Капот

Оберіть авто

Капот для кузова автомобіля

Капот - це важлива деталь кузова авто, що закриває двигун і основні механізми транспортного засобу. Зовні капот являє собою металеву кришку спеціально підібраною форми під габарити конкретної моделі і марки машини. Щоб підняти елемент, його необхідно розблокувати за допомогою спеціальної кнопки, розташованої в салоні. При закритті блокування відбувається автоматично шляхом замикання.

Кришка рухового відсіку часто страждає при ДТП і вимагає заміни. Експлуатація автомобіля з пошкодженими кузовними деталями небезпечна як для водія, так і для найважливіших вузлів машини. При лобовому зіткненні кришка пом'якшує удар, попереджаючи травмування водія і пасажирів, а також захищає запчастини моторного відсіку. А під час звичайних поїздок вона покращує аеродинамічні і шумоізоляційні властивості авто.

Міцність кришки залежить від матеріалу, з якого вона виготовлена. Елементи кузова можуть бути сталевими, алюмінієвими, карбоновими і склопластиковими. Найбільш популярні луджені або оцинковані автомобільні капоти. Вони не схильні до корозії і довговічні. Завдяки істотному вазі такі кришки сприятливо впливають на показник керованості транспортного засобу.

Як вибрати капот для авто?

Кришки рухового відсіку виготовляють для кожної марки автомобіля індивідуально. Щоб капот підходив за всіма показниками, необхідно орієнтуватися на один з наступних параметрів транспортного засобу:

  • VIN-код. Ідентифікаційний номер авто дозволяє підбирати деталі з максимально високою точністю.
  • Код запчастини. Якщо ви знаєте код оригінального капота, можна ввести в пошуковий рядок саме його. Так ви знайдете точно таку ж деталь, яка була встановлена ​​при складанні машини.
  • Дані автомобіля. Щоб знайти потрібний капот, можна вказати марку, модель, тип кузова і рік випуску транспортного засобу.

При виборі капота не можна орієнтуватися виключно на зовнішні параметри. Візуально схожі деталі можуть істотно відрізнятися один від одного. Наприклад, не всі кришки оснащені повітрозабірниками, поліпшують приплив повітря до двигуна. Також важливо пам'ятати, що капот від хетчбека не підійде для універсала або седана. Виробники використовують різні кріплення, які підходять тільки для конкретних марок авто. Деякі кришки мають активну конструкцію, яка підвищує безпеку для пішоходів. А інші оснащені шумоізоляційні властивості.

Якщо на один і той же автомобіль йде кілька різних варіантів запчастини, орієнтуйтеся на власні переваги. Наприклад, можна купити капот оригінал у офіційного представника або знайти унікальну модель для автотюнінгу. Щоб заощадити, зверніть увагу на аналоги. Вартість такого капота буде на порядок нижче заводського. А в деяких автосервісах можна замовити виготовлення кришки за індивідуальними параметрами.

Де купити новий капот для авто за вигідною ціною

Часом, щоб знайти підходящу кришку для рухового відсіку, водієві доводиться відвідати далеко не один автомагазин або сервісний центр. На це йде багато часу, сил і нервів. А якщо замовляти капот в інтернет-магазині, можна істотно переплатити за доставку.

Уникнути всіх цих проблем допоможе єдина торговельна площадка запчастин - Мріяр. Сайт містить найбільшу в Україні базу автомагазинів країни. Тут можна за пару кліків знайти найближчий магазин, в якому продають відповідну запчастина за вигідною ціною. Зручна система пошуку економить час покупця. На сайті маркетплейса завжди вказана ціна деталі, тому ви можете моментально оцінити вигоду пропозиції.

З Мріяр співпрацюють як офіційні дилери, так і звичайні автомагазини. Постачальники оригінальних запчастин отримують відповідну позначку, що виділяє їх на тлі інших.

Ціни на Капот
Товар Ціна
Автозапчастина BodyParts 96888444 0,00 UAH
Автозапчастина BodyParts 90451535 0,00 UAH
Автозапчастина BodyParts 4393547 0,00 UAH
Автозапчастина BodyParts TYCRL92-330 0,00 UAH
Капот Fiat/Alfa/Lancia 5074140AH 0,00 UAH
Капот - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Капот для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Капот ?
💵 Які ціни в Mriyar на Капот ?

Капот на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Капот