340052 12,00 UAH
Кліпса - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Кліпса для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Кліпса ?
💵 Які ціни в Mriyar на Кліпса ?

Кліпса на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Кліпса